mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 21:32 
Cytuj  
mam drobny przypływ gotówki .. moge kupić karte do 220-240 zyla :lol:

.. to co w końcu kupić?( karta graf.)


może to: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54507189 :)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 06:11 
Cytuj  
W C3 nie gralem bo nie gralem na oficjalnym servie ale gralem na polowie textor z C3 co do tego Far Crya to jak mozesz porownywac gre mmo do sp to logiczne ze musisz mic duzo ramu bo w mmo gra duzo osob ty chyba mylisz pojecia pozatym powtazam ze lineage 2 mi sie bardziej zacinalo nawet jak biegalem i mijalem tylko potworki a ma gorsza grafe od swg.

ps- kurde szkoda ze niemam zadnych screenow l2 :/

EDIT.

Co do tej karty, spytaj sie tego kolesia czy ona ma agp x 4 bo jak ma tylko x 8 to nie podlaczysz jej

Wracajac do grafy to moze ty zazuc jakimis screenami z l2 dla porownania co??


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 07:17 
Cytuj  
masz >> http://img286.echo.cx/img286/1655/hmmm1qc.jpg :D

A co do Far Cry nie porównywałem grafiki tylko to, że gra była tak dobrze „napisana”, że nawet na słabych kompach wyglądała świetnie. :wink:

Xanth no dobra po tych screanch zmieniam zdanie gra jest ładana :D

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 12:02 
Cytuj  
chyba wejdzie na AGP x 4

Cytuj:
AGP 8X
Provides double the bandwidth of AGP 4X--2.1GB/sec. vs. 1.1GB/sec.(...)


info ze strony producenta .. to chyba wejdzie na AGP x 4? a karta sama w sobie jest dobra?


Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 12:50 
Cytuj  
Bawilem sie troche ze swoim sprzetem wyszlo tak
sprzet :256DDR Gforce 2 MX 400 athlon 1600+ win 2000pro
Jak damy na najnizsze detale gra w miastach chodzi calkiem calkiem, czasami jest tylko dluzsze przyciecie ale ogulnie da sie grac, tylko lokacje sie dlugo wczytuja. Poza miastem mozemy zwiekszyc detale do srednich i bedzie chodzilo w miare plynnie.
Dodając do tego sprzetu 256DDR, czyli majac 512 w gre na srednich detalach gra sie juz prawie bez stresowo, zdarza sie jakies przyciecia ale juz prawie nieodczuwalne.
Na 1GB DDR, na tym sprzecie gra sie juz idealnie. Grafika moze nie jest tak sliczna jak na screenach Xantha, ale nie musimy już sie martwić wnerwiającymi wcieciami :] (przypominam ze z tą kartą Gforce 2 MX 400 opcje terenu nie da sie dac na full)
Jeżeli ktoś ma podobny komp do mnie to niech nie martwi sie o gre w SWG, Dokupienie Karty radeona 9500 128 jak kolega pisał powyżej i zaopatrzenie sie w 512 DDR zupelnie wystarczy.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 14:02 
Cytuj  
jeżeli chodzi Ci o Readona 9550 Gigabyte to odpada .. gdzieś wyczytałem że sie strasznie żre jak ma sie 4x AGP a nie 8x

a mam do wyboru .. albo 1gb ramu i słabsza karta graf. albo 768 ramu i nieco lepsza karta graf. .. co lepsze?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 14:08 
Cytuj  
Luknij se na www.komputronik.pl i zobacz opinie ludzi na temat danej karty. Biorąc pod uwagę to, jaką kartę masz w chwili obecnej lepiej zainwestuj nową a nie w ramy. I naprawdę szukaj aukcji na allegro kart klasy 5600 5700 albo najtańszych wersji 9600

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 10:45 
Cytuj  
Cytuj:
Bawilem sie troche ze swoim sprzetem wyszlo tak
sprzet :256DDR Gforce 2 MX 400 athlon 1600+ win 2000pro
Jak damy na najnizsze detale gra w miastach chodzi calkiem calkiem, czasami jest tylko dluzsze przyciecie ale ogulnie da sie grac, tylko lokacje sie dlugo wczytuja. Poza miastem mozemy zwiekszyc detale do srednich i bedzie chodzilo w miare plynnie.
Dodając do tego sprzetu 256DDR, czyli majac 512 w gre na srednich detalach gra sie juz prawie bez stresowo, zdarza sie jakies przyciecia ale juz prawie nieodczuwalne.
Na 1GB DDR, na tym sprzecie gra sie juz idealnie. Grafika moze nie jest tak sliczna jak na screenach Xantha, ale nie musimy już sie martwić wnerwiającymi wcieciami (przypominam ze z tą kartą Gforce 2 MX 400 opcje terenu nie da sie dac na full)
Jeżeli ktoś ma podobny komp do mnie to niech nie martwi sie o gre w SWG, Dokupienie Karty radeona 9500 128 jak kolega pisał powyżej i zaopatrzenie sie w 512 DDR zupelnie wystarczy.


Heh... to zalezy co rozumiesz prze slowa ogulnie da sie grac bo ja gralem na gf fx 5600, 512 ddr, atholnie 2,5, na detalach sredni - wyskoich ze tak to nazwe i wmiastach takich jak ah jeszcze dalo sie grac ale ja np wlazlem do mos eisly to mialem pokaz slajdow nie gre. A moj kompel ktory gral ze mna mial fx 5200 256ddr durona 1,7 i gral na najnizszych ustawieniach i nawet w ah mial pokaz slajdow wiec jak tymogles tak grac na swojim sprzecie ??


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 13:46 
Cytuj  
a wiec jak gra bedzie dzialac na Geforce 4 Ti 4600, 1.5 ddram i pentium 4 1.8? Jak czytam to co piszecie to SWG ma tak zrąbany silnik graficzny ze to szok ^^, na moim kompie WoW (z lepsza grafa) działa wysmienicie nawet na bitwach...


_________________
500 000? Możesz uznać to za załatwione...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Precz z nooberstwem! Srvy PvP w WoW do piachu!!!


Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 13:50 
Cytuj  
U mnie na 256 DDR w mos eisly,czy np w theed przycina owszem ale jak da sie na najnizsze detale to da sie zalatwic potrzebne sprawy w miescie, oczywiscie rownież z wcieciami. na 512 DDR u mnie to juz jest na srednich detalach prawie nie odczuwalne, czasem przytnie ale to tylko na chwile jak np wejde do kantyny gdze jest duzo osob. Przed grą wlanczam jescze wszystkei niepotrzebne mi w tej chwili programy itp.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 17:35 
Cytuj  
LOL WOW Z LEPSZA GRAFA LOL2 BITWA W WOW!! :lol: :lol: :lol: :lol: wow lepszy siilnik :lol: :lol: :lol: (ale to omowmy na priv bo sie zaraz offtopic zrobi )

Hmmm a co do tego ze da sie przezyc.. hmm wg mnei to niemozliwe ale co sie bedziemy klucili i tak nic sobie nieudowodnimy :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 18:23 
Cytuj  
Morderr napisał(a):
LOL WOW Z LEPSZA GRAFA LOL2 BITWA W WOW!! :lol: :lol: :lol: :lol: wow lepszy siilnik :lol: :lol: :lol: (ale to omowmy na priv bo sie zaraz offtopic zrobi )

Hmmm a co do tego ze da sie przezyc.. hmm wg mnei to niemozliwe ale co sie bedziemy klucili i tak nic sobie nieudowodnimy :)


Rozumiem że mozna lubić jedną grę bardziej inną mniej ale klapki na oczach to już powinna być opcja dla konia tylko.

Oczywiście że silnik WoWa jest lepszy od silnika SWG. Przede wszystkim dlatego, że jest nowszy i szybszy.
Nad tym co się komu bardziej podoba nie ma co dyskutować ale nie róbmy sobie drwin z rzeczy oczywistych.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 18:57 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):

Oczywiście że silnik WoWa jest lepszy od silnika SWG. Przede wszystkim dlatego, że jest nowszy i szybszy.
Nad tym co się komu bardziej podoba nie ma co dyskutować ale nie róbmy sobie drwin z rzeczy oczywistych.


Nad tym co się komu podoba dyskutować nie warrto, ale nie mów że WoW ma lepszy silnik. Gra wygląda ładnie, ale technicznie to inna liga niż EQ2 czy SW:G. Niestety albo stety, bo na porównywalnych kompach chodzi o wiele lepiej niż wymienione 2 gry.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 19:08 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):

Oczywiście że silnik WoWa jest lepszy od silnika SWG. Przede wszystkim dlatego, że jest nowszy i szybszy.
Nad tym co się komu bardziej podoba nie ma co dyskutować ale nie róbmy sobie drwin z rzeczy oczywistych.


Nad tym co się komu podoba dyskutować nie warrto, ale nie mów że WoW ma lepszy silnik. Gra wygląda ładnie, ale technicznie to inna liga niż EQ2 czy SW:G. Niestety albo stety, bo na porównywalnych kompach chodzi o wiele lepiej niż wymienione 2 gry.


Nie jestem do końca pewny czy sie ze mna zgadzasz czy nie...
Znaczy tak.. silnik jest gorszy ale chodzi lepiej?


Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 21:11 
Cytuj  
SWG strasznie żre pamieć, za to w WoW-ie na moim Gforce 2 miałem takie wygibasy z obrazem że...... w SWG jest fajni zrobione że jak ktoś ma słabszą karte to moze dać sobie ograniczone obrazy terenu.
WoW- moze bym i strawil ale z moją kartą niestety.Za to z pamiecia w zupelnośi wystarczyło by 512DDR
Trzeba też zwrucić uwage na wielkość światów, nie wiem jak duży jest on w WoW[za mało grałem], ale na pewno nie większy niz w SWG :wink:

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 21:21 
Cytuj  
to w końcu poszło by mi na GeForce 4 MX 440? (pixel shader 1.0 - chyba :D)

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 21:21 
Cytuj  
Cytuj:
A moj kompel ktory gral ze mna mial fx 5200 256ddr durona 1,7 i gral na najnizszych ustawieniach i nawet w ah mial pokaz slajdow wiec jak tymogles tak grac na swojim sprzecie ??


ekhym wypraszam sobie... grałem na średnio minimalnych i w ah nie miałem nigdy pokazu slajdów... gorzej było na naboo podczas deszczu i w mos eisley :P aha i pytanie czy na kompie

Duron 1,7
ge force 5200fx 128 bitów
1024 ram ddr

gra bedzie na średnich wyższych chodzić nieźle czy raczej mam sobie to wybić z głowy ??

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 21:37 
Cytuj  
Strażnik napisał(a):
SWG strasznie żre pamieć, za to w WoW-ie na moim Gforce 2 miałem takie wygibasy z obrazem że...... w SWG jest fajni zrobione że jak ktoś ma słabszą karte to moze dać sobie ograniczone obrazy terenu.
WoW- moze bym i strawil ale z moją kartą niestety.Za to z pamiecia w zupelnośi wystarczyło by 512DDR
Trzeba też zwrucić uwage na wielkość światów, nie wiem jak duży jest on w WoW[za mało grałem], ale na pewno nie większy niz w SWG :wink:


Tylko ze w WoW'ie nie ma loadingu miedzy zonami i juz tylko dlatego mpzna powiedziec ze ma lepszy/nowszy/bardziej nowoczesny silnik.
Nie mowie tu o "fotorealistycznosci" grafiki czy jej szczegolowisci ale o stronie technicznej tu WoW niestety (albo stety) wygrywa z kazdym MMO na rynku.

Np Guild Wars ma mega wyczesana grafe i chodzi na slabym sprzecie ale to nie jest MMO bo swiat jest "instance". Jesli by nie byl to do uruchomienia GW na max detalach (przyklad taki) trzeba by bylo 2 GB ramu i dwurdzeniowego proca pewnie. :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 21:47 
Cytuj  
Cuz zmojego punktu widzenia jak biegles to to wygladalo inaczej :lol:

W wow wygibasy z ekranem ty cos strasznie zawyzarz mozliwosci swojego kompa no prosze cie... jak gralem na gf mx 440 256ddr to np w iron forge nie moglem sie obrucic( 0.2 fps ), pozatym grafa w swg jest bardziej dopravcowana dokladniejsze textury lepsze cienie wybuch itd.

Co do swiata to swg jest kilka razy wiekszy

Cytuj:
Rozumiem że mozna lubić jedną grę bardziej inną mniej ale klapki na oczach to już powinna być opcja dla konia tylko.

Oczywiście że silnik WoWa jest lepszy od silnika SWG. Przede wszystkim dlatego, że jest nowszy i szybszy.
Nad tym co się komu bardziej podoba nie ma co dyskutować ale nie róbmy sobie drwin z rzeczy oczywistych.


Heh... to samo moge powiedzec o tobie :lol:

EDIT.

hmm pisalem tego posta tak dlugo :o

co do ladingu to trudno mi powiedzec bo nie bardzo rozumiem o co ci chodzi :oops: czy chodzi o takie wczytywanie jak np wchodzisz do shuttle i ci sie gra wczytuje zamiast siedzec w nim i ogladac lot??


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 22:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
[
Tylko ze w WoW'ie nie ma loadingu miedzy zonami i juz tylko dlatego mpzna powiedziec ze ma lepszy/nowszy/bardziej nowoczesny silnik.
Nie mowie tu o "fotorealistycznosci" grafiki czy jej szczegolowisci ale o stronie technicznej tu WoW niestety (albo stety) wygrywa z kazdym MMO na rynku.


A od kiedy SWG ma zony? :o Owszem, sa planety, ale jedna planeta jest mniej wiecej wielkosci calego swiata niejednego mmorpga.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.