mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:20 
Cytuj  
Cytuj:
użyj szukaj...

a ja bede milszy :] kupujesz domek gdziekolwiek, najlepiej w formie deed'a idziesz w miejsce gdzie chcesz go postawic i dwa razy klikasz na tego deed'a ( o ile dobrze pamietam ) i wybierasz dokladniej miejsce gdzie ma byc dom :)
Cytuj:
ja gram na invinity tylko musze konto doładować

Infinity
Cytuj:
a lepiej ci pujdzie

...pójdzie. Oj Relict :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:23 
Cytuj  
ok dziekuje bardzo. mam tez cos takiego co sie nazywa RIS Armor w postaci takiej jakby karty pamieci. Co mozna z tym zrobic????


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:25 
Cytuj  
heh ... bardzo szybko masz tego RIS'a :p
szczerze to nie wiem... chyba musisz isc z tym do armor smitha i on Ci to wykuje za oplatą( jezeli to jest cala zbroja) to nie bedzie to najtansze


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:30 
Cytuj  
no coz na Tatoiine znalazlem w ktorejs jakisnii :) Jesli bedzie bardzo drogie to nie stac mnie aktualnie:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:02 
Cytuj  
Mam pytani jak rozpakować statek z blueprinta, a właściwie co z tym zrobić?


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:06 
Cytuj  
o ile nic nie zmeinili, to z blueprintem idziesz do .. teog jak on sie nazywa? costam ship chaiss bla bla.. jest w prawie kazdym starporcie.. musisz miec odpowiednia sumke i bp.. np. na x-winga 50k.. dostajesz czysty statek, wiec musisz jeszcze kupic silnik, tarcze, oslony itp. itd..

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:07 
Cytuj  
to co mam z tym RIS Armor to jest RIS ONE SHEET, nie wiem co to jest ale juz mam dwa:) a znajduje sie je podczas misji dla SPECIAL FORCES bo jest Commando. A teraz wazne pytanko.
Bedac na Naboo w Theed w palacu jest Kapitan Imperium. Moge u niego kupic po niskich cenach rzeczy jak np swoja baze wypadowa HQ. Tylko dlaczego jak robie ok po wybraniu danej rzeczy to nic sie nie dzieje??? Wszystko jedno co wybiore to nic sie nie dzieje. Moge tylko zmieniac status swojej przynaleznosci bojowej i nic wiecej. Prosze jesli ktos mi powie czemu u niego nie mozna nic kupic to bede wdzieczny:)

EDIT: Juz sobie odpowiedzialem na to pytanie. Po porstu moje niedopatrzenie i tych rzeczy za kase sie nie kupuje. Jako zaplata sa pukty frakcji a nie kasa.:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 17:52 przez Egze, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 00:19 
Cytuj  
nie wiem o co chodzi z tym RiS, ale kiedys to o ile sie nie myle (nie jestem pewny - nie potrzebowalem nigdy RIS) to to potrzebowalo jakis schematow, i duzo surowcow.. w sume ok. 6mln kosztował Ris set..

a bounty hunter armor jest teraz na BH dostepny w quescie? bo kiedys to trzeba było mocnej grupy, duzo nerwow i czasu zeby takowy zdobyc

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:12 
Cytuj  
Czy serwer mozna bezproblemowo zmieniac czy sa jakies dodatkowe oplaty z tego tytulu?????? I jeszcze poprosze o odpowiedz z poprzedniego postu:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 24
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:31 
Cytuj  
Właśnie zamierzam zakupic SWG + dodatki czy możecie polecić jakiś dobry /tani/ sklep internetowy ? :-?

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:37 
Cytuj  
www.ultima.pl
www.gram.pl
oraz www.allegro.pl :D :wink:


Posty: 24
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:13 
Cytuj  
Na ultima już nie ma.
Gramy.pl wogóle nie ma.
allegro hmmm to chybił trafił.

Może jakieś jeszcze?!
Czy najbardziej opłaca się SWG:Total Experience Pack ?


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:14 
Cytuj  
Idź se do empika, tam są (chyba jeszcze). Kupuj tylko Total Expierience (inne są w sprzedaży jeszcze?)


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:30 
Cytuj  
jesli chodzi o Warszawe to w Empiku na Galerii Mokotow kupilem ostatnia sztuke w polowie lutego. W Centrum w Empiku nie ma zadnej sztuki. Nawet w sklepie internetowym Empiku nie sprzedaja zadnej sztuki. natomiast mozesz isc do Komputronika. www.komputronik.pl i sobie tam kupic. Nawet taniej maja niz w Empiku :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 21:54 
Cytuj  
nikt juz nie uzywa interact'a ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 22:24 
Cytuj  
a moze by ktos sie zglosil z Infinity i jest na Naboo teraz???? bo jakos tak smutno samemu. A widzielem ze dwie osoby z Polski tylko bylem przelotem wiec nie moglem zagadac.
Dodatkowo mam pytanko co to jest Vendor Lociation w Bazaar??????? Z gory dziekuje za odpowiedzi:)
A wracajac do R.I.S to za nivc nie mam pojecia do czego sluzy to co mam w Inventory .Dwie sztuki tego mam i chyba wystawie na aukcje w Bazaar bo miejsce mi zajmuje:)

i jeszcze jedno pytanko Czy aby postawic sobie dom w jakims miejscie to musze sie skontaktowac z wlascicielem miasta czy jak????


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 00:02 
Cytuj  
Egze napisał(a):
to co mam z tym RIS Armor to jest RIS ONE SHEET, nie wiem co to jest ale juz mam dwa:) a znajduje sie je podczas misji dla SPECIAL FORCES bo jest Commando.
O kurwa mać :o :o :o Kiedyś to trzeba było zachodu aby to zdobyć... Crafterzy wykonywali specjalne misje na RIS Armor sheets...Pamiętam jak biegaliśmy za "Peko peko Albatrosami" na Naboo :D Ale to były czasy...ehhhh....teraz to już z tej gry jest jedno wielkie gówno... Kiedyś posiadanie RIS'a coś znaczyło...najlepsi BH w tym chodzili...Zresztą podobnie BH armora, ale jego dali w dropie znacznie prędzej....jeszcze dadzą Mandalorian Armor z Questa i będzie to gra dla jełopów....zresztą nie wiem czy już czasem nie jest :(


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 02:50 
Cytuj  
Tak na marginiesie i OT... o co ci chodzi Kassei ze latasz po całym forum i bluzgasz ?
Masz dosc gry to mozesz wyluzowac juz, kup sobie planszowe jakies albo krzyzowke, moze puzzle ? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 06:44 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Zresztą podobnie BH armora, ale jego dali w dropie znacznie prędzej....jeszcze dadzą Mandalorian Armor z Questa i będzie to gra dla jełopów....zresztą nie wiem czy już czasem nie jest :(


A gdzies slyszalem ze mando wlasnie dostaje sie z questa...lol
Ciekawe czy jetpacki tez? ;)
Ehh gdzie te czasy i wyprawy do dwb by cos craftnac :(
I juz jest Kass, juz jest ....


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 07:24 
Cytuj  
Criss napisał(a):
A gdzies slyszalem ze mando wlasnie dostaje sie z questa...lol
Ciekawe czy jetpacki tez? ;)
Ehh gdzie te czasy i wyprawy do dwb by cos craftnac :(
I juz jest Kass, juz jest ....


Zle slyszales, mando i jetpack nadal robi sie po staremu.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.