mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:42 
Cytuj  
egze, ja na twoim miejscu nie interesował bym się SWG, bo nie wiadomo jak długo ta gra będzie jeszcze na rynku.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:01 
Cytuj  
Egze napisał(a):
mam kilka pytan:
1) Czy na jednym koncie w grze mozna miec wiecej niz jedna postac???
2) Ile razy mozna zginac i pozniej znowu grac??
3) Czy w grze jest drogo jak bym chcial cos kupowac????
4) Czy oplaca sie korzystac np z aukcji w necie gdzie sprzedaja rozne gadzety z gry czy raczej nie???
5) Jak duze sa roznice w graniu Rebelia a Imperium???
6) Ktora frakcja przewaza wsrod forumowiczow???
no to chyba wszystko na poczatek i z gory dziekuje za odpowiedzi:)

1.2 postacie na 1 serwer
2.nie ma limitu
3.wraz z nge zrobili cos na podobienstwo w wowie, z kadzego moba wypada jakis zlom ktory sprzedajesz lub tak jak pisal wyzej pare h w kosmosie na podstawowy sprzet (dom,speeder,bron,armor)
4.nie
5.czysto kosmetyczne
6.kiedys imp teraz jak wyzej pisal MagPS nikt

posumowojac zgodze sie z enchu ze nie warto inwestowac (czas/pieniadze) w te gre chyba ze nie masz nic ciekawszego do wyboru,chyba ze lubisz kosmiczne strzelanki to gre polecam bo kosmos to chyba jedyna rzecz jakiej nie zmmienili (czyt. zepsuli)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:12 
Cytuj  
racja.. wlasnie gram sobie w eq2 i jest o niebo lepsze niz obecne swg...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:40 
Cytuj  
Spokojnie obi :) SOE dopiero sie zabiera za "upraszczanie" EQ2 :) na pierwszy ogien poszedl crafting.... (Niesz ich skreci)


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 23:51 
Cytuj  
ja wiem ze prawie nikt z was nie poleca teraz grania w Galaxies ;) Ale jak dostalem karte pre paid na dwa miesiace to przez te 3 wliczajac jeden darmowy pogram sobie:) A w kosmosie rzeczywiscie jest genialnie;) nauka ktora pobralem grajac kiedys w X-wing i tie Fighter procentuje teraz.
A teraz mam jeszcze jedno pytanko bo nie za bardzo zrozumialem co napisali na strone gry.
1)Co to znaczy "respect your class"????
2) I gdzies jeszcze napisali ze mozna w trakcie gry zminic na chwile swoja profesje??/ To prawdea czy tylko moja niedoczytanie????

EDIT:Czy ktos mi moze powiedziec jakie sa orientacyjne ceny statkow w grze???


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 17:55 
Cytuj  
Chyba nie respect, ale respec, co jest właśnie takę zmianą profesji i nie na chwile ale na stałe. Nigdy nie próbowąłem więc nie wiem jak działa.

Jeżeli coś źle napisałem proszę o wybaczenie :]


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 00:16 
Cytuj  
teraz pytanko odnosnie jednego z Lagacy Quests : Mam zabic kolesia co sie nazywa Dren Riddick. Niby mi pokazuje gdzie go szukac ale jak tylko wejde w dol tej bazy to mnie zabija zanim zdaze go znalezc.
Czy moge dostac jakas podpowiedz gdzie dokladniej sie znajduje???
Oraz kolejne pytanko : Gdzie moge sie pozbyc na Tatooine zbednych rzeczy w inventory bo mam prawie full. Z gory dziekuje za odpowiedzi


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 00:25 
Cytuj  
Raz znajduje sie w centrali ( tam gdzie tak dużo komputerów ) a raz w sypialniach ( tak jakby) połozenie tego goscia jest losowe ( bo potem bedziesz musial zabic takiego drugiego w tym miejscu)... Jeszcze rada znajdz se jakies Party a lepiej ci pujdzie :D PozdrO :wink:

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 00:28 
Cytuj  
ooo dzieki, do centrali z kompami dotarlem ale mnie ubili dwa razy i wyladowalem w bakcie:) wielkie dzieki to mi pomoze bardziej:) Znajde jakies party tylko jak widze na Eclipse sa ludzie a ja na Infinity:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 00:32 
Cytuj  
ja gram na invinity tylko musze konto doładować bo sie dni skonczyły a teraz zabardzo kasy niemam heh ... :cry: :cry: :evil:

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 00:34 
Cytuj  
doladujesz jak bedzie kasa:) narazie sobie jakos poradze, tylko jeszcze bylbym wdzieczny za odpowiedz gdzie moge sprzedac niepotrzebne rzeczy w Mos Eisley bo prawie miejsca nie mam:) i tak narazie dopiero ten quest sprawil mi problemy z tych na powierzchni, w kosmicznych na Transari mialem problemy ale przeszedlem:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 07:47 
Cytuj  
rzeczy mozesz sprzedac w tak jakby takim bannkomacie ( stoi ich tam od h**ja) lub dla kogoś lub poprostu wurzicic je :wink: :P

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 21:08 
Cytuj  
ok, kwestie sprzedazy zalatwilem, ale martwi mnie jedna rzecz. Czemu na mapie Galaktyki nie widze Kashyyk??????


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 24
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 21:38 
Cytuj  
Z tego co mi wiadomo, musisz wejsc statkiem w przestrzen i stamtad wykonac skok na Kashyyyk.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 21:55 
Cytuj  
kacek napisał(a):
Z tego co mi wiadomo, musisz wejsc statkiem w przestrzen i stamtad wykonac skok na Kashyyyk.


Tak to jedyna droga aby dostać sie na tamta planete Bierzesz statek hiperdrive lub prosisz kogos z przyjaciół , lub pod drobną zapłata i cie podwiezie spokojnie :wink: :roll: :P

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 23:14 
Cytuj  
dzieki, tak tez zrobie kiedys ;) aa teraz kolejne z moich pytan czyli: Czy bedac pilotem Imperium diostane jakis lepszy statek niz ten Scyke?? Albo inaczej ile moze kosztowac np Tie Interceptor bo na bazarze niczego ciekawego nie ma a jak jest to kosztuje majatek jak dla mnie narazie:) mam tez cos takiego co sie jest jakims schematem armor tylko nie wiem jak to przeczytac bo nie ma opcji read. to chyba narazie tyle :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 12:25 
Cytuj  
hmmm tego to dkokładnie niewiem ... :] :har:


Posty: 24
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:09 
Cytuj  
Czy można gdzieś w Polsce kupić karty pre paid ?
A jeśli tak to prosiłbym o link.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:37 
Cytuj  
ja kupilem karte pre paid na allegro, koles mial aukcje ale juz sie skonczyla. Mam jeszcze jedno pytanko, kupilem sobie maly domek na Naboo. Mam deeda i co mam zrobic zebym mogl postawic sobie dom gdzies na Naboo????? Czy moge w glownych miastach czy tylko w miastach robionych przez graczy???? Z gory dziekuje za odpowiedz


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:58 
Cytuj  
Egze napisał(a):
ja kupilem karte pre paid na allegro, koles mial aukcje ale juz sie skonczyla. Mam jeszcze jedno pytanko, kupilem sobie maly domek na Naboo. Mam deeda i co mam zrobic zebym mogl postawic sobie dom gdzies na Naboo????? Czy moge w glownych miastach czy tylko w miastach robionych przez graczy???? Z gory dziekuje za odpowiedz


użyj szukaj...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.