mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:10 
Cytuj  
Star Wars Galaxies - MMORPG... taaak.. tylko ze niewielka garsta osob uwaza SWG jako rpg... na przyklad Jedi, trafi sie 1 na 10 roleplayer reszta to grinderzy. Albo Wookiee ktory jest imperialnym colonelem...
Polecam miasto Tirius na Talusie, tam naprawde jest klimat. Ja jestem w 90% (nie w 100% bo czasem uzywam slow xp itd :) ) roleplayerem, a wy?

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:18 
Cytuj  
powiedz dokladniej o co Ci chodzi, o robienie questow ?? (sorrka, poprostu nie zrozumialem pytania)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:20 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
powiedz dokladniej o co Ci chodzi, o robienie questow ?? (sorrka, poprostu nie zrozumialem pytania)


RPG - Role Playing Game
Obi'V się pyta czy ktoś stara się odgrywać swoją postać.

Jesli o mnie chodzi to robie co mogę :]
Ale też się czasem trafi 'Xp' albo 'u' zamiast 'you' czy tam jakiś 'lol' :]


Ostatnio edytowano 15 cze 2005, 14:22 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:21 
Cytuj  
hmm..... ze niby jako BH poluje na Jedi, a Doc. leczy w medcenterze ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:21 
Cytuj  
mi sie zdarza:) ale jak jest pvp to raczenij nei ma na to czasu:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:24 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
hmm..... ze niby jako BH poluje na Jedi, a Doc. leczy w medcenterze ??


nie chciałbym Cie obrazić, ale porażasz mnie swoją ignorancją w tej kwestii.
Pewnie w innych dziedzinach jest wszystko ok, ale jeśli chodzi o RPG musisz się dokształcić ;)

Odgrywanie postaci... Twoja postać to Twoja rola a Ty stajesz się aktorem.
Jak ktoś nie grał nigdy w papierowe RPG to też nigdy do końca tego chyba nie zrozumie.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:26 
Cytuj  
Uwielbiam grac takiego wtednego bounty huntera, hehe. podchodzi do mnie jakis noobek i sie pyta czy pozycze mu kase, a ja ''you're looking for trouble, kid?" oczywiscie potem pisze do niego na priv i wyjasniam wszystko i daje mu 10k ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:31 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Uwielbiam grac takiego wtednego bounty huntera, hehe. podchodzi do mnie jakis noobek i sie pyta czy pozycze mu kase, a ja ''you're looking for trouble, kid?" oczywiscie potem pisze do niego na priv i wyjasniam wszystko i daje mu 10k ;)


E tam... jaki ma sens granie twardziela jak wszyscy którzy się najpierw na Ciebie nacieli, wiedzą potem ze 'mientki' jesteś ;)

A tak przy okazji to nic tak bardzo mnie nie wnerwia jak ludzie wołający o kasę, nieznajomi rzecz jasna.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:32 
Cytuj  
spox O2. Wiem ze jestem tepy w tej dziedzinie(chociarz gram z qmplami w D&D i niezle mi idzie :p). Wpisze w googlach "RPG" :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:36 
Cytuj  
Ja tam zawsze jak widze żebraka i whinera o kase (bo jaki on biedny i niezaradny i na bilet zbiera) to mowie poprostu, zeby sie wzial do roboty. Kasa lezy na ulicy, wystarczy sie tylko schylic.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:37 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
spox O2. Wiem ze jestem tepy w tej dziedzinie(chociarz gram z qmplami w D&D i niezle mi idzie :p). Wpisze w googlach "RPG" :lol:


Jak grasz w D&D to powinieneś wiedzieć, chodzi o to, żebyś grał w ten sposób jakbyś 'był' swoją postacią.
Wymysl jaka jest Twoja postać i zachowuj się tak, żeby to pasowało do tego twojego pomysłu.
Tak jak Obli'v gra twardziela na przykład.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:39 
Cytuj  
Byłem raz w sytuacji kiedy porzyczka była niezbędna. Jeśli noob poleci na planete która jego poziom przewyższa paro krotnie, i nie ma na bilet powrotny to wcale nie tak łatwo się schylić po te tzw pieniądze na ulicy.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:43 
Cytuj  
Jezeli dobrze rozumiem, to wychdozi na to ze jestem 'mietki'. Jak ktos chce kase to dam mu tyle ile potrzebuje, lub tyle ile moge ;( przez to jestem bankrutem. Czas zmienic sposob bycia.

PS. to jakbys to nazwal Asmax. Ze jestem hojny ?


Ostatnio edytowano 15 cze 2005, 15:22 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:01 
Cytuj  
Ja bym to nazwal inaczej niz byciem 'mietkim' :roll:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 46
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:29 
Cytuj  
Już sobie wyobrażam Wookie jedi :D Chociaż w jakiejś książce z seri SW było cos o Wookie , który stoi na straży pokoju :P ciekawe co mi z tego wyjdzie. Ludzią nie mam co dawać bo nie ma z czego ciagle na coś kase potrzeba. Chociaż niektórzy już chcieli mego BARC speedera kupić niezłe sumki calkiem padaly ale przyzwyczaiłem sie do niego zbytnio 8) .
Wookie imperial clonel, wiesz Obi zdarzają sie też takie przypadki, w końcu oczy i uszy imperium widza i slysza wszystko :evil: Pogłoski chodzą że w Kolejnej części GL bedzie właśnie taki sith wookie :wink: I mam nadzieję że zobaczę go na kinowym ekranie szybciej niż sie tego spodziewam :]


Ostatnio edytowano 15 cze 2005, 15:31 przez Strażnik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:30 
Cytuj  
Odgrywanie postaci w SWG jest bardzo trudne, glownie ze wzgledu na to ze gdy powiedzy, przylaczam sie do jakiejs grupy i zaczynam odgrywac postac, to zaraz sypia sie texty w stylu LOL etc. Osobiscie uwielbiam sie abwic w RPG :) ale nie robie tego caly czas.


Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:48 
Cytuj  
Ja w zadnym MMORPG nie wyobrazam sobie nie grania swej postaci, w koncu od czego jest nazwa mmoRPG? a takie txty jak "lol". "rotfl" tepie bezlitosnie :D


_________________
500 000? Możesz uznać to za załatwione...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Precz z nooberstwem! Srvy PvP w WoW do piachu!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:53 
Cytuj  
Strażnik napisał(a):
Pogłoski chodzą że w Kolejnej części GL bedzie właśnie taki sith wookie :wink: I mam nadzieję że zobaczę go na kinowym ekranie szybciej niż sie tego spodziewam :]

Przepraszam, jakiej kolejnej czesci? Na kinowym ekranie? Jedyne, co jest w planach, to serial TV.

X.

PS. Tarful z E3 nie byl zadnym jedi ani sithem ;)

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:06 
Cytuj  
To co leet speak jest nie dozwolony dla RPG'owców? Rozumiem nie grindować,i trzymać się klimatu i nie ograniczać się do rozmów typu "ile kosztował twój nowy rifle" ale nie używanie zwrotów "Lough out Loud" albo "Rolling on the floor loughing" bo nie, jest według mnie bezmyślne bo co za różnica jakiego zwrotu użyjemy aby okazać nasze rozbawienie daną rzeczą. Równie dobrze mógłbym zrobić sobie bota który ładnie się odzywa i odpowiada "Hehe :-) To bylo doprawdy śmieszne psie Jedi :-)"

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:09 
Cytuj  
Nie rozumiem waszego problemu z lol itp, to jest swg, swiat przyszlosci, wyobrazcie sobie, ze to troche alternatywna, bardziej rl wersja swg, i slang netowy wyewoluowal do potocznego jezyka miedzygalaktycznego ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.