mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 10:57 
Cytuj  
Witam,
od dawna meczyla mnie ta gra, ak wygląd. postanowilem sprawdzic triala tylko ze niemoge go sciagnoac. Na oficjalnej sronie wogole nie chce sie sciagnac. Zna ktos jakis inny link??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 12:28 
Cytuj  
http://starwarsgalaxies.station.sony.com/index.vm?destination=trynow


Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 12:45 
Cytuj  
napisalem,,,ze na ofijalnejstronie iechce mi sie sciagnac. zna ktos inny?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 12:55 
Cytuj  
http://www.gamershell.com/download_11451.shtml

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 16:25 
Cytuj  
Di3go -> trial nie oddaje całego klimatu niestety :(

Radzę zainwestuj w 1 m-c gry i wtedy decyduj, trial moim zdaniem to pomylka SOE, powinni go gdzie indziej zlokalizawac

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 17:49 
Cytuj  
Zgadza się, trial ogranicza się do małego wycinka przestrzeni kosmicznej oraz 2 małych stacji...


Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:06 
Cytuj  
juz gram fajna gierka tylko wlasnie malo pokazuja jak dla mnie. Skoncyzmi sie trial to kupie. A w ogole na jkim servie opaca sie grac Eclipse?? Bo mam postac na Lowca.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:12 
Cytuj  
z tego co wiem, najwięcej polaków jest na eclipse (i wogóle najwięcej ludu)

aktualnie na allegro nie ma starter kitów, a normalnie są tanio w cenie 49pln bodajże.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:37 
Cytuj  
no na Eclipse cala watacha 12 osob sie uzbiera :P Liczac altow to wiecej :) hehheh


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:57 
Cytuj  
a potrzebne sa te start kity?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 14:22 
Cytuj  
no, starter kit to właśnie jest star wars galaxies

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 14
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 10:25 
Cytuj  
Pozwole sobie skorzystać z tego tematu i zapytać (jestem na etapie ściągania triala) czy SWG jest pod względem liczby graczy w stanie wegetatywnym czy ludzie w to grają i czy choć troche polaków dalej sie bawi, zawsze to miło odezwać sie do kogoś w ojczystym języku a także miło było by widzieć czy SWG zapewnia jako taki poziom rozgrywki czy po prostu jest to komercyjna chała do bulu i nie warto wogle zaczynać?
Mam nadzieje że nikogo nie zdenerwuje tymi pytaniami bo odp mogłem sam gdzieś znaleźć :-? dziekuje pozdrawiam :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 11:04 
Cytuj  
Polskie community w tej grze praktycznie nie istnieje, tzn. parę osób gra, ale jak ostatnio rozmawiałem z Jasem to na Eclipse (kiedyś najliczniesze polish community, potem był Infinity i Farstar) trudno jest zebrać pełną polskojęzyczną grupę na jekiegoś eventa. Masa graczy odeszła po wprowadzeniu NGE, nowi przychodzą i odchodzą, ale generalnie jest ponoć cieńko w tej chwili. Co do samej gry, to ponoć idzie w dobrym kierunku, ale masa ludzi ją już skreśliła (czyt. posprzedawali konta, powymieniali się na konta w innych mogach itd.). No ale spróbuj, może gra Ci się spodoba, potem dojdzie kilku podobnych Tobie zapaleńców i już będzie jakiś zalążek community...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 14
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 12:36 
Cytuj  
Dzięki wielkie za info podtrzymałeś mnie na duchu tym, żę gra idzie w dobrym kierunku sprubóje zobacze co i jak może znajde tam spokojną przystań po pracy 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 12:48 
Cytuj  
Rajin napisał(a):
Dzięki wielkie za info podtrzymałeś mnie na duchu tym, żę gra idzie w dobrym kierunku sprubóje zobacze co i jak może znajde tam spokojną przystań po pracy 8)
Powtarzam to co mówili mi znajomi, którzy jeszcze pogrywają. Ja już SWG skreśliłem całkowicie, choć kiedyś grałem w to po 16h dziennie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:03 
Cytuj  
Rajiin, gra sie dobrze, jest paru Polakó i wpsolnie szalejemy (choć bedąc początkującym nie powalczysz z nimi na eventach, na którw wchodzisz mając 90 lvl :) )


niemniej jesli lubisz klimat SW, gra powinna się spodobać :-)

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 10:58 
Cytuj  
Jeśli jest ktos jest zainteresowany to soe udostepnilo nowy trial - info na stronie


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 11:03 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
Rajiin, gra sie dobrze, jest paru Polakó i wpsolnie szalejemy (choć bedąc początkującym nie powalczysz z nimi na eventach, na którw wchodzisz mając 90 lvl :) )


niemniej jesli lubisz klimat SW, gra powinna się spodobać :-)



Kurde jak bylismy na HK w 3 osoby combat to zabralismy ze soba wycieczkie , osobe na 21 CL . Podobalo sie jej tylko przez polowe czasu byla AFK ale przynajhmniej jej Bagde zaliczylo wczesniej :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 14
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 11:30 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Girwan napisał(a):
Rajiin, gra sie dobrze, jest paru Polakó i wpsolnie szalejemy (choć bedąc początkującym nie powalczysz z nimi na eventach, na którw wchodzisz mając 90 lvl :) )


niemniej jesli lubisz klimat SW, gra powinna się spodobać :-)



Kurde jak bylismy na HK w 3 osoby combat to zabralismy ze soba wycieczkie , osobe na 21 CL . Podobalo sie jej tylko przez polowe czasu byla AFK ale przynajhmniej jej Bagde zaliczylo wczesniej :)


:P Właśnie jestem na trialu i oceniam pod własnym kontem czy bedzie mi sie podobać jak narazie jest całkim miło choć nie wiele jeszcze widziałem ale z dniami bedzie sie to zmieniać, dzięki za odzew a juz myślałem że nikogo tu nie ma :)

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 12:42 
Cytuj  
Rajin, sprawdź czy masz najnowszego triala ..

rzuć okiem na ...


http://www.gry.gildia.pl/news/2006/10/w ... jonalnosci

może się załapiesz na pełna funkcojnalność? :)

Jeśli tak i jesteś na Eclipse to rób szybko questy na stacji i wal do Mos Eisly na Tatooine. Szukaj w grze Woo'lek lub Girwan. Myśłę, że Darl też chętnie pomoze w razie potrzeby :-)

Skonfiguruj soboie chat na kanał PL to złapiesz też innych rodaków w grze :)


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.