mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 18:09 
Cytuj  
Lekko podkoloryzowana historia ;) (no offence mr noob/ebay jedi :p)

Tak o to wygladal moj ostatni dzien w swg: dostalem po dupie od noob jedi (ebayed na dodatek, ktorego pre-nge bilem z zamknietymi oczami) 3 razy pod rzad, kazda walka trwala jakies 3sek (tyle na temat skilli przy 5fps - mialem odpalony eq2 w tle), jakos moj uber sprzet kompletowany przez prawie 2 lata niewiele mi pomogl (dziwnym trafem suit +100 okazal sie byc juz gowno wart, a niegdys perfekcyjna szabla, jedna z moze kilku na serwku okazala sie byc lepsza o AZ 1pkt dmg od jego szabli). Nastepnie wzialem do reki jakis gowniany rifle wygrzebany z banku i gdyby nie te 5fps zlalbym goscia bez najmniejszych problemow.

Jak dla mnie bomba! To tyle panowie X&Futer na temat wyzszosci starych jedi i ich sprzetu nad noobami. Jak wam zmiana dobrej gry w jakies fps-gowno odpowiada to coz, trudno...jedynie pozostaje wam wspolczuc ze nie mieliscie okazji doswiadczyc tej gry pre-cu. Ahhh sorki - Futer ty chyba miales okazje ale cos za bardzo sobie w tym pvp nie radziles z tego co pamietam ;) Moze dlatego ze nie bylo celownika na ekranie? ;)

Btw....czy w ogole na MMORPG dalej powinien istniec dzial SWG skoro ta gra wyglada teraz tak jak wyglada?? Wg mnie cos nie za bardzo skoro fani fps zaczynaja grac w swg mowiac jak ta gra jest zajebista...


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen


Posty: 36
Dołączył(a): 3.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 19:21 
Cytuj  
Eh, eh. Ja nie mówie, że wszystko co zostało zmienione było na +. Tyle, że generalnie wyszło lepiej. Oczwyiście, że takie przekonwertowanie przedmiotów nie jest sprawiedliwe dla starych graczy. Co więcej system statystyk broni generalnie był najlepszy pre-cu.

Co do PvP. Hmm, skąd informacje? Na podstawie kilku dueli w SP pre-cu? Kiedy zapewne postać nie była skończona. :P Ale masz rację. Tak, to w PvP generalnie nie brałem udziału. A nawet jeśli brałbym, to pewnie z nienajlepszym skutkiem ze względu na nienajwspanialszy sprzęt i takiego, a nie innego tempa. Swoją drogą, co do PvP. Wiele na Jedi nie polowałem. Kilku pre-cu i jeden bodajże post-cu. I, hmm, zabawa była stanowczo najlepsza pre-cu.

Jeśli teraz będą systematycznie wprowadzać nowe dobre, rzeczy, to wspaniale. Bo ta, gra ma duży potencjał, a system walki, hmm, może celowania, a nie walki, dodał żywotności.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 19:30 
Cytuj  
Kompletna zmiana specyfiki gry, a co gorsza adresowanie jej do nastoletniego odbiorcy (a przeciez do tego samo soe sie przyznaje) to wszystko, ale napewno nie dodawanie "zywotnosci" grze. Bo badz co badz ale nie mozna sie spodziewac po nastolatku by przywiazal sie do jakiejs gry na dluzszy czas, gdy dookola jest tak duzo lepszych "strzelanek".

A o tym ile w tej grze pozostalo mmorpg'a swiadcza dlugie spisy osob ktore odeszly na forach soe. Gra z dziecmi? "I PWNED U NOOB!!" Hmm chyba podziekuje ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 20:28 
Cytuj  
Criss napisał(a):
"I PWNED U NOOB!!"


mówi się P4WN3D T3H N00B !


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 20:34 
Cytuj  
W WoWie jest za duzo gowniarzy stanowczo.Najgorsi sa polacy polowa to Debile z ksywami Chuj Pierdolec albo gorzej druga polowa to snobistyczne swinie a reszta choc 2 polowy to juz niby calosc to fajni zrownowazeni gracze.Beznadziejni sa Niemcy i szwedzi tam co drugi ma 10 lat.Jak przez ciebie padnie cale party slyszysz FUCKING NOOB FUCKIENG SELF NOOB FUCK YOU MOTHER FUCKA GO FUCK YOUR DOG!


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 21:14 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
mówi się P4WN3D T3H N00B !


No widzisz-nawet tak nie umiem, wiec gdzie ja pasuje do tej strzelanki dla dzieci? ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 00:19 
Cytuj  
Powiem tyle:

Pre-NGE
http://forums.station.sony.com/swg/boar ... .id=619251

Post-NGE
http://forums.station.sony.com/swg/boar ... .id=688946

Wnioski wyciagnijcie sobie sami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:21 
Cytuj  
4 na 10 sie bilo? :O Toz to niewyobrazalnie wielkie pvp bylo, tego typu "large scale battles" serwery swg chyba nigdy nie widzialy ;)
I jaka frekwencja! Pewnie cos kolo 50% populacji serwka sie tluklo!!!
NGE roxx ;)

/sarcasm off

P.S
Wesolych Swiat ludziska, ja spadam na tygodniowy detox: no internet, no mmorpgs...i oby nas w nowym roku rollback spotkal :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.