mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 2.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 16:11 
 
rozumiem ze w watku na temat CU II ponizej mozna uzywac slow kurXX jebXX skurXXX itp natomiast moj za to zostal zamkniety... no sa rowni i rowniejsi... :-?

i tam tez przeczytac o konkretach. np. w 20 postach o tym ze jedi bedzie mozna wybrac juz na poczatku po czym 40 postow pozniej okazuje sie ze jednak nigdzie o tym nie napisali..... to prawie jak pandemium ptasiej grypy

no w takim razie dziekuje za profesjonalizm w udzielaniu informacji ludziom, ktorzy jednak spedzili przy tym wiecej czasu ode mnie :D

ten topic tez prosze zamknac........... no comment


_________________
ATHLON 3500+ 939...G.BYTE K8N PRO SLI...2x 512 GEIL dual channel...2x WD40 JB RAID0...1x BAR 7.200 80GB... LEADTEK WINFAST 7800 GT EXTREME...CRT 22" PHILIPS 202P40

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 16:12 
 
Drogi forumowiczu Pynio:

Mysle, ze wyraze opinie ogolu 'expertow' jak to okresliles i nakresle ci pewne zasady> Jezeli chcesz cos uzyskac (w tym wypadku chcial bys dostac konkretny zbior informacji z calego forum anglojezycznego, i forum polskich posegregowanych i na dodatek napisanych w formie noobo-przyjaznej), na dodatek cos tak czasochlonnego jak to o co 'prosisz', nie poinienes obrazac tych, do ktorych sie zwracasz, powinienes grzecnie poprosic. To nie nasza wina, ze nie potrafisz skoordynowac kupna wlasnej kopii gry z poprawnie dzialajacym netem, nie nasza wina jest rowniez to, ze nie potrafisz doszukac sie faktow w tym co jest napisane na forumkach tematycznych, nie nasza wina wreszcie jest to ze w czasie gdy ty meczyles sie ze swoimi problemami nastapil przewrot tworcow gry. Z jakiego powodu obarczasz nas wina? My rozumiemy sie dobrze, wiemy o czym piszemy i piszemy tak, zebysmy to rozumieli i zeby szybko sie dogadac. Jezeli chcial bys zeby ktos za ciebie wykonal robote w postaci odszukania konkretnych informacji i przetlumaczyl ci to w jednym przejzystym dla ciebie poscie, powinienes o to grzecznie poprosic. Takie jest moje zdanie :wink: Z gory zaznaczam, ze nie obiecuje ci efektow, ale mysle ze to jedyna sluszna droga zebys mial szanse na sukces.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 16:15 
 
To moze zamiast pyszczyc, zaloguj sie na TC i sam zobacz jak jest, co? I na koniec: ostatnie ostrzezenie, skoncz robic mi tu burdel w tematach!

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 16:32 
 
Pynio napisał(a):
czemu do kurwy nedzy kiedy ja chce zaczac grac wszyscy ta gre skreslaja, jak dla mnie bez specjalego powodu...


Co prosze? Nie wierze wlasym oczom co ja czytam. Czy ty na nas kurwami mowisz? Skoro nie wiesz o co chodzi, to co sie wtracasz wogole? Jak mozesz cokolwiek w tej sprawie powiadziec skoro nie wiesz jak bylo i jak ma byc.
Co, przeczytales pierwsza strone i to dla ciebie wystarczajace informacje?
Zalosne.

Pynio napisał(a):
wiec ponawiam prosbe drodzy cholerni eksperci.... zamiast narzekac czy mozecie w punktach wypisac roznice miedzy teraz a przedtem? i dlaczego WASZYM ZDANIEM bedzie gorzej lub lepiej?


Z tego co pamietam ze 3x pisalem juz czemu bedzie gorzej. Ale jak sie czyta co trzecia strone w temacie to tak jest. Wiec moze byc tak cholerny noobie zacza czytac i wykazal sie troche wlasan intecja, a nie nazwyal reszte "cholernymi ekspertami" i ZADAL wszytkiego na tacy.

Pynio napisał(a):
wypierdole ta gre za okno i z powrotem wroce do eve online i tak sie skonczy swiat SWG.... w sumie dzieki wam... bo czytajac te narzekania odechciewa mi sie patrzyc na pudelko... zero konkretow , same skargi i klniecie, wiec ja tez zaczalem.


Zrob tak. Grac z takim jak ty, to zadna przyjemnosc.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 16:58 
 
X może zamknij temat bo sie znów flame zrobi.
Kolego pynio, przeczytaj temat o NGE ze zrozumieniem i tam zadawaj pytania. Jakbys nie zauważył to na normalne sformułowane pytania w tamtym wątku padają sensowne wypowiedzi.


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.