mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:04 
Cytuj  
Hmm jedi na eclipse? Kuszace, tyle ze biorac pod uwage te zmiany (swg=fps or tps, whatever) przy pingu 200+ na eclipse raczej niewiele bedzie mozna zdzialac


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:07 
Cytuj  
Dla mnie gra w SWG by SOE sie w tym momencie konczy. A szkoda. Fajnie bylo. Choc myslalem, ze pogram jeszcze z rok. No ale moge powiedziec z duma, ze wytrwalem od poczatku do konca (gry).

A czy zacznie sie gra w SWG by LA? Zobaczymy, zobaczymy....


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:13 
Cytuj  
boze jeszcze nikt tegi nie widzial na oczy a juz lamentuje, mam dezawi z maja gdy wchodzilo cu wszyscy srali zarem ze canceluja ze to lipa a i tak wiekszosc zostala ja akurat zostaje martwi mnie tylko pare rzeczy zwlaszcza crafting ktory w swg byl najlepszy z wszystkich gier, to ze jedi bedzie startowa profesja nie znaczy ze zrobisz full temp paroma kliknieciami mysle ze teraz "grind" jedi bedzie dluzszy, zreszta poczekamy zobaczymy jakos wytrwam te 24h


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:14 
Cytuj  
No fajnie, az sobie konto z ciekawosci reaktywowalem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:40 
Cytuj  
Swoja droga panowie - SWG na konsole, to od razu brzmi jak powazny mmorpg LOL, zapewne skusi mnostwo amerykanskich nastolatkow :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:05 
Cytuj  
Cytuj:
w koncu kazdy ma byc rowny


skąd ja to znam.. :roll:

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:11 
Cytuj  
haha obi wszyscy równi :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:12 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
boze jeszcze nikt tegi nie widzial na oczy a juz lamentuje, mam dezawi z maja gdy wchodzilo cu wszyscy srali zarem ze canceluja ze to lipa a i tak wiekszosc zostala ja akurat zostaje martwi mnie tylko pare rzeczy zwlaszcza crafting ktory w swg byl najlepszy z wszystkich gier, to ze jedi bedzie startowa profesja nie znaczy ze zrobisz full temp paroma kliknieciami mysle ze teraz "grind" jedi bedzie dluzszy, zreszta poczekamy zobaczymy jakos wytrwam te 24h


Dwie godziny temu tez tak uwazalem. Jednak dotarlo do mnie to, ze to nie tylko zmiana combat (akurat CU mi sie podobalo od poczatku) ale calej gry.
Nie twierdze, ze to bedzie dno. Twierdze, ze LA zarznelo stare SWG i tworzy nowe, jak widac znacznie uproszczone i WoWate (co napewno nie wyjdzie na dobre). To ma stworzyc gre bardziej ekstcytujaca? Jak?

PS. Na poczatku SWG tez bylo na Playstation. Jednak okazalo sie niewypalem.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info


Ostatnio edytowano 3 lis 2005, 18:13 przez scorpio007, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:13 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
haha obi wszyscy równi :D

no komuna jakas..

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:21 
Cytuj  
akurat 99% osob, ktore znam, byly zachwycone CU....

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:29 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
akurat 99% osob, ktore znam, byly zachwycone CU....


To ja jestem w takim razie ten 1% ktory uwaza ze od wyjscia CU ta gra stracila, nie tylko na dynamice ale rowniez przestala byc tak "wciagajaca" jak kiedys. I wsrod moich znajomych z kolei te proporcje sa calkowita odwrotnoscia tych Twoich, w sumie kazdy pre-cu (nie tylo jedi, choc oni w szczegolnosci) uwaza ze od CU zaczal sie przyspieszony upadek tej gry.

No a teraz te "rewelacje"...w sumie beda one albo elementem ktory uzdrowi te gre i przywroci jej dawna swietnosc, albo bedzie to po prostu DB ;) ( i nie wiem czemu ale cos mi sie widzi ze bardziej realna jest ta druga opcja)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:38 
Cytuj  
Criss napisał(a):
...w sumie kazdy pre-cu (nie tylo jedi, choc oni w szczegolnosci) uwaza ze od CU zaczal sie przyspieszony upadek tej gry.

Kazdy kazdy czy kazdy Twoj znajomy?
Poniewaz akurat moim zdaniem CU byl swietnym pomyslem. I nie chodzi mi i kolorowe ikonki. CU zmienilo 2 zasadnicze rzeczy, ktore bardzo mi sie podobaja. A mianowicie system zbroi (nareszcie cale SWG nie biega w compozycie) i oczywiscie przedewszystkim buffy (god mode zabi, nie sorka, zarzna drupowa gre. tak, rozwalanie jednego gniazda Rancorow za drugim bylo bardzo klimatyczne). I jezeli juz by mieli zmieniac system na przed CU, to tylko ten jeszcze przed wprowadzeniem buffow.
Ale odbiegamy od tematu. Jak napisalem wczesniej. LA nie zmienia tylko walke, ale cala gre. To juz nie bedzie to samo, chocby nie wiem co. I wlasnie niepewnosc czy to dobrze czy nie napedza te lamentowania i dyskusje.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 19:28 
Cytuj  
ktos moze doczytal cos nt 2 postaci na serverze? czy to nam utna czy jak? mowie o tych graczach co maja jedi od dawna i dwie postacie:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 19:36 
Cytuj  
hmm wiem co zrobie.. 26 jedikow ! kazdy na jeden server. Jee !

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 20:01 
Cytuj  
giwera napisał(a):
ktos moze doczytal cos nt 2 postaci na serverze? czy to nam utna czy jak? mowie o tych graczach co maja jedi od dawna i dwie postacie:)


Doczytal, jest nawet w FAQ na stronie swg. Postacie zostana.

Obi'v napisał(a):
hmm wiem co zrobie.. 26 jedikow ! kazdy na jeden server. Jee !


Przy limicie 8 postaci na konto bedzie ciezko...


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Ostatnio edytowano 3 lis 2005, 20:05 przez Khraan, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 20:02 
Cytuj  
Jestem zawiedziony ale nie z powodu, że wprowadzają zmiany...to że Jedi jest od początku dostępny to mnie nie obchodzi...szkoda mi jedynie że ZARŻNĘLI to dlaczego SWG mi się tak podobało czyli rozbudowane rozwój postaci (mnogość profesji)...To co Ci POJEBAŃCY piszą, czyli że pozostawiają jedynie profesje najpopularniejsze wśród graczy jest idiotyzmem bo powinni się zastanowić czemu tylko takimi postaciami ludzie chcą grać... A odpowiedź jest prosta - bo reszta jest kompletnie niegrywalna.... Niby robią revmapy, tylko że zawsze postać w której coś grzebali jest overpowered w stosunku do reszty (loot bh a potem SQL), a czemu ? Bo zamiast zrobić masowego revmapa profesji (zostawiając to co dobre oczywiście) łaskawie poprawią coś raz na 3 miesiące... Pozatym pomysł że przedmioty nie niszczą się jest następnym debilizmem bo zarzynają crafting (AS i WS) który w tej grze chyba najbardziej udaną rzeczą...bo sam ostatnio zacząłem się bawić i mnie wręcz zachwycił... Zagram oczywiście że zagram, ale jak na ta chwilę to choć uważam że zmiany powinny być, jestem przeciwny aby odbywały się kosztem złożoności gry... Myślę też ze dużo osób będzie zadowolonych, bo bedzie klimatyczniej i prościej, głównie Ci co narzekali że praktycznie nic z gry ni rozumieją poza grindem i walką (w polish community jest nawet kilka takich osób)....jedynie szkoda że nigdy nie starali się tego ogarnąć, bo odkryliby ile rzeczy moża w grze robić... Chciałbym jakoś z nadzieją patrzeć na te zmiany ale po prostu nie potrafię....Pozatym ja gram w sumie najmniej z większości tych co się tu wypowiadają więc się pewnie nie znam... Jeśli zmiany mi się nie spodobają a w tym momencie jestem tego pewien, to likwiduję konto i przenoszę się do WoW'a....bo jak mam juz grać w porstą grę dla dzieci to przynajmniej będę grał w produkt który zawsze taki miał być i najwyżej może się rozwijać do przodu a nie cofać do tyłu... Zastanawiam sie też nad EvE i RF....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 20:19 
Cytuj  
rf fajne, właśnie jest closed beta :]





...this has been my 500 post


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:52 
Cytuj  
Musze sie zgodzic z Kassei (oprocz tego pojscia do WoWa ;) )

PS. Do RF sie zapisalem dzisiaj. Zobaczymy czy przyjma :D


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 22:13 
Cytuj  
wtf is RF??

P.S
zapraszam do eq2, tu jest...fajnie ;) no i station access jest wiec od biedy mozna ciagle "cieszyc sie" (lol) dostepem do swg za niewiele wyzsza cene


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 23:26 
Cytuj  
RF Online


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.