mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:45 
Cytuj  
Od paru dni na TC jest juz chapter 6 czyli Beast Mastery. Gram juz 2 dni na TC oto wrazenia :
- mounty sa utomatycznie dosiadane i chowane gdy sie z nich zejdzie (nie wiem po jaka cholere to zrobili, z pojazdu gdy sie zsiadzie tez sie chowa)
-Rebel Theme Park: osobiscie nie testowalem (jestem imp) ale w gildi mowili ze znowu sie "postarali" czyli quest wyglada tak : jedz tu zabij 10 tego wroc jedz tam zabij 5 tego jedz tam zawiez to przywiez tamto.
- Azure Corbal : jeszcze nie testowalem skupilem sie na BM
Beast Mastery: Poczatkowe wrazenie jest takie ze sie czlowiek w tym gubi. A wiec do wyposazenia calego laboratorium potrzeba wszystkich 4 traderow (sam pojemnik do inkubacji robi architekt i jesli mamy zamiar zrobic sobie tylko mounta mozna olac laboratorium) sa 3 narzedzia do obrobki enzymow

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sam Inkubator wyglada tak
Obrazek
Wkladamy do niego DNA ktore pobieramy ze zwierzat
Obrazek
Do zrobienia zwierzaka potrzebujemy takze 3 rodzai enzymow
Lyases Enzym ktory uzyskujemy przez forage
Obrazek
Hydrolases ktory pozyskujemy z cial zabitych zwierzat specjalnym toolem ktory robi munition
Obrazek
Ostatnim enzymem jest Isomerases ktory lotujemy z zabitych zwierzat
Obrazek
Gdy juz mamy wszystkie rodzaje enzymow mozemy przystapic do tworzenia zwierzaka
Obrazek
Od sily enzymow zalezy ile pkt mamy do dyspozycji, Agression i Hunters instinkt dodaja % do dmg lub critical
Cunning i Intelligence dodaja % do glancing blow,avoid itp
Survival i Bestial Resilience dodaja % do armora i zycia
Po lewej stronie mamy 2 suwaki ktore, 1szy od lewej mozemy nim kontrolowac temperature zimniej - pet dostanie bonus do obrony podczas inkubacji, cieplej - kolor czerwony i pet dostaje bonus do dmg i crit hit
drugim suwakiem okreslamy ile chcemy miec pt do dyspozycji w danym dziale (agression,survival)
klikamy na comit i czekamy ok 17-18 godzin (zalezy od tego jak craftniety jest inkubator) przechodzimy 3 takie fazy inkubacji. Dalej nie wiem co jest w tej chwili do zakonczenia 2 fazy mam 7h.
Aha no i oczywiscie dostalismy nowe drzewko expertise
Obrazek

- AI Mobow: no to mi sie podoba, poczulem sie troche oldschoolowo hehe stare czasy sie przypomnialy gdy nie wszedzie bylo bezpiecznie (2 kliniki na yavin gankuja mnie momentalnie) poprawiono AI npcy, uzywaja czesciej specjali i bardziej z glowa (gdy snarne jakiegos npca z lsem to rzuca we mnie nim lub uzywa lighting/choke). Zwierzeta dostaly nowe bufy i debuffy
Obrazek
Obrazek

- Treasure Map: Wrocily i loot sie poprawil ale uprzedam ze jesli nie masz aoe snare nie wybieraj sie po skarb samemu otoz gdy zaczynasz go wykopywac spawnuja sie 2 lub 3 elite 92cl Dark Jedi ktorzy zabiajaja cie szybciej niz powiesz "O k***"
Obrazek

- Chapter Gift: Znowu badziew do domku, dostajemy taka pierdolke ktora wyswietla random obraz
Obrazek
Obrazek
to tylko 2 z wielu ktore sie wyswietlaja nie wiem dokladnie ile ich jest ale mysle ze okolo 10

i to tyle pozatym ze dodali nowe animacje (unik) i nerfneli DOT dla comando


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 19:26 
Cytuj  
Czy mi się wydaje, czy oni powoli dodają do NGE coś co było już kilka lata temu i zostało usunięte? oO
W tym tempie to może za 2 lata SWG znowu będzie grywalne =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 10:51 
Cytuj  
No coś się dzieje trzeba przyznać, dobrze dla grających, bo chyba do powrotu nikogo to nie zachęci... Anyway Good Job Wulfga :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:03 
Cytuj  
thx btw Godziilllaaaa !!! (to nie jest fotomontaz zrobili to przed ograniczeniem wzrostu)
Obrazek
Obrazek


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:30 
Cytuj  
O kurwa :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 13:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czy mi się wydaje, czy oni powoli dodają do NGE coś co było już kilka lata temu i zostało usunięte? oO
W tym tempie to może za 2 lata SWG znowu będzie grywalne =]


W tym tempie to raczej za 3-4 ;)

P.S
maly off-topic: wlasnie gram sobie na trialu i...masakra, z ponad 250 ludzi na friends liscie udalo mi sie spotkac 1 w ciagu 5 dni, i do tego koles lognal sie tylko na chwilke z powodu tej akcji z usuwaniem domow. Ehh...tej gry juz nic nie wskrzesi :(


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:30 
Cytuj  
może nie ma 250 twoich starych znajomych, ale za to doszło wiele innych, nowych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:38 
Cytuj  
Eh żałuję, że wyrzuciłem wszystkie sshoty z czasów świetności SWG. Tłok w Tatooine - to było to.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:57 
Cytuj  
heh pamiętam (gram do pre-cu)... Jednak muszę powiedzieć że gra zmierza w dobrym kierunku i w restuss też czasem są tłumy. Ogólnie gra zmierza ku lepszemu... i jedyne czego żałuje z czasów pre-nge to klasy oraz sposób, w jaki zostawało się jedi... Bo wszystko inne zostało polepszone (no może prawie wszystko :) )

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 22:10 
Cytuj  
mi to nawet cu nie pasowalo ;f ale nawet nge mnie nie zniechecilo do swg

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 15:51 
Cytuj  
dodali nowe mounty... O_o
Obrazek
Obrazek


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 20:40 
Cytuj  
czy ich poje***o ?!

od kiedy rancor nadaje sie na mounta ?!


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 21:08 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
heh pamiętam (gram do pre-cu)... Jednak muszę powiedzieć że gra zmierza w dobrym kierunku i w restuss też czasem są tłumy. Ogólnie gra zmierza ku lepszemu... i jedyne czego żałuje z czasów pre-nge to klasy oraz sposób, w jaki zostawało się jedi... Bo wszystko inne zostało polepszone (no może prawie wszystko :) )

Fakt. Ostatnio zostałem zaproszony na base busting (czy jak to się tam nazywa)....co chwila ktoś narzekał na laaaag....tak na oko, to z 100-120 osób było (imperiale :D )
Co do Ch6 - k****....właśnie wykupiłem subscrypcję...i zastanawiam się, czy nie zacznę tego żałować. :-?


Posty: 24
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 21:14 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
czy ich poje***o ?!

od kiedy rancor nadaje sie na mounta ?!

O ile dobrze pamiętam to wiedźmy z Dathomiry jeździły na rancorach ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 21:19 
Cytuj  
Jeździły, jeździły, to prawda...

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 21:22 
Cytuj  
Eee tam, moim zdaniem ta gra nie jest taka zła... Wielu starych graczy wraca zobaczyć chapter 6. Soe robi dużo,a by poprawić grę... a kolesia który był odpowiedzialny za nge odsunęli do jakiegoś innego projektu :). Co do rancorów... ja na star wars lore za bardzo się nie znam, ale słyszałem kiedyś o mounted ranco...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 23:33 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Jeździły, jeździły, to prawda...


Potwierdzam. Tylko czy przypadkiem ich moce im w tym nie pomagaly?;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 10:28 
Cytuj  
tak BTW wie ktoś kiedy Chapter 6 wchodzi oficjalnie na serwery?


_________________
Obrazek
Obrazek
Star Wars Galaxies - http://swg.pl
The Matrix Online - http://swg.pl/mxo

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 11:11 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Jeździły, jeździły, to prawda...


Potwierdzam. Tylko czy przypadkiem ich moce im w tym nie pomagaly?;]

Powiem szczerze, że nie pamiętam, jednak wyczytałem to w tomach 'Młodzi Rycerze Jedi'. Sagę sprzedałem więc dopowiedzieć nic nie mogę :/

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 11:32 
Cytuj  
Roven napisał(a):
tak BTW wie ktoś kiedy Chapter 6 wchodzi oficjalnie na serwery?
we wtorek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.