mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:38 
Cytuj  
Egze napisał(a):
ja jestem na Eclipse to jutro dam znac czy stoi tylko powiedz gdzie to jest ?
;)


na naboo, hatka zwie sie bodajże "Danevang Shipyard"


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
Moja jest z nazwą Roven albo Rovven w tle jak by co.:P


_________________
Obrazek
Obrazek
Star Wars Galaxies - http://swg.pl
The Matrix Online - http://swg.pl/mxo

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 16:49 
Cytuj  
spoko sie sprawdzi niedlugo :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 17
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 23:40 
Cytuj  
Witam zaczołem grac teraz dopiero w SWG i powiem wam ze mnie wciagneło... i niemam pojecia co było kiedys..poprostu ubustwiam SW a tutaj klimat trzymaja nadal ( pomijajac mechanke gry).

p.s i niegram Jedi -jem :D

mam pytanie próbowałem na Eclipse zrobic postac i pisze ze niemoge jej tam zrobic. Wiecie dlaczego?

i mam jeszcze jedno pytanie tak przy okazji. Jak sie zbiera rozne smieci z kosmosu? namierza je si ejakos i gdzie mozna je sprzedac. Dzieki za odpowiedzi.

p.s 2 Jak tak przegladalem forum to widze mase ludzi baardzo neizadowolonych ze zmian. szkoda ze wczesniej niegralem niemam porównania. Ale podobno zastanawiaja sie nad powrotem do starych reguł boduzo ludzi odeszlo... no zobaczymy co tam Lucas Arts powie... pozdrawiam


_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 23:51 
Cytuj  
Silvari napisał(a):
Witam zaczołem grac teraz dopiero w SWG i powiem wam ze mnie wciagneło... i niemam pojecia co było kiedys..poprostu ubustwiam SW a tutaj klimat trzymaja nadal ( pomijajac mechanke gry).

p.s i niegram Jedi -jem :D

mam pytanie próbowałem na Eclipse zrobic postac i pisze ze niemoge jej tam zrobic. Wiecie dlaczego?

i mam jeszcze jedno pytanie tak przy okazji. Jak sie zbiera rozne smieci z kosmosu? namierza je si ejakos i gdzie mozna je sprzedac. Dzieki za odpowiedzi.

p.s 2 Jak tak przegladalem forum to widze mase ludzi baardzo neizadowolonych ze zmian. szkoda ze wczesniej niegralem niemam porównania. Ale podobno zastanawiaja sie nad powrotem do starych reguł boduzo ludzi odeszlo... no zobaczymy co tam Lucas Arts powie... pozdrawiam


Mi tez raz wyswietlilo ze nie moge, ale za pol godziny juz zrobilem postac na Eclipse.
Smieci w kosmosie ( chyba sama kasa ) zabierasz automatycznie.
Mamy szczescie ze nie gralismy przed NGE bo tez bysmy tu przeklinali na SOE, a tak gramy dla przyjemnosci :)
Co do planow SOE i LA to trudno napisac, nie wiem czy nie planuja cos nowego za pare lat wypuscic bo teraz juz moda na SW mija, duzo ludzi sie zwalilo jak powstawaly nowe filmy, teraz mozliwe ze cos tam mysla by zrobic osobne serwery pre NGE ale to raczej plotki fanow i watpie by ci co odeszli wznowili gre bo wejscie NGE to nie byl wylacznie powodem dla wielu, przeciez kazda gra sie znudzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 22:33 
Cytuj  
Tak nudzi się gdy wprowadza się taki shit jak NGE...
Ja byłem chyba największym optymistą gdy NGE zostało ogłoszone. Grałem nawet na TC żeby sprawdzić przed... Ta gra całkowicie straciła swój klimat. Stała się nudna, stała się kolejnym klonem WOW czy L2 - czyli produktem beznadziejnym, nierozwiniętym, nie wdrażającym KOMPLETNIE NIC nowego do gatunku.
Wydać te 15$ na miesiąc to nie tak dużo - to praktycznie trzy pizze. Jednak nie zapłacę za coś co mnie zniechęci po 2 dniach grania...
A mnie osobiście NGE znudziło tydzień po premierze. Poczułem się oszukany i wydymany. I nie pomogły SOE nawet zwroty kasy za zakup ToOW. Za dużo formalności i oczekiwania. Konto w końcu sprzedałem na allegro.
Jeśli kiedykolwiek SWG powróci do starych zasad to powrócę i ja. Kupię sobie nowe pudełeczko i rozpocznę gręod nowa. Póki co jednak widzę, że gra zmierza ku naturalnej śmierci...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 1
Dołączył(a): 19.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:02 
Cytuj  
ja gralem miech(free'} przed nge a zaplacilem po nge i mowie :
gra przed nge byla fajna ale byla strasznie trudna
soe chcialo trafic nge do fpsowcow i wyszlo im rpg/fps tez jest fajne i ja gram nadal i grac bede

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 16:54 
Cytuj  
W końcu masz 15 lat - do takich tą zmianę kierowali... Żeby dzieci potrafiły się połapać. Taka konkurencja dla Tibii i WoW...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 17:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W końcu masz 15 lat - do takich tą zmianę kierowali... Żeby dzieci potrafiły się połapać. Taka konkurencja dla Tibii i WoW...
Weź nie zaczynaj znów tej dyskusji....już tu Xanth wyciął kilka postów, bo się pomału flame robił...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 17:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W końcu masz 15 lat - do takich tą zmianę kierowali... Żeby dzieci potrafiły się połapać. Taka konkurencja dla Tibii i WoW...


obrażasz tu pare osób, m.in mnie, bo mam właśnie 15 lat, ale nie uważam Tibie (znudziła mi sie po 10 min) i WoW'a za jakies super-ekstra-wypas gry, a NGE za cudo w SWG

więc nie zwalaj wszystkiego na wiek, bo zaczyna to byc że tak powiem wkurwiające i do niczego nie prowadzi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:01 
Cytuj  
Generalizuje, ale taka jest prawda. Baczcie ilu ludzi posiadających po kilka kont (bo pracują i ich na to stać) odeszło z SWG po NGE. Im dłużej o tym myślę tym mniej sensu widzę w polityce SOE. Przecież mają marketingowców - powinni byli to przewidzieć.
A faktem jest, że nigdy nie powstanie gra dla wszystkich - można ją kierować albo do dzieci (uprościć) albo do dorosłych (urozmaicić). NGE to krok w kierunku dzieci.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2006, 15:45 
Cytuj  
Jak tam ludnosc na eclipse po 26-tym?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2006, 19:50 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Jak tam ludnosc na eclipse po 26-tym?


calkiem dużo ludzi, dużo też nowych


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2006, 20:39 
Cytuj  
moglbys podac mniej wiecej ile w porownaniu z cu? 30%-40% ludnosci ?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2006, 21:17 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
moglbys podac mniej wiecej ile w porownaniu z cu? 30%-40% ludnosci ?


mysle ze jakies 50 albo 60, polakow tylko malo gra. Dzisiaj mialem niesamowite lagi w kachirho, bo strasznie duzo ludzi tam stalo :/


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 9
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 18:08 
Cytuj  
Nie do końca się zgodze z opinią iż tą zmiane kierowali do dzieci. Ja miałem 13 lat kiedy zakupiłem pozycje jaką jest SWG i całkiem dobrze sobie radziłem ( może to przez moją wrodzoną inteligencje :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 18:30 
Cytuj  
Rozmawiałeś z amerykańskimi dziećmi? Sorki - ale oni nie myślą o jakiś tam mieszkańcach małego kraju koło Rosji...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 18:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Rozmawiałeś z amerykańskimi dziećmi? Sorki - ale oni nie myślą o jakiś tam mieszkańcach małego kraju koło Rosji...


Co tam dzieci, dorosli amerykanie pytali sie jak do Polski (Polska a tak wiem to niedalko od Moskwy) dojechac, ktora autostrada trzeba jechac zeby tam dojechac (bez kitu takie akcje slyszalem) oni maja problem z umiejscowieniem Europy. :roll:


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 11:21 
Cytuj  
Kostek a moja kumpela z roboty była zszokowana że u nas TORNAD nie ma, tam dorośli są przeważnie na poziomie polskiego max 18 latka. Powaga... tam jest zupełnie inaczej.

A kumpel zapytany gdzie był poza miejscem zamieszkania, coś zwiedzić itd. Powiedział że nie wie co jest 50 mil od domu hehehe...Śmiech na sali...


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 11:28 
Cytuj  
widzieliście nowe armory ? :o


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.