mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 12:46 
Cytuj  
Witam wszystkich serdecznie.

I od razu mam pytanko czy są jakieś wciąż aktywne Gildie w SWG ? Pytam bo jestem w trakcie tworzenia strony o Star Wars Galaxies i chciał bym nawiązać kontakt.


_________________
----------------------------
| http://cyrograf.vxm.pl |
----------------------------

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 14:35 
Cytuj  
Fenarid napisał(a):
Witam wszystkich serdecznie.

I od razu mam pytanko czy są jakieś wciąż aktywne Gildie w SWG ? Pytam bo jestem w trakcie tworzenia strony o Star Wars Galaxies i chciał bym nawiązać kontakt.
Nie wiem czy jest sens tworzyć polską stronę o grze w która praktycznie Polacy nie grają :har: Ale gratuluję chęci :D Była dobra polska strona o SWG ale umarła, po tym jak wprowadzono NGE... Ostatnio Roven przemianował ją na eMMOGames.pl , ale to nadal stare polskie forum SWG jest... LOL nawet jest aktywna stara domena swg-pl.com, ale przekierowuje na eMMOGames :P Popytaj tam, ale chyba powiedzą Ci to samo co ja...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 75
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 21:19 
Cytuj  
Hehe, przypadkowo trafiłem na ten temat.
Każdy zdaje sobie chyba sprawę, jaka jest sytuacja jeżeli chodzi o Star Wars Galaxies. Był serwis ICO o SWG w połowie 2003 roku, potem w 2004 powstało SWG-PL.com (dawniej SWG.org.pl), w międzyczasie Gilad próbował coś jeszcze zrobić i osobno Scorpio (to był jakoś rok 2005), potem nastąpiła reaktywacja SWG.pl (2006), ale za długo nie istniała z powodu małego zainteresowania. Teraz jest eMMOGames.pl i jest lepiej niż było, ale o SWG nadal można pogadać i poczytać stare, dobre tematy sprzed kilku lat. :D
Jeżeli chodzi o wszystkie materiały ze starego SWG, jest plan żeby za jakiś czas był z nich jeszcze jakiś pożytek. :)


_________________
Obrazek
Obrazek
Star Wars Galaxies - http://swg.pl
The Matrix Online - http://swg.pl/mxo

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 08:41 
Cytuj  
Fenarid napisał(a):
czy są jakieś wciąż aktywne Gildie w SWG ?


Na Eclipse aktywnie działającą polską gildią jest GROM. W tej chwili aktywnych jest około 30 postaci czyli około 15 osób.


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 16:01 
Cytuj  
Dzięki za odpowiedzi. Szkoda że tak dobry MMORPG jakim jest niewątpliwie SWG cieszy się tak małym zainteresowaniem. Pierwszej młodości to on nie jest ale biorąc pod uwagę możliwości i poziom skomplikowania gry to jeden z najlepszych MMORPGów na rynku. Do tego niedawno wypuszczona wersja The Complete Online Adventures zawierająca wszystkie dodatki, którą można nabyć już za ok 75zł + przesyłka sprawia że gra jest godna uwagi. Baa już od jakiegoś czasu szukałem MMORPGa dla siebie i po przetestowaniu kilku pozycji stwierdziłem że SWG jest najbliższe memu ideału.


_________________
----------------------------
| http://cyrograf.vxm.pl |
----------------------------

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 16:59 
Cytuj  
Ta gra kiedyś cieszyła sie wielkim zainteresowaniem. Poczytaj inne tematy aby sie dowiedzieć co SOE zrobiło aby to zmienić:)
A co do poziomu skomplikowania to kiedyś był dużo większy:)

BTW: nie wiedziałem ze teraz swg jest takie tanie:D po co ja wydawałem tyle kasy na wszystkie dodatki?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW


Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:41 
Cytuj  
+itam .....
Jestem nowy i w SWG gram dopiero od kilku dni.....
Bardzo żałuje że wcześniej nie grałem gdy grało móstwo ludzi i na.

gram na serwerze infinity ale nie spotkałem żadnego polaka jescze ,,, ale napewno stworze nową postać i zaczne grać na eclipse......

-bo chyba nie można przenośić postaci z jednego serera na drugi?

poswiecilem jedną nocke na czytanie starych archiwów ale mampare
pytan:

.. jak się skontaktować z polakami z tej gildi na eclipse?
- czy polski kanał czatu jest aktywny, czy moze w jakis inny sposób?
- czy aby wogóle się starać o przynależność do gildi to trzeba miec jakis konkrety pozim postaci......
- czy sa jakieś szanse że jak poproszę to któryś z bardziej zaawansowanych kolegów troszkę mi pomoże w świecie gry?
pytam gdyż mam kilka niedużych problemow i niejasności .... takich jak przypisywanie profesji i skili.....
- skożystam z okazji i zadam jescze pytanie odnosnie wymagań sprzetowych ...... mam komputer 2,5 ghz 1024 mb ram... radeon 9800 pro niby wszytko ok i smiga ale w SWG mam diwny problem jak tylko pojde gdzies postacia np 10 metrów albo pojazdem rusze ... to wszystko mi staje a twarde dyski dogrywają niemiłosiernie i przez chwile mam pokaz slajdów... jest ro bardzo irytujące. jest to na wszytkich ustawieniach graficznych... o dziwo jak juz stane w jednym miejscu i tekstury sie dograją to moge miec wszytko na makasa wlacznie z cieniami,antyalasingem
, maks detalami, swiatlami i wszytko ładnie chodzi....
- macie tez takie problemy czy moze mam dyski twrade i system juz tak skatowany bo dwa lata widy nie przeinstalowywalem......... ?


przepraszam za tak dlugi post i pozdrawiam serdecznie .........

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:15 
Cytuj  
ardell napisał(a):
-bo chyba nie można przenośić postaci z jednego serera na drugi?

można ale nie za darmo, jak dopiero zaczynasz to sie nie opłaca
ardell napisał(a):
.. jak się skontaktować z polakami z tej gildi na eclipse?
- czy polski kanał czatu jest aktywny, czy moze w jakis inny sposób?

najlepiej kanał PL, ewentulanie tell/mail do Pigeon
ardell napisał(a):
- czy aby wogóle się starać o przynależność do gildi to trzeba miec jakis konkrety pozim postaci......

nie ma specjalnych wymagań
mozesz miec 1cl + rozmowa kwalifikacyjna
po której podejmowana jest decyzja czy zostaniesz przyjęty
ardell napisał(a):
- czy sa jakieś szanse że jak poproszę to któryś z bardziej zaawansowanych kolegów troszkę mi pomoże w świecie gry?

do tej pory nie bylo z tym żadnych problemów

ardell napisał(a):
- skożystam z okazji i zadam jescze pytanie odnosnie wymagań sprzetowych ...... mam komputer 2,5 ghz 1024 mb ram... radeon 9800 pro niby wszytko ok i smiga ale w SWG mam diwny problem jak tylko pojde gdzies postacia np 10 metrów albo pojazdem rusze ... to wszystko mi staje a twarde dyski dogrywają niemiłosiernie i przez chwile mam pokaz slajdów... jest ro bardzo irytujące. jest to na wszytkich ustawieniach graficznych... o dziwo jak juz stane w jednym miejscu i tekstury sie dograją to moge miec wszytko na makasa wlacznie z cieniami,antyalasingem
, maks detalami, swiatlami i wszytko ładnie chodzi....
- macie tez takie problemy czy moze mam dyski twrade i system juz tak skatowany bo dwa lata widy nie przeinstalowywalem......... ?

Miałem taką samą konfiguracje i było podobnie.
teraz jest dobrze a mam 2gb i gf4mx 440 (niestety r9800 nie działa juz) i jest dobrze ale w low-mid ustawienia grafiki,
wiec imho to wina zaśmieconego dysku i ramu.


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 17:07 
Cytuj  
Kiedyś miałem Athlon XP2000+, 1GB RAM (400Mhz), Powercolor Radeon 9800SE przerobiony na 9800PRO i gra mi działała naprawdę płynnie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:55 
Cytuj  
SWG pomimo swojej wiekowosci jest nadal gra wymagajaca niezlego sprzetu. Upewnij sie, ze w tle nie masz jakichs smieci odpalonych (szczegolnie tych RAMozernych).


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 01:05 
Cytuj  
dziekuje za wskazówki ... zaraz odpalam gierke i zakladam postac na eclipse .... zastanawiam się jaką ... moze jakiegos szmoglera albo rzemieslnika... bo chyba nie ma sensu byc jedi bo tylko sie wyglupie w porownaniu do prawdziwych jedi co juz swoje graja i naprawde maja pewne umiejetnosci .... bonty hunter bardzo mi sie podoba ale tez niem czy to jest to .... najlepiej jakby ktos z gildi napisal czy moze brakuje im kogos to moze szkolil bym taka postac ktora z czasem okazala by sie jakos urzyteczna.... kurde a moze niema to dla nich raczej zadnego znaczenie .... heh niewiem ...... jescze raz dzieki i pozdrawiam serdecznie .........

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 08:11 
Cytuj  
Osobiscie polecam oficera lub smuglera, ewentualnie comando, spy.


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 09:48 
Cytuj  
bierz jedi 8)

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 10:30 
Cytuj  
ardell zapytał się kto byłby przydatny w guild, imo to właśnie jest oficer lub smugler, bo jedi jest w guild juz duzo imho za duzo :har:


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 14:57 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
bierz jedi 8)

Taaa, jedi nigdy dosc ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 13:29 
Cytuj  
Yeti jest dla graczy, którzy idą na łatwiznę :-)

spróbujcie innych profesji :-)

ja polecam Bounty huntera - to jest frajda jak bierzesz zlecenie puszczasz drodia żeby ci cel wysśledził, tropisz gościa w końcu dopadasz i rozwalasz :-)

To dopiero klimat :-)


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 13:49 
Cytuj  
jedi juz nie jest taki dobry wydano order 66 (czytaj chapeter 5 ) dla elder jedi dlatego respecnolem sie na szpiega :] fajna profka ktora mozna szybko wygrindowac


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 14:01 
Cytuj  
Kiedy Chapter 5 wchodzi w życie???

żeby być w zgodzie z tematem :-) zapraszamy do Gromu na Eclipse
(UWAGA będzie zmiana nazwy gildii)


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.