mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 17:51 
Cytuj  
Ja sobie pogrywam w SWBF2 i faktycznie walki w kosmosie wymiataja. Ogolnie niewielki postep w stosunku do czesci pierwszej.


Posty: 41
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 16:11 
Cytuj  
zakupilem wlsanie na ebay kopie BFII - niedlugo do was dolacze mamnadzieje. Roznica dosc spora cenowo - zaplacilem 11 funtow plus przesylka 5. Jak dojdzie zobaczymy czy jest hmm "ok"

narka


_________________
Ninor Olos-Eclipse
Pre&Post NGE-Smuggler
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 15:46 
Cytuj  
Przeszedł ktoś to ?? Ponoć gra pokazuje co się stało z armią klonów po wojnie. No więc co się stało ?? :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 15:53 
Cytuj  
ten elitarny legjon zostal przydzielony pod sztandar Vadera :P i odwalal za niego cala robote (np. atak na Corvete na poczatku Nowej nadzieji)
Z tego co zrozumialem, Klony z czasem zostaly zastepowane przez zwyklych ludzi, bo Kamino zbuntowalo sie przeciwko Imperium.


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 03:09 
Cytuj  
Nie. żołnieży imperium dalej klonowano, tylko że nie używano do tego celu czystego DNA Jango Fetta ( oprócz klonów dla 501 ).

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 10:01 
Cytuj  
a moze :) szkoda tylko ze takie rozwiazanie, kluci sie z przyszloscia Star Wars. Bo w Trylogi Tharwana, Luk czul sie nieswojo przy Klonach, cos go mrowilo w plecach, a ludzie nienawidzili klonow. Teraz pytanie, czy ludzie nie wiedzieli ze klony to szturmowcy? czy moze Luk za czasow Nowej Nadzeji (Gdy trenowal go Obi Wan) i Imperium Kontratakuje, gdzie spotkal tylu szturmowcow, nie wyczul ich "Obecnosci", badz co badz juz wtedy wyczuwal moc :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 10:03 
Cytuj  
Przeciez nie od dzis wiadomo, ze Lucas ma w dupie EU, wszelkie ksiazki i apokryfy, i robi wszystko po swojemu. A potem wychodza takie babole jak ten. Dlatego osobiscie wole uznac opinie Snipera, niz to, ze szturmowcy w pozniejszych czasach to czyste klony (szczegolnie, ze z ksiazek wynika, ze komory klonowania NIE BYLY stosowane przez imperatora, a jedyne miejsce w ktorym mozna bylo klonowac to Wayland [oprocz prywatnej kloniarni Palpatina]).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 12:09 
Cytuj  
Szturmowcy Imperialni to nie żadne klony tylko ludzie rekrutowani i przechodzący szkolenie fanatycznie lojalni Imperatorowi, tylko Thrawn później przez krótki okres używał klonów by zasilić szeregi armii.

Stormtroopers were originally introduced as the new elite of the military by Emperor Palpatine during the early years of the New Order. They are highly disciplined and completely loyal to the Emperor.



http://www.galacticempiredatabank.com/Stormtrooper.html


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:16 
Cytuj  
Tzn co do klonów to żyły one tylko do wieku w którym dalej osiągały 100% sprawności.Był to taki mechanizm implementowany w ich geny przez Kaminian (Bobba Fett był niemodyfikowanym klonem). Pozatym "hodowla" klonów, choć przyśpieszona trwała kilka lat, bo możnabyło przyśpieszyć to tylko pewnego stopnia, gdyż potem klony stawały się niestabilne psychicznie (tak jak klon Joruusa C'baotha). Thrawn po odnaleźieniu skarbca Imperatora na Wayland i uruchomieniu komór spartii odkrył powód, czemu zbyt przyśpieszony wzrost klonów powoduje u nich szaleństwo. Powodem była moc oddziaływująca na wszystko co żywe. Sprowadził więc Islamiry z Myrkr, które wytwarzają bąble w których działanie mocy jest zerowe i zamknął je w klonerni. Mógł wtedy skrócić cały cykl do kilku tygodni i obsadzić załogą zdobyczne okręty wloty katańskiej...
Lucas chyba od początku chciał wytłumaczyć te miliony Stormtrooperów klonowaniem, jedynie książki nieco namieszały. Myślałem więc że BFII jakoś to wyjaśnia ale widzę, że nic nowego nie wnosi. Można więc przyjąć, że :

- Stromtrooperzy to jednak klony a Luke nie miał zbyt rozwiniętej mocy aby to wyczuć a nawet jak wyczuwał to nie wiedział o co chodzi...

- Strotrooperzy to klony a Palpatine dzięki temu iż ich umysły nie różniły się wogóle, w bardzo łatwy sposób mógł prowadzić coś w stylu Battle Meditation (dla Thrawna robił coś podobnego C'baoth)...

- Stormtrooperzy to zwykli ludzie, a z klonów zrezygnowano po jakiejś wpadce, podobnie jak zrezygnowano z systemó podporządkowania i zbytniej automatyzacji na okrętach po tym jak zniknęła cała flota Katańska...

- Stromtrooperzy to zwykli ludzie, a technologię efektywnego klonowania utracono po buncie na Kamino (żadna znana mi książka czy komiks osadzony w czasach po ROTJ nie wspomina o klonowaniu, oprócz książek Zahna i Dark Empire), a komory Spartii zostały ukryte na Wayland...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:45 
Cytuj  
ja gdzies wyczytalem ze stormtrooperzy to potomkowie klonow :/ btw w swg spotykamy jednego z klonow ( q na clone armor) z gry Star Wars Republic Commando, jest nim ten zaginiony komandos :]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:44 
Cytuj  
widze, ze on jakiegos miesiaca nikt nawet nie wspomnial o swg. trudno sie dziwic.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:30 
Cytuj  
sam przestalem grac w SWG... nie z powodu klas czy systemu walki, ale z powodu nudy i braku ludzi do gry :) przez miesiac nie moglem sie doprosic nikogo do expa :P Ten system nie pasuje do swiata w ktorym na poczatku gry mozesz udac sie do kazdego zakamarka gry (no prawie) pozatym lvl-jest dupianie zrobione, bo questy za expa tylko na Mustafar i Kashyyk sa...

Wracajac do sprawy Stormtroperow to ja osobiscie przyjmuje takie zalozenie, ze po zniszczeniu zakonu jedi i przeksztalcenia Republiki w Imperium, Kamino sie zbuntowalo, klony zaczely ginac w wyniku strat w polu, wypadkow czy innych takich. Ich miejsce zaczely zastepowac zwykli ludzie, wyszkoleni w akademiach.

Pozatym cos wykombinowalem :) zeby "uzasadnic" te anomalje ktore odczuwal Luk. Zwykle klony zostaly zrobione na Kamino w sposob o jakim wspominal kassei, czyli chlopaki lezeli w prubowkach ten okreslony czas, ich psyche nie zostalo rozwalane przez moc, z powodu zbyt szybkiego stworzenia, powiedzmy ze moc ich akceptowala, natomiast klony Tharwana byly jak to Kass slusznie zauwazyl, tworzone szybko i w obecnosci Islamirow, byly odizolowane od mocy, i po narodzinach byli pozbawieni tej wewnetrzej mocy ktora spaja kazda zywa istote, jak to mowil Yoda ;] byc moze dlatego Luk ich wyczuwal :) W ten sposob mozemy wyjasnic to ze Luk nie reagowal na Stormtroperow-klonow w filmach :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:54 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
sam przestalem grac w SWG... nie z powodu klas czy systemu walki, ale z powodu nudy i braku ludzi do gry :) przez miesiac nie moglem sie doprosic nikogo do expa :P Ten system nie pasuje do swiata w ktorym na poczatku gry mozesz udac sie do kazdego zakamarka gry (no prawie) pozatym lvl-jest dupianie zrobione, bo questy za expa tylko na Mustafar i Kashyyk sa...
O kurwa ja chyba nie wierzę w to co widzę. Tzn co tu jest napisane i kto to napisał :]

SniperX napisał(a):
Pozatym cos wykombinowalem :) zeby "uzasadnic" te anomalje ktore odczuwal Luk. Zwykle klony zostaly zrobione na Kamino w sposob o jakim wspominal kassei, czyli chlopaki lezeli w prubowkach ten okreslony czas, ich psyche nie zostalo rozwalane przez moc, z powodu zbyt szybkiego stworzenia, powiedzmy ze moc ich akceptowala, natomiast klony Tharwana byly jak to Kass slusznie zauwazyl, tworzone szybko i w obecnosci Islamirow, byly odizolowane od mocy, i po narodzinach byli pozbawieni tej wewnetrzej mocy ktora spaja kazda zywa istote, jak to mowil Yoda ;] byc moze dlatego Luk ich wyczuwal :) W ten sposob mozemy wyjasnic to ze Luk nie reagowal na Stormtroperow-klonow w filmach :P
Coś w tym jest :]:P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 23:16 
Cytuj  
Sniper twoja teza nawet bardzo pasuje może zacznij pisać jakieś opowiadania o SW :)
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 23:35 
Cytuj  
moze :)

a teraz calkowicie serjo :P planuje cos napisac, tylko musze ustabilizowac sobie zycie :P moim celem zyciowym jest spisanie moich mysli i wydanie jakiejs ksiazki :P moze kiedys przeczytacie ksiazke autorstwa K.S. Bauera :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 20:01 
Cytuj  
A ja mam takie pytanko
SWBF2 jest grą Single Player ? czy tylko Multi ??

I jezeli jest Single Player to czy tak denny jak w BF2 ??(Battlefield 2)

Moze ktos cos szepnie jezeli grał w BF2 i w SWBF2 :)
czy te gry są dośc podobne ??

bo cennowo to totalna róznica jedna gra kosztuje 99zł a druga 250zł :(

eh
Pozdrawiam

znacie jeszcze jakies gry z tych nowszych gdzie mozna se pograc w swiecie SW :) moze jakies dodatki mniej lub bardziej oficjalne hehe
bo co do SWG to po tylu negatywnych opinniach chyba zostane przy EvE Online :( bo WoW to totalna porażka nawed niewiem dla czego nazwali to grą RPG jak to bardziej pasuje do Acion Game bez mózgame :D


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 20:13 
Cytuj  
Jak lubisz strategie to jest dość ciekawy Star Wars'owy mod do gry Homeworld II, ale dedykowany głownie do multiplayera. Co do Battle Front II to w gra ma kilka trybów do gry single, niektóre dość ciekawe...z tego co wiem to jest tryb fabularny i conquest...więcej nie sprawdzałem, bo grałem w to 10 minut i odinstalowałem :] Co do EvE to jesli gra Ci się podoba to lepiej tam zostań, ja grałem dwa miechy i strasznie żałuję, że się nie wciągnąłem, bo to naprawdę dobry produkt.... :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 41
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 15:04 
Cytuj  
Gra ktos jeszcze w Battlefronta II ?


_________________
Ninor Olos-Eclipse
Pre&Post NGE-Smuggler
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 02:18 
Cytuj  
a ja mam pytanie z innego wiatru , wyszedl:
"Star Wars Battlefront II - Mod Tool" czy jest tu ktos kto kuma takie
sprawy?
fajnie by bylo poprawic lub dodac conieco do gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.