mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 15:48 
Cytuj  
Niestety trial juz nie zadziała dałem Specowi cd keya mojego i muwi ze swg go nei przyjmuje :(


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 09:01 
Cytuj  
co do tego triala... wie ktos moze czy wyjdzie w najblizszym czasie?
bo chcialbym znajomych z SWG zapoznac...

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 16:30 
Cytuj  
nie sadze zeby jakikolwiek trial wyszedl w najblizszym czasie . Chyba ze ktorys z panow w garniturku skojazy ze po EP III hype na gry w swiecie SW jest duzo wiekszy i trial moglby przyciagnac duzo wiecej potencjalnych klientow . No ale niestety oni zbytnio blyskotliwi nie sa wiec male szanse .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 15:18 
Cytuj  
jesli nie miales jtl a kupiles wookiees to bedziesz mial calos

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:32 
Cytuj  
podsumujmy - nie ma mozliwosci pogrania kilka dni za free w zaden sposob?
bah, i nawet porzadni ludzie musza szukac zlodziejskich shardow zeby obejrzec gre? :roll:


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:33 
Cytuj  
Ireul napisał(a):
podsumujmy - nie ma mozliwosci pogrania kilka dni za free w zaden sposob?

Nie ma.

Cytuj:
bah, i nawet porzadni ludzie musza szukac zlodziejskich shardow zeby obejrzec gre? :roll:

Powodzenia w szukaniu. Od razu uprzedze pytanie: nie ma.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:44 
Cytuj  
dzieki za szybkie info.
coz, za maly jestem by krytykowac strategie marketingowa tworcow swg
szkoda z tym trialem.
mam nadzieje (jak czytalem wyzej) ze z jakims dodatkiem pojawi sie taka opcja.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:47 
Cytuj  
Na ostatnim chacie Straticsa z devsami pojawila sie informacja ze planuja trial w niedalekiej przyszlosci. Sadze ze wraz z dodatkiem moze pojawic sie taka opcja. Nie chce mi sie szukac zrodla ale caly chat jest na stronie SWG.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:25 
Cytuj  
Ireul napisał(a):
coz, za maly jestem by krytykowac strategie marketingowa tworcow swg

Coz, triale sie robi, by przyciagnac potencjalnych graczy, gdy jest nikle zainteresowanie gra. Akurat SWG przezywa ponowny boom, wiec i widac poki co trial jest niepotrzebny ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 23:54 
Cytuj  
no niestety, patrzac na same screeny i filmy i nie grajac przynajmniej kilku dni to dla mnie kot w worku.
w eve gralem 2 tygodnie zanim zdecydowalem sie na kupno a dzis po pol roku i tak stwierdzam ze nie wiedzialem na co sie decyduje :)
szkoda raz jeszcze.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 17:36 
Cytuj  
Jeśli lubisz klimat SW to napewno warto.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 18:52 
Cytuj  
Jesli lubisz klimat SW to na pewno NIE warto. Ta gra nie ma nic wspolnego ze star wars poza nazwą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 23:18 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Jesli lubisz klimat SW to na pewno NIE warto. Ta gra nie ma nic wspolnego ze star wars poza nazwą.

dramatyzujesz...


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 23:48 
Cytuj  
giwera napisał(a):
dramatyzujesz...


...też mi się tak wydaje... :har: wiadomo, że trzeba było rozbudować filmowy świat na potrzeby gry i nie wysztko tu idealnie pasuje, ale reszta moim zdaniem trzyma poziom.... :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 16:01 
Cytuj  
Jedynym błędem było umieszczenie wydarzeń pomiędzy nową nadzieją, a imperium kontratakuje - minęło kilka lat, a han solo nadal nie został schwytany, luke'owi nie obcięto ręki, a hoth nie zostało ostrzelane. Reszta raczej ok :D

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 17:04 
Cytuj  
imo dzieje sie w najlepszym czasie jakim mogło, tylko ze soe wszystko psuje, jak zwykle.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 18:09 
Cytuj  
no comment SOE rooolez
btw Giwer jak wrazenia z prob uzycia marbali belta przez jedi?:) sporo w plecy jestes na attachmentach ponownie soe dalo dupy

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 22:24 
Cytuj  
Obi'v: niezupełnie mnie zrozumiałeś. Gra trwa już ponad 2 lata o ile się nie mylę. W tym czasie powinna nastąpić już inwazja na Hoth. Gra zaś toczy się w bardziej luźnych ramach czasowych - więc jednak bardziej sensowne byłoby oficjalne umieszczenie dziejów na powiedzmy 10 lat przed nową nadzieją - rebelia już działa, a imperium włada galaktyką :D

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 22:40 
Cytuj  
Tak ale domek Obi-Wana byłby zamieszkany przez niego samego i nie mógłby być POI
Tak samo Escape Pod R2-D2 i C3P-O. Dodatkowo wujkowie Luke'a by żyli i też teoretycznie można by ich odwiedzić. Nie można by spotkać takiej osobistości jak Han Solo czy Leia. Dużo by wymieniać.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 23:58 
Cytuj  
Dementor napisał(a):
(...) Nie można by spotkać takiej osobistości jak Han Solo czy Leia. Dużo by wymieniać.


Możnaby spotkać :D Leia byłaby jeszcze młodą dziewuszką, a Han swieżoupieczonym adeptem Imperialnej Szkoły Oficerskiej :] Co do czasów jakie ukazuje SWG, to też zgadzam się, że są chyba jedynym możliwym rozwiązaniem z punktu widzenia gry klimatycznej dla każdego. Ja osobiście wolałbym czasy NEJ, ale jestem świadom, że gra nie przyciągnęłaby filmowych fanów Star Wars. jedyny minuj jest taki, iż imo historia w grze powinna iść do przodu... a stoi w miejscu :har: Może wpomniana już inwazja na Hoth, możnaby wydać dodatek dodający tą planętę i jednocześnie posunąć historię do przodu....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.