mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2006, 10:02 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
Po kliknieciu Modify mozesz modyfikować swój statek

Ale wiesz o tym, ze to kazdy moze, nie tylko BH? To jest normalne menu zmiany podzespolow statku dostepne dla kazdego gracza.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 06:48 
Cytuj  
No właśnie wczoraj dowiedziałem się że oprócz tego jest jeszcze inna możłiwosć modyfikacji :-)


Jak rónież dowiedziałem się, ze trader też może podszkolić się w lataniu w kosmosie :-)

eh ... wciąż dowaidują sie nowych rzeczy :-)

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 06:49 
Cytuj  
Dobra, kolejny problem noba

Postać tradera, wymyśłiłem sobie że będę kopał na asteroidach. Wziałęm questa na Kashyku, potem na Talusie ... I wtedy okazało się, ze powieniem już mieć statek wyposażony do kopania na asteroidach. Dosatłem questa, w którym mam wykopać 250k jakiegoś złomu z asteroidy. Trochę się zdzwiwiłem, bo po wcześniejszym opisie sądziłem, że właśnie startując z questami na Kashykku powoli będę przechodził przez stopnie wtajemniczenia i powoli bede dostawał/zdobywał odpowiedni sprzęt.
W międzyczasie dowiedziałem się, że trader też może szkolić się w pilotażu, udałem się więc do Dravisa w ME. Dał mi questa, którego wykonałem, idę po drugiego, a on mi mówi, że mi nie da, bo mam inną robotę. W moim datapadzie wisi tylko ten quest na kopanie. I nie moge go usunąć :(

Ma ktoś jakiś pomysł co mogę zrobić? chciałbym podszkolić się w pilotażu - taki jest mój cel :(


Posty: 5
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 00:17 
Cytuj  
Utknelem przy wyknowyaniu questa na Mos Eisley, zaraz po wykonaniu zadania w ktorym musze zabic Tuskenow niedaleko miasta.

No wiec ide zglosic Purvis'owi wykonanie zadania, ale on kaze mi porozmawiac z Mayor'em, a natomiast Mayor z Purvis'em.

Screen:
Obrazek

Co robic?

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 00:30 
Cytuj  
'H' na klawiaturze i ticket...


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 08:23 
Cytuj  
i CH pod nosem bo teraz ladujesz na stronie w necie. Wyslalem ticketa i 12 godzin czekam na solving :/


EDIT:

Doczekalem sie odpowiedzi na online ticket. WOW. GM pozwolil sobie na zalogowanie mojej postaci ;) hehhehe ciekawe co jeszcze wymysla albo kiedy zapytaja o zdanie


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 12:36 
Cytuj  
Gunstar rzuć okiem czy faktycznie masz zadanie wykonane - popatrz w datapadzie

zawsze mozesz usunac questa i zaczad od nowa :-)


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 18:11 
Cytuj  
zadanie wykonalem (zabilem 5 tusken warrior'ow), a questa usuwalem juz 3 razy i za kazdym razem mialem to samo...

/sob

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.