mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 10:20 
 
chcialbym zaczac grac w SWG i mam kilka pytan odnosnie gry:
1.czym od siebie sie roznia dodatki do gry i czy oplaca sie je kupowac, a jak cos to ktory juz mialbym kupic?
2.jakie sa klasy w SWG?
3.jak dolaczac do poszczegolnych frakcji np. chce zostac Ciemnym Jedi i czy musze najpierw ukonczyc Akedemie Jedi i pozniej dolaczyc do Imperium, czy Imperium ma wlasna Akademie?

i to chyba wszystko, jak cos mi sie przyponii to napisze ;)

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 11:40 
 
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=13784

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 11:52 
 
BooB napisał(a):
chcialbym zaczac grac w SWG
A ja chciałbym życzyć Ci w tym czasie Wliekanocnym, żebyś się nauczył używać forum i ogólnie żebyś zaczął kurna mysleć, bo nie wiem jak do uja można nie zauważyć przyklejonego tematu "Przewodnik po dziale - PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ!"....Pomijam już podstawową umiejętność korzystania z internetu, bo jest dla mnie niepojęte jak można się interesować grą i nawet nie wejść na jej oficjalną witrynę, na której notabene masz opisane m.in. wszytkie klasy (których jest "AŻ" 9 po wprowadzeniu NGE).... :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 12:02 
 
Dzieci neostrady??? : ))) Sorry BooB ale po NGE większość osób jest troche podenerwowanych.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 13:12 
 
ano.. gdyby były czasy pre-CU, albo chociaz pre-NGE to taki typ co nie wie od czego jest "search", a nawet nie chce otworzyc pierwszego lepszego tematu (w temacie przyklejonym jest wszystko co chciałby wiedziec), to nie posiedział by długo w SWG.. teraz coraz wiecej takich :<

Edit http://dziecineostrady.prv.pl/

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 15:19 
 
kiedys... to nawet nie chcialoby ci sie pisac wszystkich klas takiemu...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 15:46 
 
Hmmm ale dobrze ze chociaz umial trafic na to Forum ;) heheheheh Wlasnie mi przypomnialo sie jedno. Obok portu w Mos Eisley chodzi taki jeden. Najnizszy z mozliwych chyba Sullustanin. Ubrany w pierwsza robe i polearm. Chodzi miedzy kilkoma Elder i blaga o kase i o miecz swietlny. Wszyscy maja z niego polewke jakich malo a ten twardo swoje po 2 godziny. Kiedys za mna chodzil przez 10 minut :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 18:11 
 
wydaje mi sie ze raczej se jaja gosciu robil:P

swoja droga jaki byl kiedys najlepszy sposob na zdobycie kasy?stworzenie sobie chara babki, nastepnie omotanie jakiegos kolesia, dostanie od niego kasy, mail z kasa do kumpla, delete postaci, nowa postac z bonusem od poczatku...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 19:40 
 
mam char babki ale kasy nie potrzebuje ;) Ale mozna wyprobowac sposob :D hehehhe


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.