mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 13:18 
Cytuj  
mogę zrozumieć ich frustrację w takim przyoadku


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 21.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 13:26 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Girwan napisał(a):
eh, tych elderów to biega multum ....
Pokupowane konta na eBayu. Crissowi chodzi o ludzi, którzy robili Jedi w preCu i preNGE, których dużo nie zostało, jeśli wogóle ktoś miał na tyle mocne nerwy, żeby dalej grać profesją, którą sie kiedyś odblokowywało kilka miesięcy o samym wylevelowaniu nie wspominając, w obliczu wysypu nowych graczy mogących ją wziąść jako startową :wink:


Nie grasz, nie wiesz, więc nie whinuj jak potłuczony, bo jedziesz m.in na ludzi, którzy zrobili jedi na długo przedtem zanim ty zacząłeś spamować forum i chata swoimi n00bzorskimi pytaniami.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 15:44 
Cytuj  
moge ci wymienic sporo Elder Jedi ktory nadal graja. CZy sporo to kwestia gustu. Ale sa imiona ktore Ci co grali na Eclipse znaja dobrze.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 16:54 
Cytuj  
Hokan Ashir napisał(a):
Kassei napisał(a):
Girwan napisał(a):
eh, tych elderów to biega multum ....
Pokupowane konta na eBayu. Crissowi chodzi o ludzi, którzy robili Jedi w preCu i preNGE, których dużo nie zostało, jeśli wogóle ktoś miał na tyle mocne nerwy, żeby dalej grać profesją, którą sie kiedyś odblokowywało kilka miesięcy o samym wylevelowaniu nie wspominając, w obliczu wysypu nowych graczy mogących ją wziąść jako startową :wink:


Nie grasz, nie wiesz, więc nie whinuj jak potłuczony, bo jedziesz m.in na ludzi, którzy zrobili jedi na długo przedtem zanim ty zacząłeś spamować forum i chata swoimi n00bzorskimi pytaniami.
LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po pierwsze każdy kiedyś był noobem. Po drugie nigdy nigdzie nie spamowałem, tylko zadawałem konkretne pytania i najczęściej konkretnym osobom. Po trzecie, przecież ja tylko napisałem, że jeśli komuś nad głową pisze "Elder cośtam" to niekoniecznie musi być to osoba, która stworzyła i wylevelowała tą postać. Gdzie Ty tu widzisz negatywny wydźwięk w tej wypowiedzi jest dla mnie słodką tajemnicą :har: Jest faktem, że po wprowadzeniu NGE byłą fala sprzedaży kont. Sam znam kilkanaście takich osób, które nawet nie dały szansy NGE tylko o razu się pozbyły konta. Duża cześc trzymała konta z sentymentu, ale wkońcu i tak je sprzedała. Na samo SWG nie najeżdżam, może się komuś fajnie w to gra i czerpie z tego frajdę. Dla mnie FFXI jest znacznie lepsze od SWG i dlatego nie gram w ten drugi tytuł i grać nie będę. Tu masz trochę racji, bo jedyne informacje o samym SWG mam od znajomych, więc generalnie nie wiem jak wygląda stan personalny w grze, dlatego nie będę się kłócił, że wyszscy elderzy są z eBay'a, ale trzeba być świadomym, że częśc jest...

EOT[/b]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 17:15 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
dlatego nie będę się kłócił, że wyszscy elderzy są z eBay'a, ale trzeba być świadomym, że częśc jest...


Masz racje, juz za czasow hologrindu wielu graczy robilo jedi tylko po to by sprzedac konto na ebay za spora kaske ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Posty: 2
Dołączył(a): 28.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 15:05 
Cytuj  
jak ta gre mozna uruchomic co trzeba mic??

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 15:41 
Cytuj  
:O WTF?? Mogłbyś bardziej sprecyzować pytanie?

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 00:39 
Cytuj  
albo ktoś se robi jajca albo kolejne dziecko neo :<


Posty: 2
Dołączył(a): 28.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 08:43 
Cytuj  
juz wiem ze trzeba mie orginal gre i cd-keya

Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 21:10 
Cytuj  
I kartę kredytową, inaczej nawet oryginał nie pójdzie :) Na szczęście Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures drogie nie jest.


_________________
----------------------------
| http://cyrograf.vxm.pl |
----------------------------

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.