mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 01:35 
Cytuj  
Skonczylem mojego jedi w koncu (mls menh healer 4004), bawie sie aktualnie w pvp i z tego co widze to spokojnie moge zbic kazdego knighta, a nawet pare razy udalo mi sie gosci z rank 3 czy 4. No i mam w zwiazku z tym pytanie: jaki jest sens konczenia triali (aktualnie 10 za mna)? Tytul i robe dajaca dodatkowe 250 force? Bo innych roznic nie widac, a napewno nie sa one tak duze by rank 1-4 byl w stanie zmiesc padawana ze skonczonym templatem... FRS jest poki co,mowiac delikatnie, lekko skrzywiony, wiekszosc gildii choc oficjalnie to potepia potajemnie montuje FC (Fight Clubs-exploit czy nie-nie mam zamiaru brac w tym udzialu) wiec po co robic knighta? :p
Poza tym mimo wszystko fajnie jest moc nadal byc overt (czy jak to teraz zwa-combatant ;) ) a nie byc skazanym na perma-overt.
Sa jakies sensowne powody? Slyszalem jakies historie ze po CU zostanie ograniczona liczba knightow na serwer i ze lepiej go jednak zrobic wczesniej itd...
I jeszcze jedno pytanie: ponoc mozna zrzucic knighta a tytul i robe zostaja-prawda to? No i jak sie to zrzuca? (bo nie widzialem opcji "surrender skill" w Force Progression)

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 07:32 
Cytuj  
nie ma sensu po prostu, prawie rok juz mija odkad skonczylem template, a zostawilem triale przy woborze side, od 6 miesiecy wogole nie gram i tylko czekam na lepsze dni:)


Posty: 33
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 14:37 
Cytuj  
ja zrobilem knighta i nie zamierzam zdropowac. FRS wcale nie jest taki skrzywdzony jak to wszyscy mowia... wystarczy poprosic kumpla bh zeby ci namierzyl dark jedaja i juz :) Pozatym jesli ma sie znajomych mbh mozna na nich nabijac xp :D. bonusy w FRS na pierwszych stopniach faktycznie sa niewielkie... ale np. na sentinelu 4 (odpowiednik u impow : enforcer 4) force armor zamiast 45 % absorbcji damagu, absorbuje juz 60 %. i wraz z kolejnymi stopniami rosnie coraz bardziej znaczaco. Sila resistow u enhancera rosnie i to znacznie, a takze leczenie statsow (poison etc.) wymaga mniej prob (na padawanie musialem leczyc cm poisona 4 razy zeby calkowicie uszedl. teraz juz tylko 3 razy). Pozatym oczywiscie wzgledy prestizu :P ladne tytuly, nowe robaski :). Jesli chcesz zdropowac knighta to wchodzisz w proffesions : force rankings i dropujesz pierwszy level.


_________________
Infinity : Theodor Phoenix - Jedi Guardian

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 15:12 
Cytuj  
Z mila checia na Eclipse wejde we wspolprace z jakims jedi w nabijaniu expa/punktow/kasy oraz w namierzaniu jedikow ;)

X. BH (z brakiem kolo 10k expa do MBH i majacy serdecznie dosc BH misji) ;)


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 33
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 17:49 
Cytuj  
hehe xanth, szkoda ze nie grasz na infinity :) a btw poszukuje bh z infinity ktory pomoze mi w namierzaniu dark knightow 8)


_________________
Infinity : Theodor Phoenix - Jedi Guardian

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 23:10 
Cytuj  
Mam Bounty Jedi za 726k. Az sie boje go zaatakowac a raz juz go widzialem tylko mi umkna.
X. Pomozesz?
A tak BTW xanth wracaj do gry bo fajna gildie zrobilismy i szukamy kolejnych polakow i nie tylko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:43 
Cytuj  
Pojawiam sie w grze raz na jakis czas, skubnac troche expa i przypilnowac domu, ale narazie nie mam checi na regularne granie, jakos mi sie wszystko przejadlo ;)

X.

PS. Pozatym co ci z mojej pomocy, jesli ja jestem neutral i napewno nie dostane TEFa na tego jedika, w koncu to twoja misja, a nie moja. Pytanie: mozna wziasc dwie misje na tego samego goscia? ;)


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 11:42 
Cytuj  
Teraz na jednego jedi moze wziasc misje 5 BH i moga atakowac go jednoczesnie

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:50 
Cytuj  
I nie musisz byc rebel czy im dodam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:51 
Cytuj  
O, to dobra wiadomosc. W kilku BH takiego kolesia za kilkaset tysiecy cr. mozna rozjechac raczej szybko ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 15:08 
Cytuj  
Slyszalem, ze moj bounty zajechal przedwczoraj 8 BH. Oczywiscie w trakcie bitwy dolaczyla jego kumpela.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.