mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 16:49 
Cytuj  
Witam,

Chciałbym zakupić Star Wars Galaxies, najlepiej Complete Online Adventures. Niestety w Empikach ani w Media Markt tego nie ma. Jaki sklep internetowy możecie polecić? Najlepiej polski sklep co by szybko doszło :)

Druga sprawa. Widziałem na stronce że jest w tej chwili 14 dniowy trial do ściągniecia. Czy jeżeli ściągne go i zapłacę za subskrycję to będę miał pełną wersję gry? W termsach doczytałem się że nie można posiadać konta SOE a ja takie mam do EQ2 i VG. Myślicie że mimo to będę mógł grać?
PS. Tak w ogóle to uważam za totalny bezsens że nie można dokonać zakupu digital Star Warsów. Jakoś inne gry można w ten sposób zakupić.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 18:33 
Cytuj  
Kupic mozesz chyba tutaj (ale nie wiem czy do Polski wysylaja...). Nie wiem w jakich termsach wyczytales, ze nie mozna posiadac konta SOE :wtf: Co do triala, oczywiscie po 14 dniach mozna upgrade'nac konto do pelnej, normalnej wersji.


_________________
Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 18:46 
Cytuj  
Ingvar napisał(a):
W termsach doczytałem się że nie można posiadać konta SOE a ja takie mam do EQ2 i VG. Myślicie że mimo to będę mógł grać?


Działa bez żadnych problemów. Mam taki sam zestaw na koncie SOE, EQ2, VG i SWG.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 19:25 
Cytuj  
Oki w takim razie sciagam triala i upgraduje do full wersji wraz z dodatkami :) Na Eclipse się ładować?

Bleh. Odpalilem sciaganie triala. Zalogowałem się na swoim koncie i pisze mi że unable to consume account key i zamiast ściągać to wywala mnie.


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 14:01 
Cytuj  
Ja się dołączę może z takim oto problemem: otóż mam SWG TTE, i gdybym teraz chciał rozszerzyć o ToOW, to w jaki sposób to zrobić? Patrzyłem na tą - https://store.station.sony.com/game_index.jsp?gamecode=SWG stronę, ale tam jest po 30$ - to już taniej są pakiety Complete Online Adv., gdzieś na Allegro albo E-bay'u. :P A może źle patrzę, i można sam ten dodatek gdzieś indziej dostać, i taniej? (pamiętam, że na forum ktoś coś wspominał o zakupie w Wlk. Bryt., przez net, i wysłaniu przez nich kodu aktywującego - ale jakieś konkrety można prosić?

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 03:54 
Cytuj  
nie jestem pewny ale mozesz chyba kupic online adventure i upgradeowac stare konto


_________________
Obrazek


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 06:52 
Cytuj  
No tak, chyba - ale pod warunkiem, że to OA będzie nowe, i nigdzie wcześniej nie rejestrowane - a z tym raczej może być problem, nieprawdaż? Bo na aukcjach głównie już idą zarejestrowane. :-?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.