mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 09:16 
Cytuj  
Witam, mam następujące pytanie -> czy są już w polsce dostępne karty pre-paid (wiem ze jeszcze pol roku temu nie byly, ale moze cos sie zmienilo ->moze mozna zamówic np w empiku?).

Chcialem tez spytac jak zachowuje się konto jeżeli np nie zaplace w danym miesiacu (zostaje zamrozone az zaplace, przepada, czy jeszcze cos innego).

Następne pytanie -> ile postaci mozna zalozyc na jednym koncie (bo place abonament za jedno konto, bo w niektórych grach na jednym koncie mozna zalozyc kilka postaci)

I ostatnie pytanie juz z samej gry - jak bardzo rozwinięta jest walka w przestrzeni kosmicznej ? Czy jednym statkiem moze latac kilku graczy gdzie np jedna jest pilotem, a inna np obsluguje wiezyczke strzelnicza itp.

Chcialem sie takze dowiedziec co sie dzieje po smierci postaci (przemieszcza sie jako duch, budzi sie w zbiorniku kolto, czy jeszcze cos innego?), i co sie dzieje po zniszczeniu naszego statku w bitwie w kosmosie (tracimy statek?, co sie dzieje z postacia? itd)

Chcialem takze spytac czy dodatek Jump to the Lightspeed musze dokupic osobno (i ile kosztuje), czy moge go uzywac bez wersji podstawowej? Ogolnie prosilbym o info jaka dokladnie czesc SW Galaxy musze miec zeby zaczac rozgrywke i w pelni sie nia nacieszyc (bo w empiku SW:Galaxy jest kilka roznych pozycji i nie wiem ktora mam wybrac)



Z gory thx za odpowiedz

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 11:05 
Cytuj  
viewtopic.php?t=13784

I juz lepiej nie pytaj zanim nie poczytasz.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 11:55 
Cytuj  
Jest koleś co sprzedaje pre paidy ...


Do wszystkich gier mmo a wiec nie tylko SWG
ma kilkaset pozytywów a więc zapraszam do licytacji z nim numer GG
5340623


Posty: 2
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 14:26 
Cytuj  
Oh kostek ale z ciebie mega pr0.....
Najpierw sam bys to przeczytal to bys sie dowiedzial, ze z pytan ktore zadalem to odpowiedz jest az na 1 na forum (ostatnie) - prawdopodobnie jest tez gdzies odpowiedz na pytanie o smierc postaci i o walke w przestrzeni, ale po 1 nie pod tym linkiem ktory dales, a po 2 ciezko odkopac takie szczegoly z pomiedzy takich postow takich ludzi jak ty, co daja linki do rzeczy kompletnie nie zwiazanych z tematem...

Dlatego z laski swojej jak masz jezdzic po ludziach bo dopiero zaczynaja grac i udzielac sie na forum, to sprawdz co do nich mowisz zeby nie wyjsc na matola.....

Relict - ale to jest jakas prywatna osoba i czy mozna jej zaufac, bo mi chodzilo raczej o sklepy z grami itp. Probowal ktos zamawiac karty pre-paid w emipku z zagranicznych zasobow ?

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:11 
Cytuj  
Jeszcze nikt po tobie nawet nie zaczął jezdzić jak ci sie niechce poprzegladac starych wątków (magiczna opcja szukaj) to się lepiej nie udzielaj na forum.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 16:02 
Cytuj  
To moze ja sie zlituje.

-> W Polsce nie ma oficjalnie dostepnych kart pre-paid, chyba ze kupujesz od jakiegos znajomka, lub od kolesia na allegro.
-> Jesli nie zaplacisz - konto zostaje do konca swiata, moga jedynie skasowac postac, ale takiego przypadku jeszcez nie odnotowano.
-> Nie wiem jak teraz jest z postaciami... Chyba mozesz miec po dwie na kazdym serverze.
-> Walka w kosmosie przypomina troche X-wing alliance. Tak, jednym statkiem moze latac kilku graczy, tak jak powiedziales.
-> Nie wiem jak jest teraz, ale kieys po smierci po prostu sie budziles w klonowni.
-> Po zniszczeniu Twojego statku w bitwie w kosmosie jest on zniszczony, musisz go naprawic.

Teraz najlepszym wyborem jest chyba nadal Total Experience (TE). Jump to Lightspeed jest juz podstawowe. A w TE masz dodek Rage of The Wookiees z planetą Kashyyyk.

Mam dzis dobry humor - mam nadzieję, ze pomoglem ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 17:20 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
To moze ja sie zlituje.


nie sądziłem, że kiedyś to zobacze obi'v :wink:

Way to Go !


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 17:49 
Cytuj  
Cytuj:
Relict - ale to jest jakas prywatna osoba i czy mozna jej zaufac, bo mi chodzilo raczej o sklepy z grami itp. Probowal ktos zamawiac karty pre-paid w emipku z zagranicznych zasobow ?
]]


TAK TO JEST OSOBA GODNA ZAUFANIA PRYWATNA sprowadza pre paidy ze stanów jak dobrze wiem ... ma tez cdkeye nowe do gier nie dostepnych w polsce ... np matrix online ..
ma mnóstwo pozytywów na ALLEGRO o których mozna się zamemu przekonać .

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 18:06 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
To moze ja sie zlituje.

-> Nie wiem jak teraz jest z postaciami... Chyba mozesz miec po dwie na kazdym serverze.



A nawet 3, o ile miales jedi pre-cu


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 18:08 
Cytuj  
Btw. z zakupem to ja bym sie jeszcze troche wstrzymal, niedlugo ma wyjsc jakis nowy Total Expirience z AT-RT (All Terrain Recon Transport).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.