mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 20:47 
Cytuj  
Sorry za lekki offtop, ale....wie ktoś może, czy można gdzieś jeszcze kupić same Trials of Obi-Wan, nieużywane, w przystępnej cenie (a nie tak jak przez LA - 29.99$ :P ). Bo Mustafarian Bunker był dodawany tylko do niego, i nie można go kupić, prawda?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 21:28 
Cytuj  
niestety, trials of obi wan są dostępne tylko przez digital download ze stron sony bądź lucasarts


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 21:00 
Cytuj  
OOO, Enhu dalej grasz w SWG??


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 14:51 
Cytuj  
wiesz, raczej nie bardzo, gra jest dla mnie jeszcze niegrywalna.

a jak miał bym wrócić do swg, to poczekał bym na jakiś kolejny combat "upgrade"


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 2
Dołączył(a): 26.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 11:26 
Cytuj  
Witam, jestem nowy w SWG i mam kilka (moze nawet smieszych) pytan xD. A wiec tak, mam 10 lvl jedi i widze jak inni kolesie tez 'jedi' biegaja w szatach adeptow, jak zdobyc te szaty ? lub gdzie je kupic ? 2 pytanie to jak kupic nowy mysliwiec ? i ostatnie, co trzeba zrobic by moc latac scigaczem. Wiem moze pytania dosc smieszne ale jestem kompletnie nowy i odpowiedzi na nie bardzo mi sie przydadza. Z gory dzieki za pomoc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 11:34 
Cytuj  
1. Nie gralem jedi, ale sadze, ze z poziomami dostajesz bardziej to zaawansowane szaty, moge sie mylic wiec lepiej sprawdz na aukcjach czy nie ma tych szat, ktore Cie interesuja.
2. Na aukcjach wszystko, jednak musisz miec certyfikat na niektore mysliwce.
3. Jesli chodzi Ci o takiego mounta, to na bazaarze (nie chce powtarzac po raz trzeci slowa AUKCJA, lecz o to wlasnie mi chodzi) kupisz speederbike albo swoopa. :)

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 16:31 
Cytuj  
40 lvl robe jest loot
60 lvl robe jest loot
80 lvl robe jest loot
22 lvl robe dostaniesz w prezencie na tym lvl


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 23:13 
Cytuj  
jest jeszcze Elder Jedi Robe (czy jak to sie to nazywa ten stary model Jedi Council Robe), no ale na te to trzeba bylo wczesniej zasluzyc ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen


Posty: 2
Dołączył(a): 26.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 13:03 
Cytuj  
ej a jak chce mieć mysliwiec typy X to co musze zrobic?? bo mam głupi statek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 18:50 
Cytuj  
zbodyc na niego certyfikat a potem go kupic


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 10:44 
Cytuj  
Czy SWG naprawde dead?:-) bo słyszałem juz to pół roku temu że jakiś dodatek zepsuł wszystko , potem znów że beee i nie cacy teraz czytam więcej dobrego ale nigdzie nikt sie nie zachwyca . Tak się zastanawiam czy za długo siedze w wowie czy poprostu wow rulzz all:-) bo gdzie nie czytam o grze czy ogladam filmiki to kurcze nawet niby nowy lotro ssie w porównaniu do wowa (bez obrazy oczywiście jesli ktoś wowa nie cierpi) . Niestety wow ma jedna dla mnie dużą wadę . Warcraft wprowadził niesamowity świat i historie i w sumie po to grałem w wowa żeby zobaczyć miejsca które niszyłem lub gdzie ginąłem w w3 . Ale end game jest do kitu bo spedzasz pol roku - rok na to zeby wyciagnąć kila itemów które pomogą ci zdobyc kilka innych itemów bo wtedy moze uda ci sie zdobyc następne itemy .
Jak życie gracza wygląda w swg?


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 12:17 
Cytuj  
Lepiej zostan w wowie:)

A co do swg zaczelem grac bo wow mnei znudzil:) ale sam nie wiem jak dlugo bede tym razem grac w swg


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.