mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 23:44 
Cytuj  
Tatooine, Mos Eisley Cantina, w tylnim pokoju jest trener FREELANCER cxzyli neutrala


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 08:27 
Cytuj  
Są trenerzy dla freelancerów, nie musisz opowiadać się po którejś stronie

Zacznij od Dravisa, kórego znjadziesz w Kantynie w Mos Eisly, pomieszczeie za drzwiami obok baru. Od da ci pierwsze misje treningowe, potem pośle Cię do kolejnego trenera ....


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 10:42 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
nie musisz opowiadać się po którejś stronie

Nieprawda. Freelance ma 3 frakcje, w tym tylko jedna jest calkowicie neutralna. Jesli zapiszesz sie do Smugglerow to bedziesz pracowal dla rebelli i twoim przeciwnikiem bedzie Imperium (trener w Mos Eisley). Jesli zapiszesz sie do RSF, to odwrotnie, bedziesz sympatykiem Imperium (trener w Theed). Jedynie Corsec (trener w Coronet) jest calkowicie free, ale na koniec (przed misja na master pilota) i tak bedziesz musial zdecydowac, dla ktorej strony walczysz.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 14:23 
Cytuj  
Xanth ma racje Ci trenerzy nie reprezentują całkowicie nautralnych frakcji, poza tym każdy z nich przed daniem mi jakiegokolwiek zadania chce bym został skierowany tu przez odpowiednią osobę ( own contakt ). Czy ktokolwiek wie, do kogo mam się skierować, by następnie Rhea z Corsec-u dał mi misje treningowe pilota ? Jak narazie każdy mnie odsyła z kwitkiem :(

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 07:48 
Cytuj  
Mi wydawało sie, że Dravis jest neutralny, na razie latam na potrzeb y ego i Talona Kardee i nie musze należeć do Impów czy Rebeli ...

Nom poszukaj tutaj, prześledź questy, są fajnie opisane, od kogo zaczynasz i do kogo przechodzisz ...

możesz też przejść się po NPC-ach .. Myślę że ten link Ci pomoże ;-)

http://swg.allakhazam.com/db/quests.html?swgquest=935


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 09:22 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
możesz też przejść się po NPC-ach .. Myślę że ten link Ci pomoże ;-)

http://swg.allakhazam.com/db/quests.html?swgquest=935


Chyba nie, bo to jest opis questow Legacy ktory z pilotowaniem ma wspolnego tylko tyle ze z 3 misje sa w kosmosie ;)

Ale sadze ze to: http://soe.lithium.com/swg/board/messag ... .id=111156 powinno byc obowiazkowa lektura kazdego poczatkujacego pilota


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 13:16 
Cytuj  
hm ..

ale są tam opisani NPC-owie :-)


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 13:55 
Cytuj  
No dobra, dawno o nic nie pytałem, więc czas zacząć ...

Mój crafter dostał order sheet po przekroczeniu lvl - mam już chyba ze 2 takie
Kiedy klikam dostaję info, że odczyt zapoczątkuje nowy quest, kiedy klikam dalej mam info, ze jeszcze za wcześnie dla mnie na ten quest .. :(

Nie bardzo kumam, dlaczego skoro nie wykonalem pierwszego a mam już drugi order sheet :-(. Może te questy zwiazane są z akcją w kosmosie i do tego jest potrzebny odpowiedni poziom space?

Problem w tym, że nie mogę się szkolić w space, bo wisi mi jeden quest, którego nie moge wywalić ani zakończyć :-(

Reasumujac: O co chodzi z order sheetami u tradera?


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 15:29 
Cytuj  
Dzięki Khraan, przydał mi się ten link :) tam wszystko jest dokładnie opisane :) no i wiedziałem już z kim mam się kontaktować :) (allakhazam już wcześniej znałem i uważam, że jest to najlepszy poradnik do SWG, ale odnosi się do poszczególnych questów i w tym przypadku nie na wiele mi się zdał ). Teraz już szkole się u oficera Corsecu :) Więc jakiś czas mi to zajmnie, ale dość już miałem stałego dostawania w dupsko w misjach kosmicznych, wiec czas najwyższy się podszkolić :)

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:15 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
Reasumujac: O co chodzi z order sheetami u tradera?


Tych questow poprostu nie ma. Inne profesje maja podobnie.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 09:24 
Cytuj  
czyli ze spokojnym sumieniem mogę te order sheety wywalic z inventory?


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 11:25 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
czyli ze spokojnym sumieniem mogę te order sheety wywalic z inventory?


ja to trzymam w banku, moze kiedys soe sobie o tych questach przypomni.


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 16:22 
Cytuj  
A teraz kolejne pytanie :) tym razem skierowane do graczy, którzy dobrze orientują się w temacie budowy miast :) Z tego co kiedyś czytałem rozpoczynąjąc budowe miasta, gracz stawiający GuidHall, musiał w ciągu bodajże 48 godzin zebrać grupe minimum 10 mieszkańców, by osada mogła przetrwać. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy odnosi się to do liczby rzeczywistych mieszkańców ( postaci w grze ) czy postawionych domków ? tzn. jeżeli w nowo powstałym mieście osiedla się postać która stawia 3 domki oraz 7 innych postaci, które stawiają po jednym domku ( czyli razem 10 domków, ale rzeczywistych 8 mieszkańców ) - to jak to jest traktowane ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:13 
Cytuj  
Nom Anor napisał(a):
A teraz kolejne pytanie :) tym razem skierowane do graczy, którzy dobrze orientują się w temacie budowy miast :) Z tego co kiedyś czytałem rozpoczynąjąc budowe miasta, gracz stawiający GuidHall, musiał w ciągu bodajże 48 godzin zebrać grupe minimum 10 mieszkańców, by osada mogła przetrwać. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy odnosi się to do liczby rzeczywistych mieszkańców ( postaci w grze ) czy postawionych domków ? tzn. jeżeli w nowo powstałym mieście osiedla się postać która stawia 3 domki oraz 7 innych postaci, które stawiają po jednym domku ( czyli razem 10 domków, ale rzeczywistych 8 mieszkańców ) - to jak to jest traktowane ?
Jeśli masz 10-ciu graczy i każda postać postawi po 3 domki w mieście, to domków jest 30-ci, ale mieszkańców tylko 10... Kapiszi ?
:]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:23 
Cytuj  
obecnie nie trzeba az 10 mieszkancow na starcie.

politician guide napisał(a):
(...) you also need at least 5 other players to place houses and declare residence within the initial 150m radius of your city within 24 hours of placing the city hall.


Kod:
http://soe.lithium.com/board/message?board.id=ngepolitician&message.id=386


w miescie licza sie gracze, ktorzy w swoich domkach zadeklaruja rezydencje, a ze takowa gracz moze zadeklarowac tylko w jednym domu, to widac, ze trzeba 5 roznych graczy.


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:58 
Cytuj  
No to już jasne :) widze, że zmienili nawet limit do 5 ( a i czas chyba też - do 24 godzin ) ale czy tym samym zmieniły się statusy/poziomy naszych siedlisk ? Zawsze konczylo się na Metropolis i z tego co kojarze to potrzeba bylo 80 mieszkańców :-?


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 19:28 
Cytuj  
Znowu mam problem :( powoli staje się upierdliwy - wiem, ale robie misje pilota ( trening Freelance dla Corsecu ) i osiągnąłem poziom pozwalający mi nabyć sobie lepszy statek, więc od razu odwiedziłem Vendora i sprawiłem sobie Kimogila Ship. Następnie polazłem do chassic dealer i zamieniłem na deed. No a kiedy chciałem rozpakować statek ( generate ship ) to pojawia się informacja " You would not be able to fly that ship if you unpacked it" :( No i lipa :-? Co mam jeszcze zrobić by móc go uruchomić ? Mam już dość latania statkiem startowym :har:

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 19:38 
Cytuj  
komunikat typowy gdy nie masz odpowiedniego certyfikatu do latania tym statkiem. nic innego nie przychodzi mi do glowy.

edit:
certyfikat na kimogila oraz kihraxz starfighter dostajesz na poziomie Advanced Fighters, ale to zapewne juz wiesz :)

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 20:43 
Cytuj  
Witam
mam pare pytan bo nie wiem do jakiej gry wracac stare swg czy moze wow bo czytajac posty na mmo i na oficjalu mam mieszane uczucia odp po krotce ( co sie zmienilo w ciagu 6 miesiecy ) czy jest target lock ? ogolny "balans" ??? lol .


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 20:58 
Cytuj  
Proponuje nie odpowiadac na takie posty, moze ludzie zaczna myslec :-)


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.