mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:27 
Cytuj  
Nie chce zasmiecac forum to napisze tutaj: czy jest mozliwosc ustawienia swg w oknie o rozdzielczosci 800x600?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:46 
Cytuj  
Nie.
1024x768 to minimum

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:58 
Cytuj  
A jednak sie da, wystarczy edit options.cfg i wpisanie odpowiednich wartosci 8)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 15:11 
Cytuj  
U kogo moge wykupic/wytrenowac certyfikaty na bronie ?


_________________
Na poczatku byl Chaos a potem sie wszystko popieprzylo!!! :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 15:34 
Cytuj  
Certyfikaty na bron i armor zalezne sa od twoich aktualnych profesji. Otrzymywane sa w miare rozwoju postaci ...

T.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 15:42 
Cytuj  
Cytuj:
Certyfikaty na bron i armor zalezne sa od twoich aktualnych profesji. Otrzymywane sa w miare rozwoju postaci ...

T.


Nie. Mając 54 CL Master Rifleman można używać broni na 54CL z Pikemana. Tylko współczynniki def itp się zmienią


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 19:10 
Cytuj  
Dementor napisał(a):
Nie. Mając 54 CL Master Rifleman można używać broni na 54CL z Pikemana. Tylko współczynniki def itp się zmienią

Nie. Mozesz uzywac broni BEZ ograniczen skillowych. Jesli bron ma ograniczenie do skilli pikemana, a ty pikemanem nie jestes, to jej nie uzyjesz. Tak samo, jak nie uzyjesz proton carbine, nie bedac mbh.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 159
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 22:01 
Cytuj  
no dobra tyle to wiem ale gdzie to jest napisane jak sie sprawdza bron czy mgoe czy nie jej uzywac ?


oraz niemoglem znalezc jakiegos prostego macra do skillowania broni. Jezeli ktos moglby to prosze o napisanie mi jakiegos przykladowego ( szuka cajblizszego celu ->strzela -> czeka _> zapetla sie ) albo odprowadzenie mnie do odpowiedniego topicu.


_________________
Na poczatku byl Chaos a potem sie wszystko popieprzylo!!! :)

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 22:05 
Cytuj  
To i ja bym sie przylaczyl do prosby o te macra dla zdobywania FP kiedys bylo to na forum.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 23:03 
Cytuj  
a I JESZCZE MOZNA TO BYLBYM WDZIECZNY ZA LINKA do listy statkow jaki pilot moze jakie uzywac. Bo puki co to jestem poprostu pilotem 9 bez nacji) a chcialbym zmienic statek.


_________________
Na poczatku byl Chaos a potem sie wszystko popieprzylo!!! :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 03:03 
Cytuj  
Ellsar napisał(a):
no dobra tyle to wiem ale gdzie to jest napisane jak sie sprawdza bron czy mgoe czy nie jej uzywac ?


oraz niemoglem znalezc jakiegos prostego macra do skillowania broni. Jezeli ktos moglby to prosze o napisanie mi jakiegos przykladowego ( szuka cajblizszego celu ->strzela -> czeka _> zapetla sie ) albo odprowadzenie mnie do odpowiedniego topicu.


macro jest prosto zrobic:

healkill (nazwa macra)
/ui action cycleTargetInward
/attack
/fanshot albo /placedshot (zaleznie od cl,klasy i etc.)
/pause 4
/bactatoss (na wszelki, ale nie bedzie potrzebne gdyz...mamy go zabic tylko i wylacznie jednym strzalem)
/pause 4
/macro healkill (mozliwe ze zamiast tego /healkill)

Probowalem tego makra dawał mierne rezultaty gdyz majac niski dmg, raniłem mob-a i nastepnie atakowalem nastepnego, wiec latwo o zgon nawet majac leczenie...
Jesli sa bledy to bylby bardzo wdzieczny o pomoc
Szkoda tylko ze szukajac mob-a do zaatakowania szuka tych których nie ma na linii strzału


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 09:39 
Cytuj  
Ok, zostalem BH wzialem misje, wyslalem droida i co dalej? Jakis czas nieokreslony mija, gdzies dostane info kaj kolo jest czy cos? Mogl by ktos nakreslic lekki schemacik? 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 09:47 
Cytuj  
Bierzesz misje, wysylasz arakyda, po minucie-dwoch pojawia sie na ekranie informacja o planecie, na ktorej jest cel, lecisz tam, puszczasz seekera i w tym czasie jedziesz w kierunku wp, ktory dostales od arakyda.. w miedzyczasie seeker ci uaktualni wp. I tyle.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 09:51 
Cytuj  
No tak arakyda... o tym nie wiedzialem seeker w pindu poszedl :wink:
Tylko w trakcie wyskoczylo kolejne pytanie 'you do not understand this object' to komunikat przy probie use na arakydzie. Jak rozumiem brak mi jakiegos skilla, zaznaczam ze jestem ledwo zrobiony novice w BH. Jakis quest gdzies mam pobrac, killic az narobie expa czy cos? 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:01 
Cytuj  
Ach, bo zapomnialem, jak wezmiesz misje, wpierw musisz znalezc informatora (odpowiedniego dla twojego poziomu investigation) i wziasc od niego informacje o celu (zeby ja zaladowac do arakyda). Wp informatorow podalem w innym miejscu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 159
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:19 
Cytuj  
Moze mi ktos wytlumaczyc badz odeslac do wytlumaczenia jakich zbroi moge uzywac ?


_________________
Na poczatku byl Chaos a potem sie wszystko popieprzylo!!! :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:59 
Cytuj  
Ellsar napisał(a):
Moze mi ktos wytlumaczyc badz odeslac do wytlumaczenia jakich zbroi moge uzywac ?

Mozesz uzywac takich zbroi, na ktore masz skill. Polecam DOKLADNIE poogladac ctrl-s.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 16:00 
Cytuj  
Kolejne noobe question: czesto tak lezy, kwiczy i sie loadinguje eclipse jak dzisiaj? 8)

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 16:11 
Cytuj  
Może po polsku? Jeśli leży = server is down to oznacza że, server jest przeładowywany aby miał lepszy perfomence. Przeważnie wyłączany jest codziennie lub co drugi dzień w godzinach południowych.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 16:16 
Cytuj  
Po polsku to by bylo mniej wiecej tak: czy czesto serwer przez kilka godzin jest w stanie 'loading', tak jak dzisiaj to ma miejsce?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.