mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 19:30 
Cytuj  
Na ile oceniacie szanse ze idioci z SOE ugna sie i wycofają z idiotycznych zmian NGE?

Najlepsze ze podczas pierwszego logowania pod NGE spieprzyło mi chara - gdy usiłowałem zamknac okno bez wyboru profesji cały mój exp tradera poszedł w pizdu w jedi. I tym samym straciłem moznosc zarzadzania vendorami. I tak poszedł sie walic respec. Jebane SOE.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 20:02 
Cytuj  
Wedlug mnie istnieje szansa na rollback, kiedy pomysl z swg na xboxa sie nie sprawdzi, niestety oceniam to 1/10...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 23:30 
Cytuj  
A ja oceniam szanse na wysokie, patrzac na puste i wyludnione serwery.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 00:25 
Cytuj  
swieta ida. ludzie xbox'y kupuja, dzieci sie ciesza.

nie bedzie zadnego rollback. ale moze rozwina to 'cos' co niedawno uczynili...

a puste servy zawsze mozna zamknac.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 01:55 
Cytuj  
tylko mus ipowastaź recjonalna ocena wyludnionych serwów bo eraz każdy jest wyludniony w porównianiu z tym co było pre NGE....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 02:25 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A ja oceniam szanse na wysokie, patrzac na puste i wyludnione serwery.

X.

/sarkazm on
no co ty to nikt nie odszedl soe zanotowalo niewiele zamknietych kont
ci co krzycza na forach ze im sie nge nie podoba to mniejszosc
/sarkazm of
szanse 0%


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 04:46 
Cytuj  
Zauwaz ze sporo osob grajacych w swg gra takze w inne gry soe i oplaca all acces wiec np przestali grac w swg a graja w eq, eq2 czy planetside. W takim wypadku anulowanie swg niema sensu bo anulujesz wszystkie konta ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 17:07 
Cytuj  
Ja tuz przed NGE zaplacilem za miesiac i zalogowalem sie az...2 razy ;)
Tak wiec placenie za station access chyba mija sie z celem. I mysle z wiekszosc ludzi ktorzy dotychczas placili za to bo grali w cos jeszcze poza swg tez tak zrobi-taich maniakow grajacych w wiecej niz 2 gry (i to od SOE ;)) chyba jest i tak niewielu.

A co do rollbacku: not gonna happen (bo czy kiedykolwiek zdarzylo sie by SOE czytalo opinie czy uwagi na forum?) Moze gdyby to byl inny dev team, ale ten raczej ani honorem ani uczciwoscia nie grzeszy, tak wiec wydarzenia w stylu: "Przyznajemy sie do bledu, spieprzylismy sprawe, wracamy do pre-NGE" raczej bym sie nie spodziewal. Raczej powolne latanie i proby polepszania tego chlamu ktory wypuscili (czyli ciag dalszy bety, tyle ze tym razem juz chyba krotszy, bo watpie by ostali sie jeszcze gracze ktorzy byliby w stanie to znosic dluzej, a nowi...hmmm...coz to juz nie jest ta beta ktora byla w stanie tak dlugo utrzymywac graczy jak poprzednia). Tak wiec max pol roku i SWG zniknie, chyba ze zdarzy sie jakis cud, bo watpie by dotrwali do kolejnych swiat by skorzystac z nastepnej "swiatecznej goraczki" wypuszczajac jakis dodatek czy inny shit.


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 21:39 
Cytuj  
mam pytanie co do cancelowania konta i domków, czy one normalnie zostaną w grze czy znikną ?
moge je sobie opłacic na roczek, i później jak coś wrócic ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 21:46 
Cytuj  
chyba możesz opłacic i potem wrócic....

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 22:30 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
mam pytanie co do cancelowania konta i domków, czy one normalnie zostaną w grze czy znikną ?
moge je sobie opłacic na roczek, i później jak coś wrócic ?


nawet niemusisz oplacac. jak sie skonczy kasa w domku, pobierana jest oplata z banku. niedawneo (przed NGE) oplacilem konto po przerwie (kolo 10 miechow) i wszystkie domki byly :P

to mile.


PS
NGE sux - konto zamkniete


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 22:47 
Cytuj  
ps, wiem kto wykończył swg...

poznajcie lorda Darth Snape'a

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 23:31 
Cytuj  
co Ty chcesz od Snape? spoko koleś :)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 01:03 
Cytuj  
lmao, nie moglem sie oprzec...

http://www.gamasutra.com/features/20051 ... y_01.shtml

At the Montreal International Game Summit last month, Rich Vogel, VP of Product Development at Sony Online Entertainment, gave a talk to address how to manage the marketing of an online game community (“How to Manage a Large-Scale Online Gaming Community”).


Vogel says MMOG owners do well to admit their mistakes. “Win over your community so that they are forgiving of you when you really screw up,” he said. He also gave some advice about distracting the players when making a change to the game, not answering controversies that arise, as it just feeds them, and not taking too seriously the forum rants of hardcore players, who don't represent the silent majority. You can get feedback from the quieter majority, however, by simply administering surveys. However, the hardcore, verbal players are the people who generate word of mouth marketing, Vogel admits, “so keep them happy, too.”


Zdecydowanie SOE nie sluchalo uwaga: the forum rants of hardcore players, who don't represent the silent majority.
A silent majority powiedzialo GIV JEDI!
SOE to dla mnie ostatnia firma ktora bym posadzil o zbieranie feedbacku, anyway sliczne teorie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 06:46 
Cytuj  
Czemu ? W EQ2 czesto byly ankiety przed wprowadzeniem wiekszych zmian lub innowacji ;)

A na forach jak gracze plakali z powodu jakichs zmian Game Designer sie odzywal i rozmawial o szczegolach :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:35 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Czemu ? W EQ2 czesto byly ankiety przed wprowadzeniem wiekszych zmian lub innowacji ;)

A na forach jak gracze plakali z powodu jakichs zmian Game Designer sie odzywal i rozmawial o szczegolach :P


widziałeś coś takiego w SWG ? bo ja niebardzo :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 13:23 
Cytuj  
im wiecej czasu uplynie od wprowadzenia NGE tym szanse beda mniejsze, coraz trudniej bedzie wytlumaczyc nowym graczom, dlaczego soe wprowadza jakies bezsensowne zmiany, typu drzewka czy inne laczenia profesji.. no i zwrot $$, a bez tego nie wyobrazam sobie wycofania sie z nge, tez nie bylby najprostsza rzecza

teraz 10%.. ale szybko leci w kierunku 0%


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 14:02 
Cytuj  
jak to ktos powiedzial.. oni nie cofna NGE, bo wlasciwie wcale tak duzo nie traca.. kupa ludzi oplaca station acces, a nie samo SWG..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.