mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 2.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 14:53 
Cytuj  
Mam pytanko , czy droidy typu np. : a 2-1B surgical drod, probot droid, mozna nauczyc lub jakos zaprogramować do wykonywania jakichś inych czyności niz tylko łażenie za toba :) ??

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 15:26 
Cytuj  
to wszystko zależy od tego, jakie moduły są zamontowane w droidzie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 9
Dołączył(a): 2.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 15:54 
Cytuj  
rozumie przezto że można montowac nowe moduły a gdzie moge je znaleść ? I jeszcze jedno pytanko odnośnie pilotażu , wykonywałem misje dla trenera pilotażu z Tatooine z kontyny wykonałem wszysstkie go pewnego momentu i teraz nemoge dalej podnosic umiejentnosci , moge jedynie brac misje na zdobycie doświadczenia ile takich misji musze wykonać żeby moc dalej wykonywac misje trenersie ( bo wykonuje juz te misje na zdobycie doświadczenia dość długo ).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 16:05 
Cytuj  
takie moduły się montuje w czasie craftowania robota, i jest w stanie to zrobić tylko droid engineer


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 19:43 
Cytuj  
froszt83 napisał(a):
Mam pytanko , czy droidy typu np. : a 2-1B surgical drod, probot droid, mozna nauczyc lub jakos zaprogramować do wykonywania jakichś inych czyności niz tylko łażenie za toba :) ??
hmm zalezy jaka masz profesje napsz a udziele odp jaki modul byl by ci wskaany


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 21:40 
Cytuj  
To moze ja sie wypowiem :-)

Droid robi to na co pozwalają mu zamontowane moduły. W zależności od rodzaju droida moze on miec tych modułów mniej lub więcej. To że 21-B został nazwany surgical wcale nie znaczy że musi być medycznym. Power droid wcale nie musi być chodzącym akumulatorem. Może być droidem bojowych (choć to nie najlepszy pomysł ze względu na jego szybkość).


Jeśli chodzi o naukę droidów - można je programowac - na Twoją komende będa podążac za Tobą, atakować, patrolować wyznacozny obszar, doić zwierzaki z mleka etc. etc.

Jeśłi droid został wyposażony w odpowiedni moduł, można go zaprogramowac i wykorzytsać jako chodzącą reklamę - potrafi nawet podać way-a, którego mu wrzucisz.

Niektóre typy są wykorzystywane tylko przez niektórych graczy - np seekery,

Najpierw zastanów się do czego potrzebujesz droida, a potem poszukaj na rynku. Enty np używają droidy do zwiększenia swoich efektów podczas gry w kantynie (jest 6 modułów do efektów specjalnych - łyknie to tylko R3)

W razie czego złap mnie w grze woo'lek to Ci na bierząco wyjaśniec co i jak. Może nawet Ci jakiegoś sprezentuje?


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.