mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:19 
Cytuj  
Witam. Chciałbym się dowiedziec czy jest sens startować do SWG. Interesują mnie informacje czy ludzie grają w tą gre czy zaludnienie serwerów to wciąż -light- i czy zmieniło się coś od pierwszych dni NGE.

Dzięki.


Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:26 
Cytuj  
Kazio napisał(a):
Witam. Chciałbym się dowiedziec czy jest sens startować do SWG. Interesują mnie informacje czy ludzie grają w tą gre czy zaludnienie serwerów to wciąż -light- i czy zmieniło się coś od pierwszych dni NGE.

Dzięki.


Właśnie patrzyłem i jest pare light serwerów. Może ze 4-5. Reszta very light :]]] Medium zdarza się czasem.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:49 
Cytuj  
HaVoK696 napisał(a):
Kazio napisał(a):
Witam. Chciałbym się dowiedziec czy jest sens startować do SWG. Interesują mnie informacje czy ludzie grają w tą gre czy zaludnienie serwerów to wciąż -light- i czy zmieniło się coś od pierwszych dni NGE.

Dzięki.


Właśnie patrzyłem i jest pare light serwerów. Może ze 4-5. Reszta very light :]]] Medium zdarza się czasem.


nie wiem czemu, ale jak ostatnio patrzyłem to wszystkie były Light, a eclipse bria i jeszcze dwa były medium


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 18:00 
Cytuj  
A jest jakaś szansa by to się zmieniło? Czytam to forum i widzę dużo plotek , wieści oraz nowinek , że jeszcze nie wszystko stracone. Czytałem też forum SWG ale z tego co widze ludzie sie pogodzili z obecnym stanem. Gdybym miał świadomość , że będzie lepiej ( tłumniej ) zacisnąłbym zęby i wiosłował postać licząc na to , że pustki miną i nadejdą czasy lepsze.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 19:13 
Cytuj  
sa godziny ze jest pustawo w miastach ale sa miejsca gdzie jest sporo ludzi. Na pewno nie jest tak jak czytalem ze bylo kiedys ale ludzie graja :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 19:27 
Cytuj  
Ponoć ludzie z SOE jeżdzą po Stanach i spotykają się z graczami. Widzę w tym dużą nadzieję. Może przemówią im do rozsądku... Jeśli to nic nie da to już nawet i nadzieja nie pozostanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 19:56 
Cytuj  
Gracze rozsądek mają - porzucili SWG NGE dla innych, lepszych MMORPG.
Czy coś się zmieniło od pierwszych dni NGE? Nooo - jest mniej ludzi :D

SOE musiałoby ponownie przebudować całągrę aby przyciągnąć graczy - mocno wątpię czy gra pociągnie dłużej niż jeszcze rok (potem pozostanie jeszcze tylko szczątkowy support i servery o bardzo małej ilości graczy)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 21:00 
Cytuj  
warto? jezeli nie grales wczesniej w swg to moze i tak... nie wiem:P


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 22:36 
Cytuj  
Ano grałem. Ponad rok temu albo i troszke wcześniej ( miesiąc czasu ). Granie przerwałem i po jakimś czasie "odświeżyłem" sobie grę i sie wkopałem w największą burzę zaraz po wprowadzeniu NGE. Ogólnie byłbym nastawiony pozytywnie do zmian gdyby nie fakt , że ludzi brak a co za tym idzie - brak klimatu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 23:54 
Cytuj  
Eee, klimat jest... polowa graczy na serwerach to jedi, druga polowa to BH. Inne profesje to niedobitki niezorientowanych :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 05:36 
Cytuj  
teraz wiecej jest komandosow niz lowcow. lud na guildczacie mowil, ze komandem mozna wszystko zrobic solo, a i zaden jeedai nie ma szans. ba, nawet kilku jeedai ma pozamiatane vs (dobrze wyposazony) komando. ale to tylko opowiesci z gildii, ja sie tam nie znam...

w marcu odnowilem subskrypcje, ale pogralem ledwie kilkanascie godzin. dla mnie ta gra to jedna wielka fabryka nudy. jedynie space pvp eventy byly dobre jak dawniej.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 09:51 
Cytuj  
enkil napisał(a):
dla mnie ta gra to jedna wielka fabryka nudy.


:o


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 09:56 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
enkil napisał(a):
dla mnie ta gra to jedna wielka fabryka nudy.


:o

a dla mnie nawet fabryka nudy nie jest...
a co mnie ostatecznie odpedzilo po wroceniu na vet days? jak poszedlem do kiedys tetniacych zyciem okolic coro a tam same stosy opuszczonych domow...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran


Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 10:25 
Cytuj  
Kazio napisał(a):
...a co za tym idzie - brak klimatu.


Klimatu w tej grze to nigdy za dużo nie było. Zwłaszcza na Infinity. Czasami udało mi się kogoś w to wciągnąć i gra była przednia. Ale to najwyżej były grupki. Dlatego przestałem grać, więcej czasu na szkołe itp. 8) Teraz chciałem zacząć grać na Starsiderze, ale tak naprawdę to już nie ma sensu. Ta gra to jedna kupa łajna. Czekam dalej...

Enkil napisał(a):
dla mnie ta gra to jedna wielka fabryka nudy


Zgodzę się.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 10:43 
Cytuj  
bartii napisał(a):
Enhu napisał(a):
enkil napisał(a):
dla mnie ta gra to jedna wielka fabryka nudy.


:o

a dla mnie nawet fabryka nudy nie jest...
a co mnie ostatecznie odpedzilo po wroceniu na vet days? jak poszedlem do kiedys tetniacych zyciem okolic coro a tam same stosy opuszczonych domow...


koło coro to ludzi od CU nie było


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 11:22 
Cytuj  
Enhu napisał(a):

koło coro to ludzi od CU nie było


a ja cie oswiece ze mi sie cu tez nie podobalo


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 13:56 
Cytuj  
Ktos napisal ze Commando da rade Jedi i to jest prawda ale to tylko na najwyzszych poziomach. I nie da sie niektorych rzeczy przejsc solo Commando. Jak masz nizszy lvl i trafisz do bunkra gdzie na dole jest 6-8 kolesi o podobnym poziomie do Twojego to Incap gwarantowany. Ale fakt faktem Commnado na 90lvl z lava Cannon radzi sobie spokojnie z Jedi 90 lvl. BH jest sporo ale glownie to starsi gracze. Reszta to prawie Jedi i nawet sporo Entow. Spy zadnego nowego nie widac.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 21:20 
Cytuj  
ja sie zastanawiam jaka jest srednia wieku graczy swg teraz...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 22:45 
Cytuj  
a ile masz lat?

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 22:50 
Cytuj  
16... stary jestem...(kurde kryzys wieku sredniego mam^^) a do tego w czerwcu urodziny... powiesic sie...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.