mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 01:26 
Cytuj  
Muszę przyznać, że trochę się zniechęciłem po pierwszym spojrzeniu na grę. Ale grałem w triala krótko, mam dopiero 5 poziom :)

1. Grafika jest brzydka. Nie chodzi mi o szczegółowość czy shadery, ale o sam design. Jakaś taka mało ciekawa po prostu. A animacja postaci woła o pomstę do nieba.

2. Na dzień dobry mam trochę questów, które sprowadzają się do zabij/przynieś, jak w 99% mmo. Otoczka fabularna jest fajna, ale paradoksalnie to ona psuje klimat. Zrobiłem sobie Jedi i już od razu kilka questów jest na zabicie kogoś itp. Coś mi to się kłóci z ich kodeksem postępowania ;)

3. Sterowanie ujdzie w tłoku, widziałem lepsze, widziałem gorsze. Intucyjne nie jest, ale można się przyzwyczaić.

4. Respawn przeciwników jest przesadzony. Robią to niemal na moich oczach :D

Ogólnie, pogram jeszcze 2-3 dni, ale nie widzę opcji by przekonać się do abo. Gdyby to była free to play, jak GW, to bym się poważnie zastanowił.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 09:56 
Cytuj  
weź pod uwagę, że gra pochodzi z 2003 roku. W zasdzie nie gramy w nią dla oprawy graficznej a dla klimatu. :lol:
Znam nowsze gry z gorszą oprawą.
Faktycznie, questy dla Jedi kłóocą się ich doktryną i tutaj SOE niezbyt się popisało, zwróć jednak uwagę, że w SW nie tylko Jedi istnieli :-)
Ktoś musi dla nich robić żarełko, ktoś musi ich ubierać ... no i w Galaktyce cały czas jest dużo tych Zlych, któych trzeba wyeliminować. Nie ukrywajmy, Jedi nie uciekali od przemocy i jesłi trzeba było to cięli psubratów na plastry.

Co do sterowania - każda firma ma swój sposób sterowania, SOE ma taki sam w SWG i EQ2 i wg mnie wcale nie jest on zły. Powiedziałbym nawet, że mylisz się w tym punkcie bo jest on intuicyjny z tej racji, że sporo gier wykorzystuje do sterowanie te same klawisze.

Co do respawna... jest jak jest :-)

Każdy ma prawo do swojej opini i swojego zdania. Powiem tak: grałem w Eve Online, Lienage 2, Everquest 2, Hero Onlie, Archlord, Navy Field ...

każda gra ma swoje plusy i minusy...
każda oferuje komuś coś czego ten szuka ...

może poprostu SWG nie jest dla Ciebie? :-)

pamiętaj również, że trial nie oddaje całej gry (chya, ze masz tą wersję która oddaje :-))

To by było tyle :-)

>>na marginesie: dane podawane przez Xfire są zafalszowane, nie zawsze gram przez xfire :lol: <<


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 14:34 
Cytuj  
respawn na Tansari jest jaki jest ale on jest po to zebys sobie zlapal poczaktowe lvl. Pozniej bedzie ciezko z lvl up.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 10:28 
Cytuj  
ten trial jest niezly sciagnolem go i zalogowalem sie na swoje konto, nie wiem czy tak powinno byc ale mam "triala" na swoim koncie O_o


_________________
Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 10:36 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
ten trial jest niezly sciagnolem go i zalogowalem sie na swoje konto, nie wiem czy tak powinno byc ale mam "triala" na swoim koncie O_o


mhm. na Infinity sporo ludzi wlasnie w ten sposob wrocilo do gry...na chwile przynajmniej.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 09:57 
Cytuj  
Może SOE w ten sposób chce ściągnąć starych graczy?


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:09 
Cytuj  
W SWG nic sie nie zmienilo.
Nadal jest tak beznadziejnie jak bylo. :(
Tymczasem zaczynam grac w MxO. ;)


_________________
Obrazek
Obrazek
Star Wars Galaxies - http://swg.pl
The Matrix Online - http://swg.pl/mxo

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 00:27 
Cytuj  
enkil napisał(a):
wulfgar napisał(a):
ten trial jest niezly sciagnolem go i zalogowalem sie na swoje konto, nie wiem czy tak powinno byc ale mam "triala" na swoim koncie O_o


mhm. na Infinity sporo ludzi wlasnie w ten sposob wrocilo do gry...na chwile przynajmniej.


a można coś dokładniej o tym ?
u mnie np po zalogowaniu na własnym koncie pisze, że nie mam subskrypcji :/


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 22:26 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
a można coś dokładniej o tym ?
u mnie np po zalogowaniu na własnym koncie pisze, że nie mam subskrypcji :/


Właśnie...
Cos wiecej? :>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 23:10 
Cytuj  
moj blad. chodzilo mi o 21 day trial dla elder jeedai/bh's. soe rozsylala info mailem. tyle sie dowiedzialem ;]

aaa, i jeszcze text ktoregos z TSR'ow:
Cytuj:
I am not sure why some people with Jedi / BH accounts got the email and some did not. I would assume some sort of email blocking, or a database error on our end.


czyli widac nie wszyscy wiedzieli o promocji.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 23:41 
Cytuj  
ja nic nie dostałem na maila :/


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 23:53 
Cytuj  
enkil napisał(a):
moj blad. chodzilo mi o 21 day trial dla elder jeedai/bh's. soe rozsylala info mailem. tyle sie dowiedzialem ;]


:|. Elder BH jestem a maila nigdzie nie ma.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 00:03 
Cytuj  
To była promocja dla wszystkich graczy, którzy posiadali nieaktywne konto przed wprowadzeniem NGE czy jakoś tak. Nie ograniczala sie do jedi/bh. Jednak z tego co pamietam byla dosc krotko...


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:09 
Cytuj  
No to sie zaliczalem, a niestety kicha :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:18 
Cytuj  
widać nie posmarowałeś gdzie trzeba :-)


A mi zaliczyli 9 miesiecy gry :-) Pomimo tego, że faktycznie gram jakieś 4 miesiące :-)

Rzecz w tym, że liczą od momentu rejestracji konta - testowałem triala jakoś w lutym i potem to samo konto wykorzystałem do normalnej gry. Niestety zaowocowało to tym, ze nie dostałem 1 miesiąca darmowej gry. Ale skąd mogłem wiedzieć, że triala też liczą?


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 17:22 
Cytuj  
Próbowałem sprawdzić sobie wersje Trial ale po stworzeniu konta wyskakuje mi taka informacja : We were unable to consume an account key at this time. Please try again later.
Zastanawiam się czy to chwilowe czy niebędzie się dało wypróbować gry. W czym tkwi problem?
dzięki za pomoc.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 21:00 
Cytuj  
raczej chwilowe ...


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 12:43 
Cytuj  
Hej. Czyli jak to jest z tym trialem? Zaczyna się na stacji (tak jak poprzednio), i po wykonaniu jakiś tam zadań można się przenieść na jakąś planetę, czy odrazu zaczyna się gdzieś tam indziej? :-?

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 16:18 
Cytuj  
mozesz wybrac zaznaczajac opcje "show new player tutorial" wtedy zaczynasz od stacji jesli nie to ladujesz od razu w Mos Eisley z 5lvl


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.