mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 21:00 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
Proponuje nie odpowiadac na takie posty

A to niby czemu :roll: :roll: :roll:

Girwan napisał(a):
moze ludzie zaczna myslec :-)
Chyba ty wyjątkiem pozostaniesz jednak....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 21:10 
Cytuj  
Kassei, średnio 2 razy w tyg pojawia sie post z pytaniem czy warto wracać do gry :-)

Niech przeczytają stare tematy i odpowiedzi, które nie są takie stare ...

wystarczy pomyśleć ...


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 21:30 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
Kassei, średnio 2 razy w tyg pojawia sie post z pytaniem czy warto wracać do gry :-)

Niech przeczytają stare tematy i odpowiedzi, które nie są takie stare ...

wystarczy pomyśleć ...
Wulfga sie spytał czy jest target lock, którego usunęło NGE, ja mu nie odpowiemz prostego powodu - nie wiem, bo nie gram i nie interesuję się SWG już praktycznie wogóle...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 22:02 
Cytuj  
Enkil problem w tym, że dotarłem do poziomu Advanced Fighters -czerwona kreska dochodzi do samego końca na obrazku obok głównego schematu space level , ale chyba nie mam oficjalnego awansu :-? bo gdyby był to powinna być ona pusta i zbierałaby się doswiadczenie na kolejny poziom . Jak do tej pory zamieniało się kilka słów z Rheą i wtedy przeskakiwałem na kolejny level, lecz teraz robie misje u tego kapitana w pomieszczeniu za nim i za każdym razem jak do niego podchodze to zadaje pytanie czy chce wykonywać kolejne Duty Mission :-? Ma ktoś jakiś pomysł jak z tego wybrnąć ? Dalsze rozwalanie statków zauważyłem nic nie daje. Może musze się teraz zgłosić do jakieś innej postaci z Corsecu czy coś w tym stylu :-?

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 22:47 
Cytuj  
Jest chyba jakis bug uniemozliwiajacy przeskoczenie na wyzszy lvl u pilota. Poszukaj na oficjalnym forum, bo nie pamietam czy zostalo to naprawione. W razie czego CSR moze tobie pomoc.
Co do target locka - jest teraz jak za pre-NGE :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 11:51 
Cytuj  
Jakby ktos sie pytal czy wraca cos starego. Oto odnotacja z ostatniego update na TC:


Vehicles

* Vehicles can again be repaired at garages.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 17:26 
Cytuj  
Bug powiadasz :-? znowu jakiś problem w kosmosie :har: Najpierw nie mogłem wyjść z własnego promu a teraz nie moge przeskoczyć na wyższy lvl :har: no to poszperam na oficjalnym forum, ale mam prośbę - jeżeli ktoś pamięta jak ominął ten bug to dajcie znać na forum :cry:


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 13:42 
Cytuj  
Widze, że tamat całkiem upadł bo nikt nie zadaje już pytań :) Czyżby nie było już nowicjuszy :D No ja już gram jakiś czas więc nie wiem czy się jeszcze zaliczam czy już nie, ale by powstrzymać temat przed całkowitym zamknięciem zadam dwa pytanka :D

1. Czy po spakowaniu swojego domostwa, rozpakowując go ponownie pojawi się nam już umeblowany taki jak przed spakowaniem ( czy może spakować domy można tylko puste ) ? Pytanie dotyczy sytuacji przeprowadzek do innego miasta :) .

2. Czy można jakość obejść limity na tworzenie postaci na poszczególnym serwerze ( wiem, że na Infinity trzeciej postaci już nie można utworzyć, bo nie ma sie pozwolenia - wyskakuje komunikat ) ?
Wiem, że jest to pewne zabezpieczenie przed tym by jeden gracz nie natworzył 100 postaci i nie stworzył sobie prywatnej metropolii, ale rozumiecie chyba, że jak się chce wypróbować kilka ulubionych profesji to się chce by grały one na jednym i tym samym serwerze :( Czy można coś zrobić w tej sprawie - np. czy ktoś cos pisał już do SOE w tej kwesti ?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 13:46 
Cytuj  
Nom Anor napisał(a):
1. Czy po spakowaniu swojego domostwa, rozpakowując go ponownie pojawi się nam już umeblowany taki jak przed spakowaniem ( czy może spakować domy można tylko puste ) ? Pytanie dotyczy sytuacji przeprowadzek do innego miasta :) .


Tak

Nom Anor napisał(a):
2. Czy można jakość obejść limity na tworzenie postaci na poszczególnym serwerze ( wiem, że na Infinity trzeciej postaci już nie można utworzyć, bo nie ma sie pozwolenia - wyskakuje komunikat ) ?
Wiem, że jest to pewne zabezpieczenie przed tym by jeden gracz nie natworzył 100 postaci i nie stworzył sobie prywatnej metropolii, ale rozumiecie chyba, że jak się chce wypróbować kilka ulubionych profesji to się chce by grały one na jednym i tym samym serwerze :( Czy można coś zrobić w tej sprawie - np. czy ktoś cos pisał już do SOE w tej kwesti ?


Nie, jak sie ma zwykłe konto to można po 2 postacie na serwie zrobić, 8 max, jak sie ma elder jedi, to na koncie z elderem mozna miec 3 postacie, lacznie z reszta tez tylko max 8


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 18:33 
Cytuj  
Acha czyli jak podpakuje swojego Jedi ( bo tak się składa, że mam Spy'a i Jedi na Infinity ) to wtedy będzie udostępniona mi opcja stworzenia trzeciej postaci :) ? No przydałby mi się jeszcze Trader jako wsparcie do pozostałych dwóch i można już wtedy grać tymi trzema postaciami w nieskończoność :)

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 18:45 
Cytuj  
NIe rozumiesz chyba. Trzecia postac na jednym serwerze moga miec tylko Ci co sa Elder Jedi. Jesli dostales tytul Elder jedi to masz mozliwosc trzeciej postaci . W innym wypadku nie :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 19:37 
Cytuj  
Egze napisał(a):
dostales tytul Elder jedi


a starając się to wytłumaczyć według najczęściej spotykanego zwrotu w SWGwiki - "no longer obtainable"


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 21:05 
Cytuj  
Enhu tzn że cąły czas można zdobyć tytuł Elder Jedi???


JA myślałem, że to sprzed jakiejś tam ery SWG i tylko Ci z najdłuższym stazem mają taki tytuł


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 21:32 
Cytuj  
tytul Elder Jedi, elder robe, krysztal, zmiana w ducha oraz 3 slot postaci (na danym serwerze) sa dostepne tylko dla postaci ktora odblokowala jedi i wyuczyla sie chociaz jednej umiejetnosci jedi przed wprowadzeniem NGE.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 23:58 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
"no longer obtainable"


Girwan napisał(a):
Enhu tzn że cąły czas można zdobyć tytuł Elder Jedi???


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 00:40 
Cytuj  
errr... wydaje mi się, że nic źle nie napisałem...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 21:16 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
errr... wydaje mi się, że nic źle nie napisałem...

Napisales dobrze, ale dopowiedz na twojego posta, hm.. :lol: :lol:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 04:24 
Cytuj  
A to w ogole jeszcze jacys elder jedi zostali? ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 09:27 
Cytuj  
eh, tych elderów to biega multum ....


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 12:53 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
eh, tych elderów to biega multum ....
Pokupowane konta na eBayu. Crissowi chodzi o ludzi, którzy robili Jedi w preCu i preNGE, których dużo nie zostało, jeśli wogóle ktoś miał na tyle mocne nerwy, żeby dalej grać profesją, którą sie kiedyś odblokowywało kilka miesięcy o samym wylevelowaniu nie wspominając, w obliczu wysypu nowych graczy mogących ją wziąść jako startową :wink:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.