mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 09:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dzisiaj w nocy widze ze na wszystkich serwerach jest medium, na paru light, wiec nie jest chyba zle ?


widac że jest lepiej niż na przełomie stycznia-luteg bo wtedy medium było tylko na Eclipse , chiramea jakos tak ,oraz invinity :D ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 10:32 
Cytuj  
Ciekawe czy SOE po prostu nie obniżyło watrości odpowiadających za miedium czy high...bo dość podejrzane jest to, że z dnia nadzień tak podskoczyło....Pozatym Ci ludzie muszą gdzieś przecież być...a wszyscy mi powtarzają non-stop, że pusto...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 11:17 
Cytuj  
Pogrywam troche ostatnio z kumplem i faktycznie puchy :( Prime time podczas weekendu z 20 osob na mustafarze .... mop troche mniej... puchy ze porazka, jedynie ten event sciagnal troche ludzi.


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:22 
Cytuj  
ja sam gram wtedy jak jest malo ludzi ostatnio bo z powodu slabszego kompa jak jest wiecej ludzi to troche mi skacze ;) Ale wczoraj bylo na wiekszosci medium a na jednym z europejskich co sie zdziwilem bylo HEAVY. Wiem tez ze jest sporo nowych osob bo ciagle ktos wykonuje misje te co ja na nowej postaci.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:35 
Cytuj  
prawde rzecz mówiąc SWG ogólnie ma duże wymagania jak na dwuletnia ( dobrze niemyle sie ?) grę jak na tamte czasy dwa trzy lata temu to taki komp z 3GHr 1GB RAM itp naprawde sporo kosztował ..
Żeby nie spiepszyli sprawy z NGE ta gra by była zapewne jedną z najlepszych i najnowoczeniejszych MMO a to że ją spieprzyli zostaje ona w cieniu za takimi produkcjami jak WoW , FFXI ,EQ2.... :har: :]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:38 
Cytuj  
ja mam slaba grafe i tylko 512 RAM wiec nie jest idelanie. Gram na malych detalach ale co tam niedlugo nowy sprzet bedzie wiec bedzie lepiej. Ja mam nadzieje ze albo poprawia albo nowa gre zrobia ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
Egze napisał(a):
ja mam slaba grafe i tylko 512 RAM wiec nie jest idelanie. Gram na malych detalach ale co tam niedlugo nowy sprzet bedzie wiec bedzie lepiej. Ja mam nadzieje ze albo poprawia albo nowa gre zrobia ;)


na te drugie liczyłbym bardziej bo poco poprawiać gre prawię zniszczoną , już 100 % lepiej będzie im zacząć od nowa niż poprawiać to co spieprzyli ... :har:

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:41 
Cytuj  
ale gdzies w necie wyczytalem ze w tym roku ma wytjsc kolejny dodatek do Galaxies wiec nie wiem jak bedzie :/


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:45 
Cytuj  
Cytuj:
Star Wars Galaxies - wielu już tę grę przekreśliło. Jednak wraz z "Zemstą Sithów" i kilkoma zmianami na nowo odżyła. W roku 2006 należy spodziewać się kolejnego dodatku, ale nie wiadomo czy będzie on bazował na czasach między Epizodem III i IV, czy raczej na EU.


Tak pisali coś już takiego np na www.swg.org.pl ale oficjalnych informacji jeszczę nieznamy więc niema co sie już odrazu pocieszać .
Pozatym już jeden dodatek okazał się kichą więc nie będe mial smutnej miny jak i ztym pujdzie coś nietak ..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:19 
Cytuj  
Relict napisał(a):
prawde rzecz mówiąc SWG ogólnie ma duże wymagania jak na dwuletnia ( dobrze niemyle sie ?) grę jak na tamte czasy dwa trzy lata temu to taki komp z 3GHr 1GB RAM itp naprawde sporo kosztował ..
Kiedyś w SWG nie było pojazdów i wielu bajerów wyświetlanie obrazu...Pozatym od premiery został zmieniony silnik graficzny...

Relict napisał(a):
Żeby nie spiepszyli sprawy z NGE ta gra by była zapewne jedną z najlepszych i najnowoczeniejszych MMO a to że ją spieprzyli zostaje ona w cieniu za takimi produkcjami jak WoW , FFXI ,EQ2.... :har: :]
Chyba aż tak tragicznie nie jest...trzeba powiedzieć, że SWG obecnie jest cieniem dawnego SWG, choć obiektynie patrząc może dla niektórych nadal być ciekawym tytułem...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:20 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Pozatym od premiery został zmieniony silnik graficzny...


yrrr... kiedy ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:34 
Cytuj  
Pewnie Kass mial na mysli te wszystkie niepotrzebne i kolorowe efekty swietlne ktore dodano po CU i pozniej by gra byla bardziej atrakcyjna dla nastoletniego odbiorcy


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:36 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Pewnie Kass mial na mysli te wszystkie niepotrzebne i kolorowe efekty swietlne ktore dodano po CU i pozniej by gra byla bardziej atrakcyjna dla nastoletniego odbiorcy


znaczy chodzi o zmiane animacji miotacza?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:08 
Cytuj  
Silnik graficzny byl zmieniony zaraz po wejsciu JTL. Plynniejsza grafika, ladniejsze postacie, blyszczace zbroje, nawet cienie pod fontami.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:19 
Cytuj  
Jak dla mnie to mogliby sie jeszcze postarac i popracowac nad teksturkami i reszta, nie znam sie na tym ale mozna chyba bo widzialem jak w Lineage2 dodawali i ulepszali grafike i teraz C4 w porownaniu do C1 to jak rozne gry.
Mimo ze jestem juz dosc stary jak na gry to wole gapic sie godzinami na cos ladnego, a kanciate szare pixel nie zachecaja :)
Jednka jak na wiek SWG gra prezentuje sie dosc dobrze, zreszta to inny klimat i trudno wpakowac jakies kolorowe cuda.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:24 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Silnik graficzny byl zmieniony zaraz po wejsciu JTL. Plynniejsza grafika, ladniejsze postacie, blyszczace zbroje, nawet cienie pod fontami.

X.


to chyba nie do końca silnik graficzny, tylko upiększenie już istniejącego, nie ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:42 
Cytuj  
a po... silnik graficzny nowy? byle sie cofnac tak do pub 12....


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:58 
Cytuj  
do pre pub 9 chciales powiedziec..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 23:28 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Silnik graficzny byl zmieniony zaraz po wejsciu JTL. Plynniejsza grafika, ladniejsze postacie, blyszczace zbroje, nawet cienie pod fontami.

X.
O tym mówiłem...

Criss napisał(a):
Pewnie Kass mial na mysli te wszystkie niepotrzebne i kolorowe efekty swietlne ktore dodano po CU i pozniej by gra byla bardziej atrakcyjna dla nastoletniego odbiorcy
Też....

Enhu napisał(a):
to chyba nie do końca silnik graficzny, tylko upiększenie już istniejącego, nie ?
Jak zwał tak zwał....wymaganie powiększyło...przynajmniej w takim rozumieniu, że dawne medium stało się light, a hight było nową jakością...


embe napisał(a):
Mimo ze jestem juz dosc stary jak na gry to wole gapic sie godzinami na cos ladnego, a kanciate szare pixel nie zachecaja :)
Im dłużej grasz to działa to w odwrotnym kierunku...Ja osobiście zbyt wiele razy oglądałem przełomy w jakości grafiki, aby w jakikolwiek sposób robiło to na mnie wrażenie...Jest dla mnie oczywistym iż grafa będzie coraz bardziej realistyczna...pamiętam jak kiedyś Alone in the Dark było fenomenem a teraz to smiech jak porównać z czymś z przed dwóch lat... Czasem wolę wrócić do starego tytułu i się bawić masę czasu (MASTER OF MAGIC, FF7, BG, FALLOUT itp.)...niż odpalić jakąś nowosć i grać 10 minut po czym wyjebać grę z HDD (np. N4S:MW, FEAR itd.)...U mnie jest identycznie z grami jak z innymi rzeczami (np. samochody)... wolę mieć starego klasyka z duszą, niż nowa, wypasioną tandetę...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 11:54 
Cytuj  
Dzisiaj nad ranem na Bria i dwoch inncyh było heavy, na wiekszosci medium, moze gdzies na swiecie ruszyła promocja lub rozdaja gre za free ? :)

Tak na powaznie to zastanawiam sie czy ludzie poprostu z braku na rynku podobnych klimatow, wybiera SWG, ja tak zrobiłem i jestem jednym z wielu, ktorzy maja z gra pierwszy kontakt i czuje ze jest to dla mnie alternatywa wobec WoW, Lineage2, a mozliwe ze duzo ludzi nie czyta tematow na forach gdzie tak miło starzy gracze zachecaja do gry :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.