mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:18 
Cytuj  
Cytuj:
I zeby SWG wiecznie zylo przeszloscia i rozpemietywalo przez lata jak to nie bylo zajebiscie zamiast sie rozwijac i dac pograc nowym graczom?

On jest poprostu sentymentalny. Pozatym myslalem, ze jestes jednym z ych, którzy mówią, że SWG nie ma przyszlosci.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 23:39 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
SWG nie ma przyszlosci.


bo nie ma

all hail Kotor Online by BioWare!


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 08:47 
Cytuj  
przylosc ma w galerii gier zamknietych. and ummm Kotor Online we need you :P


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 08:50 
Cytuj  
Nah....wydaje mi się, czy KotOR Online był już pod postacią SWG pre-NGE, a może nawet i pre-CU?

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 08:54 
Cytuj  
źle ci się wydaje...

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 13:37 
Cytuj  
SWG nigdy chyba nie bylo podobne do kotora. Ale ja i tak jestem za swg2 a nie kotor online.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:47 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
SWG nigdy chyba nie bylo podobne do kotora. Ale ja i tak jestem za swg2 a nie kotor online.


nie będzie żadnego SWG2, bo SORY Online Entertainment utraciło prawa do produkcji gier z gwiezdnych wojen, za to nad nową grą pracują teraz geniusze z BioWare

btw. Kotor ma dużo więcej do pokazania jak epizod 4


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:35 
Cytuj  
Jakieś źródło? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:44 
Cytuj  
http://www.bioware.com/bioware_info/pre ... 15_Austin/

BIOWARE potwierdziło, że zrobi mmoga, ale wątpliwe żeby to był KOTOR online, albo SWG2... Plotki o KOTOR w wersji online krążą gdzieś od 4 lat, ale to tylko plotki i nic więcej... a szkoda bo czasy Starej Republiki nadają się o wiele lepiej na tego typu grę, niż czasy Rebelii... Są mandalorianie, są setki Sithów i masa Jedi... gracze dostaliby to co chcą. naprawde mieliby zabawę i w końcu byłby jakiś content. Przy tworzeniu SWG popełniono jeden błąd (raczej wymuszono to na devsach) - dano profesję Jedi, która niedość, że burzyła balans, to jeszcze kłociła się ze storyline i timeline...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:12 
Cytuj  
Cytuj:
Przy tworzeniu SWG popełniono jeden błąd (raczej wymuszono to na devsach) - dano profesję Jedi, która niedość, że burzyła balans, to jeszcze kłociła się ze storyline i timeline...


Ale to posuniecie sciagnelo pare dzieci z WoW'a... Pewnie o to im chodzilo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:50 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Cytuj:
Przy tworzeniu SWG popełniono jeden błąd (raczej wymuszono to na devsach) - dano profesję Jedi, która niedość, że burzyła balans, to jeszcze kłociła się ze storyline i timeline...


Ale to posuniecie sciagnelo pare dzieci z WoW'a... Pewnie o to im chodzilo.
Jak dodawali do SWG Jedi, to WoW raczkował dopiero... Wyszli po prostu za naciskiem LA, naprzeciw ludziom którym Star Wars kojarzy się jedynie z laserowymi mieczami, w wyniku czago umieścili w grze profesję która była błędem, bo z założenia musiała być overpowered. Utrudnili jej zdobycie (wioska, questy, wymiana expa), ale kiedy ludzie się nauczyli szybko odblokowywać Jedi i się ich namnożyło to community zaczęło beczeć, że w grze nie ma balansu. Zaczęły się więc kolejne nerfy Jedi, które wywoływały jeszcze więcej płaczu. W końcu po kilku latach pierdolenia się tylko i wyłącznie z balansem (bo bugi jak były na początku gry tak zostały do dzisiaj, a contentu jak nie było tak nie ma nadal), zmienili system profesji na taki jaki jest obecnie... Zresztą nie chce mi się wracać do tego tematu bo w SWG już nie gram i nie będe raczej nigdy grał. Jednak zawsze będę uważał, że SWG w takim timeline w jakim się rozgrywa, byłoby lepszą grą gdyby nigdy w niej nie było profesji Jedi/Sith w żadnej postaci (no może jedynie Luck, Darth i Palpatine - oczywiście jako NPC ;))....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 22:34 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
.....(no może jedynie Luck, Darth i Palpatine - oczywiście jako NPC ;))....


ja bym jeszcze tam dodał mojego jedi ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.