mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 17.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 11:36 
Cytuj  
Prawda: po trialu placisz tylko abonament i grasz dalej.
Nie masz Mustafaru - za niego trzeba zaplacic oddzielnie.


_________________
RIFT/Cloudborne-Defiant/Royal Legion Leader
Long time ago SWG/Europe-Infinity/Imperial Elder BH,WS,..../Burmistrz polskiej metropoli - Purgatory,Dantooine

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 20:31 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Arturnik napisał(a):
po NGE zadna postac nie jest 'trudna'

Pamietam jak trudno bylo wygrindowac BH 4-x-x-x :( (przed cu jeszcze)

Właśnie lamusie. Skad mozesz wiedziec jak bylo trudno, skoro tego nie zrobiles.
Przestancie srac i plakac. Jest NGE i bedzie. Wkurza mnie to suczenie, ktore ciagnie sie od 2 lat. Albo grajcie albo wypad - nikt was w tej grze nie trzyma.


Posty: 8
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 10:46 
Cytuj  
Dobra :) teraz pytam żeby nie zrobić żadnego głupiego błędu , Kupiłem serial z "STAR WARS GALAXIES COMPLETE ONLINE ADVENTURES"
Co mam dokładnie zrobić żeby mieć te 30 Dni Gry i mieć wszystkie dodatki :)

z góry thx

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 12:59 
Cytuj  
stwórz nowe konto station sony, aby nie wprowadzać cd-key'a do konta z trialem. Tam wprowadź cd-key'a, a on już sam wykryje jaka to gra. Wypełnij wszystkie dane związane jakie trzeba, podaj numer karty kredytowej itp, co będzie wymagane. Masz jednak 30 free days, dlatego nie pobiorą tobie tej kasy. Dopiero po 30 dniach. Potem właź na infinity i pykaj :P.


Posty: 8
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 13:15 
Cytuj  
ok thx :P to pozostaje mi jedynie czekać ... w Statusie piszą ze czekają na produkt :|

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 14:42 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Właśnie lamusie. Skad mozesz wiedziec jak bylo trudno, skoro tego nie zrobiles.
Przestancie srac i plakac. Jest NGE i bedzie. Wkurza mnie to suczenie, ktore ciagnie sie od 2 lat. Albo grajcie albo wypad - nikt was w tej grze nie trzyma.

QFE!


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 18:07 
Cytuj  
Jeszcze jedno , chyba ostatnie pytanko :) nie mogę sie zdecydować pomiędzy Commando a Spy, może ktoś mi w skrócie opisać obie profki :)



.............. AWAITING PRODUCT ............................. :| :| :| .. mam nadzieje ze dziś dojdzie serial :) :)

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 18:15 
Cytuj  
Cytuj:
Jeszcze jedno , chyba ostatnie pytanko nie mogę sie zdecydować pomiędzy Commando a Spy, może ktoś mi w skrócie opisać obie profki

Tak, nawet moge dac Ci linka.
www.starwarsgalaxies.com

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 19:48 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Cytuj:
Jeszcze jedno , chyba ostatnie pytanko nie mogę sie zdecydować pomiędzy Commando a Spy, może ktoś mi w skrócie opisać obie profki

Tak, nawet moge dac Ci linka.
www.starwarsgalaxies.com


lol, lekkie przegięcie :D

a jest wogóle jakaś różnica między profkami ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:02 
Cytuj  
Jest duża. Commando daje głównie dmg over time jak burn albo acid itp. Jest to bdb profesja, ale niedługo ma być nerfnięty, więc chyba nie polecam. Spy'em natomiast gram aktualnie i muszę powiedzieć, że jest to baaardzo dobra profesja na pvp. Jednak i tak dużo zależy od expertise. Moim skromnym zdaniem (grałem obiema profesjami) spy jest profesją dającą więcej fun'a z rozgrywki. Zamierzam przy nim zostać na dłuższy czas.


Posty: 8
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:04 
Cytuj  
Spy, też mi sie b podoba xD, tylko czy da rade nim samemu expic xD :P ??


_________________
Status: AWAITING PRODUCT
Date Order Was Placed: 05/17/2007 (12:38 AM)

boże jeszcze trochę :| :| :| :|

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:16 
Cytuj  
Do tej pory można było robić questy solo każdą profesją, więc spy też dawał radę (legacy, potem kashyyk, potem triasy). Jendak po chapterze 6 który znacznie podnosi poziom trudności (podobno wchodzi on jutro na serwery), to nie wiadomo jak to będzie. Podobno expić się będzie tak jak cu i pre-cu czyli grupowe wypady albo bezmyślny grind mobów. Okaże się jutro...


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 09:22 
Cytuj  
Skoro polskie community dopiero się odradza, to ja bym proponował "odradzanie się" na Europe-Chimaera. :D
Zawsze to milej będzie widzieć trochę więcej Polaków (czy właściwie - wogóle jakiś :P )
Jak coś, to piszcie do Eril Tens, póki co często siedzę gdzieś w galaktyce, więc nie powinno być problemu z odp. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 14:36 
Cytuj  
Jeśli "odradzać" community to tylko tam, gdzie to community się znajdowało pierwotnie - czyli Eclipse. Od zarania dziejów Polacy grali właśnie tam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 15:22 
Cytuj  
na Eclipse mamy sie dobrze ;) zapraszamy


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 16:09 
Cytuj  
Hm...to może chociaż byście jakieś alty potworzyli na Chimaera...? :P Bo tak samemu grać, gdzie też ciągle dookoła (głównie w Theed) gadają po francusku, oraz równie często - po niemiecku, lub hiszpańsku, to tak trochę głupio... :cry:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 16:36 
Cytuj  
To chyba lepiej, żeby mniejszość dołączyła do większości, a nie odwrotnie...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 23:18 
Cytuj  
Cytuj:
o tak samemu grać, gdzie też ciągle dookoła (głównie w Theed) gadają po francusku, oraz równie często - po niemiecku, lub hiszpańsku, to tak trochę głupio..

uroki europejskich serwerow.. na infinity to pamietam ze co druga osoba szprechala.. brrr
takie pytanie z ciekawosci.. powiedzmy ze kiedy zagladam na stronke soe swg i staram sie wybrac jedna z zakladek menu wyskakuje mi blad HTTP Status 500 .. hmm normalne to czy tylko u mnie ?

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 07:04 
Cytuj  
Sprawdz czy nie masz przypadkiem w linku pl np. http://starwarsgalaxies.station.sony.co ... %20Chapter
i zmien pl na en i bedzie dobrze.
jesli nie to to pewnie maja jakis problem z serwerem


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 09:33 
Cytuj  
jednak bylo w linku "pl" , teraz juz wszystko gra, dzieki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.