mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 23:37 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
noo, to jest o co walczyc :) chociaz i tak jest o wiele latwiej...

btw. jak sie teraz dropuje pilota? bo chciałem dropnac free i zostac rebel, ale nie za bardzo wiem jak sie teraz dropuje...
a wiesz ze pojecia nie mam O_o popytam ludzi to napisze co i jak


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 23:53 
Cytuj  
z koordynatorem freelance pilotów musisz porozmawiać, on ci pomoże


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 06:12 
Cytuj  
Gil Burton w Bestine o ile mnie pamiec nie myli.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 14:54 
Cytuj  
widzisz obi, dzisiaj spędziłem całą noc w dwb, i poranek. Coś koło 15h i mam tylko binary liquid :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 15:11 
Cytuj  
1 noc i masz bl? lol no to faktycznie ani troche nie jest latwiej :p
Za moich czasow za plc dawali mi 200mill bo tak "latwo" bylo to lootnac, bl chodzilo za okolo 100...i to na farstar gdzie ceny byly mniej wiecej o polowe nizsze niz na eclipse :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 16:11 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
widzisz obi, dzisiaj spędziłem całą noc w dwb, i poranek. Coś koło 15h i mam tyko binary liquid :D
Enhu ty już chyba całkiowicie żyjesz w swoim własnym świecie...Co to kurna jest 15h żeby lootnąc BL...Ja może grałem tylko postCU ale kiedyś to biłem 18h Aakuans i lootnąłem 2 cieńkie AA i jedno CA...Pozatym kiedyśgadałem z Ludisskiem (sprzedawałem mu loot potrzebny do craftu RIS) na temat Mando i mówił, że jest przekurwesko trudno bo jego znajomy chodzi regularnie od ponad 5 roku do DWB i nie ma nawet połowy...ale to było kiedyś...teraz to jest może trudno, ale dla 10 latków ktorzy nie mogą siedzieć 15h w DWB, bo im mama da szlaban na komputer :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 16:29 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Enhu napisał(a):
widzisz obi, dzisiaj spędziłem całą noc w dwb, i poranek. Coś koło 15h i mam tyko binary liquid :D
Enhu ty już chyba całkiowicie żyjesz w swoim własnym świecie...Co to kurna jest 15h żeby lootnąc BL...Ja może grałem tylko postCU ale kiedyś to biłem 18h Aakuans i lootnąłem 2 cieńkie AA i jedno CA...Pozatym kiedyśgadałem z Ludisskiem (sprzedawałem mu loot potrzebny do craftu RIS) na temat Mando i mówił, że jest przekurwesko trudno bo jego znajomy chodzi regularnie od ponad 5 roku do DWB i nie ma nawet połowy...ale to było kiedyś...teraz to jest może trudno, ale dla 10 latków ktorzy nie mogą siedzieć 15h w DWB, bo im mama da szlaban na komputer :]


nie każdemu się chce tak siedzieć


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 16:30 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
... jego znajomy chodzi regularnie od ponad 5 roku do DWB...
mozesz to jakos wytlumaczyc ? bo gra ma ledwo 3 lata ... a wracjajac do tematu tak teraz jest latwo poniewaz podniesli cl dla graczy (gdyby pre nge tez mielibysmy 90cl bylo by to samo) jedynie w pre cu dwb bylo wyzwaniem. Zresza jak juz wczesniej pisalem nadal jest drop rate 1%, pozatym cala ta dyskusja jest smieszna to tak jak jedi pre-cu,pre-nge (niepotrzebne skrelsic) sa lepsi od tych nowych, trydno stalo sie zjebali gre kiedys bylo trudniej a teraz jest latwiej NO I CO Z TEGO ?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 16:37 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
Kassei napisał(a):
... jego znajomy chodzi regularnie od ponad 5 roku do DWB...
mozesz to jakos wytlumaczyc ?

Przedewszystkim miało być "0,5 roku" a nie "5 roku" ,chyba aż tak trudno nie jest się tego domyślić ;);) Ale jak już piszę, to wyjaśnię to lepiej żeby nei było wątpliwości :] Ludissk był niewątpliwie jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym armorsmithem na Eclipse, często z nim gadałem bo był europejczykiem i grał w podobnych godzinach jak my...kiedyś (czytaj wrzesień, może październik 2005) postanowiłem go zagadać o Mandalorian Armor...jaki mi daje szanse że do początku 2006 roku zdobędę i opowiedział mi taką historię którąprzytoczyłem...Kapiszi ? ;)

wulfgar napisał(a):
bo gra ma ledwo 3 lata ... a wracjajac do tematu tak teraz jest latwo poniewaz podniesli cl dla graczy (gdyby pre nge tez mielibysmy 90cl bylo by to samo) jedynie w pre cu dwb bylo wyzwaniem. Zresza jak juz wczesniej pisalem nadal jest drop rate 1%, pozatym cala ta dyskusja jest smieszna to tak jak jedi pre-cu,pre-nge (niepotrzebne skrelsic) sa lepsi od tych nowych, trydno stalo sie zjebali gre kiedys bylo trudniej a teraz jest latwiej NO I CO Z TEGO ?
Ano nic...przynajmniej dla mnie...co nie zmienia faktu, że jest łatwiej :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:05 
Cytuj  
Chodzi glownie o fakt ze ostatnia naprawde rzadka rzecz spieprzyli. Po prawie 2.5 roku gry bylo na eclipse jedno pelne mando.... teraz jest juz kilkaset.. armorow, ktorych jedyny egzemplarz ma miec boba...

Zasadniczo nie lubie farmowania i nigdy nie podobal mi sie fakt ze mando to bylo X czasu spedzonego na farmowaniu, ale jeszcze mniej mi sie podoba fakt ze spotkac kogos w mando to juz nie jest rzadkosc.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:52 
Cytuj  
[Moj post byl kolejnym narzekaniem, na nge i wspominaniem pre-cu, wiec jak go zobaczylem to editnalem, heh]
Ponawiam prosbe, price check na full bh suit wycraftowany, statsy na max.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 22:39 
Cytuj  
Jak kiedys dojdzie do tego ze odnowie subskrybcje (prawdopodobienstwo jest..hmm...delikatnie mowiac male ;) ) to ci oddam moj bh armor za free :p

P.S
Tak sie sklada ze w dwb tez "troche" czasu przesiedzialem, i w sumie podczas kilkudziesieciu runow podczas ktorych powstalo conajmniej 25-30 jetpackow i kilka mando-czesci, lootnelismy 1PLC i 1BL (aż!!). A moj kumpel z ktorym wiele razy tam biegalem, jedyny gosc w full mando na serwku...mozna powiedziec ze w dwb wlaciwie mieszkal :p Mniej wiecej tak wygladala sprawa mando wczesniej, i nawet te ostatnia rzecz ktora byla warta zachodu musieli zjebac :(
Coz, pewnie za kilka patchy mando bedzie dodawane na starcie do profesji BH....


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 01:01 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
[Moj post byl kolejnym narzekaniem, na nge i wspominaniem pre-cu, wiec jak go zobaczylem to editnalem, heh]
Ponawiam prosbe, price check na full bh suit wycraftowany, statsy na max.
ludissk wystawil pare setow koszt 1 15mil z ponad 8k res na kinetic


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 10:48 
Cytuj  
Cytuj:
Jak kiedys dojdzie do tego ze odnowie subskrybcje (prawdopodobienstwo jest..hmm...delikatnie mowiac male
)
u mnie podobnie ... ;b
Cytuj:
to ci oddam moj bh armor za free

heh, dzieki.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 14:04 
Cytuj  
A gdzie jest ten zwałowy celowniczek?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 00:06 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
A gdzie jest ten zwałowy celowniczek?


w pub29 celowniczek idzie w pizdu


wulfgar napisał(a):
Bio naszego sasiada z poludnia (gildia BoH)


errr... nie wszyscy czają ten smiszny język, ja rozumiem tylko sam początek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 14:12 
Cytuj  
Cytuj:
w pub29 celowniczek idzie w pizdu

i co go zastepuje? sory.. niedoinformowany jestem.. czytalem na oficjalnych o zmianach w combat ale nie wiem nic dokladnie.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 15:33 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
errr... nie wszyscy czają ten smiszny język, ja rozumiem tylko sam początek
ja tez nie, czytaj to po polsku ;)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 15:57 
Cytuj  
heh, grałem dzisiaj z Youda w dwb, calkiem niezly z niego koles :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 16:14 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
Enhu napisał(a):
errr... nie wszyscy czają ten smiszny język, ja rozumiem tylko sam początek
ja tez nie, czytaj to po polsku ;)
Czeski jest łatwy, ja w sumie nigdy się nie uczyłem ale z czechem zawsze się dogadam :] No ale w ja mam do Cieszyna 20km a to Polsko-Czeskie miasto jest :] Czasem tylko śmiesznie jest, bo po czesku niektóre słowa znaczą całkowicie inną rzecz niż po polsku i czasem byłem świadkiem śmeisznych sytuacji np:

oszukana=wyruchana ("zostałam przez wszystkich wczoraj oszukana" powiedziała w liceum nam wychowawczyni w autobusie ma drugi dzień jak popiliśmy na wycieczce do Pragi ;) najlepsze jest to, że kierowca był czechem isięzaczął panicznie śmiać)

kibel=wiadro ("gdzie jest kibel" kiedyś się zapytałem barmana na czeskim cieszynie , który zdziwił się strasznie i przyniósł mi wiadro ;) )

ale najlepsze jest :

żwikaczka=guma do żucia (zapytała się czeszka w kiosku w polskim Cieszynie na co sprzedawczyni jej mówi, że kaczkami nie handluje ;) )


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.