mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 23:14 
Cytuj  
Niklas 'Swede' Johansson napisał(a):
If my work order this chapter had been to add new Jedi rewards and Jedi content, I would have gladly done so but for this chapter I was to add GCW rewards. And it doesn't seem that all Jedi agree that I should remove the color crystal from this reward list, so I'm going to keep it in.

Niklas "Swede" Johansson
Star Wars Galaxies Game Designer

Oryginalny post: http://soe.lithium.com/swg/board/messag ... .id=0#M156


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 13:08 
Cytuj  
zapytam sie w tym poscie bo to niby pytanie n00ba ale ale elders graczy :P Co to bylo Padawan Braid ??????


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 13:20 
Cytuj  
w trialach na dark jedi knighta, koło świątyni jedi na dantooine trzeba było zabić jedi padawana (npc), on dropowal swój "dread" :)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 16:09 
Cytuj  
ladnie chodza po 50 milionow ale kupielm w promocji :) hehehheheh teraz jeszcze Bacta Tank , turret i pare innych :P ehhehehehehhe A jak ktorys z vetow ma NS bicep to sie usmiechne ladne ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 17:13 
Cytuj  
kiedyś za 50k można było sobie to kupić :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 17:17 
Cytuj  
kiedys kumpela kupila Bacta Tank za 20k :P teraz bez 80 baniek nie masz co startowac :P sunriders ostatnio 200 B/O.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 18:25 
Cytuj  
nie opłaca się, podobno sunriders, i maul's będa teraz w jedi rewardach


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 02:39 
Cytuj  
a aj chyba mam sunridera gdzieś:D może sie logne i sprzedam?:)

apropo resow z eclipse to tez mam te które były najlepsze ever (chyba ze w przeciągu ostatnich kilku miesięcy były jakie leprze:D)

ps moje domy jeszcze stoją ?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 12:43 
Cytuj  
tak stoja oba domy w atlantis jesli to Twoje obok shuttle ;) Jeden Majestic Workshiop i drugi costam ;) Zielono czerowony napis. W jedyn duzy balagan drugi closed ;) A resy to OR hilta sie nie zmienily. Do jintsu sa inne ale to kupic sie da.
OOOOO tak nastepny mnie bedzie denerwowwac ;) Brakuje mi 4 rzeczy do kolekcji i za cholere ich nie zdobede.
NS Bicept - 200 mil
Sunriders - 200 mill
Village Craft Tool - 200 mil
Bacta Tank 80 mil

O ile Bicept moze wrocic w loot to o reszcie zopmniec mozna ;P ehhhhh n00b to ma ciezko :P


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 13:36 
Cytuj  
jak dla ciebie moge ci ten village tool za 190mil sprzedać :)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 13:38 
Cytuj  
chetnie kupie jak bede miec 190 mil :P i kurde wulf mial mi pozyczyc LS ubranie i nie pozyczyl ;) a to jedyne zeby miec 99% na jintsu przy 96% server cap :P hehehhe no ale nie mam 190 mil :P


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 13:39 
Cytuj  
jedno pytanie egze... czy da się solowac necrosisa ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 13:49 
Cytuj  
to teraz mnie zabiles :P a kiedy sie go nie dalo solowac w NGE???? Nawet uber buffow nie trzeba i zadnego bierz giwere i strzelaj ;) idziesz na zywiol z saber :D To samo z sherkar. Po cholere strzelac, jak powalisz malych idziesz pod sherka wlaczac heal macro i auto fire i mozesz gazete czytac ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 13:53 
Cytuj  
widze, że dalej grywalność stoi pod znakiem zapytania


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 15:43 
Cytuj  
I to jeszcze jak, ja juz przywitalem sie z kolega "Cancel subscription" i rozstane sie z nim dopiero jak wyjdzie commando expertise na live...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 16:20 
Cytuj  
Gerrah napisał(a):
I to jeszcze jak, ja juz przywitalem sie z kolega "Cancel subscription" i rozstane sie z nim dopiero jak wyjdzie commando expertise na live...
No to faktycznie jest źle :har: Zresztą z Jasem gadałem przedwczoraj i jedyne co mi powiedział, to , że mu sie SWG na tą chwilę znudziło... czyli jest chyba faktycznie źle. No, ale jak jest źle to może być tylko lepiej ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 16:53 
Cytuj  
Tak, tylko ja sie boje jednego - skoncza expertise, dobalansuja wszystko i zamiast robic jakis content zaczna pracowac nad systemem ogrodow, BE, CH itd... Co z tego, ze technicznie nie bedzie wiele do zarzucenia jesli nie bedzie nic do roboty? No moze poza PvP, ostatnimi czasy devsi "wymuszaja" to na graczach...


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 17:15 
Cytuj  
Fakt jest faktem ze niby gram duzo ale nudzi sie cholernie. No bo z wiekszych rzeczy to idzie sie na HK w 3 osoby bo wiecej nie ma i szczerze mowiac jak wiesz co robic to nie musisz isc w wiecej. Wymuszenie PvP jest niestety bo kurde ciezko jest grindzic GCW. Po ciagle trobia nerf. Jednak jedno musze powiedziec ze sporo ludzi jednak gra. NIe jest to jak bylo pewnie kiedys ale Eisley cantina jest jedyna dzialajaca kantyna teraz. I ostatnio jest nawet tloczno. Problem jest ze znalezieniem dobrego grind spotu do GCW oprocz vette. Mozesz isc do Narshal bo to perm rebel i zawsze 85+ silver. Spawn nawet jako taki dobry.

DOPISEK:

Wczoraj bylem swiadkiem w kantynie w eisley jak dwoch POLAKOW, jeden czlowiek jeden sullustan robilo z siebie totalnych debili. To nawet nie bylo smieszne. Do tego w zyciu ich nie widzialem na czacie PL. MOwiac szczerze to glupio jest dostawac pozniej tells ze fajnych masz ludzi w swoim kraju :/
No ale coz na moje komentarze zeby ie uspokoili i dali na wstrzymanie chyba mnie dodali do ignore.

PS: Jesli dodadza CH i BE i tego tam ogrodnika i ten jeszcze jedn pomysl to mzoe byc ciekawie.
A jak komus sie nudzi to niech sobie moda zainstaluje co robi z musta HOTH. :P Np Sher Kar tam jest chyba lodowym Krayt albo Kimmoglia. NIe wiem nie sprawdzalem osobiscie bo mi sie krzaczy z powodu zlego kompa ;)
Ja tam gram mimo ze jest czasmi nudno ale coz lubie ta gre mimo wielu bugow ;)
No i kurde brakuje mi tych kilku itemow ;) Zarobie to sie zglosze po ten Village tool do Ciebie Enhu :P
hehhehe


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 09:35 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Fakt jest faktem ze niby gram duzo ale nudzi sie cholernie. (ciach)


Tia...od kilku miesiecy jedyna rzecz jaka robie w tej grze to sprawdzanie koparek i uzupelnianie vendorow. Oraz placenie za zywot martwego miasta ;]


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.