mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 19:02 
Cytuj  
Moja Visa straciła ważność i skończyła mi się subskrypcja, więc chciałem dodać nową kartę, no i napotkałem na problemy. Nowy interface... Ładuje się w cholerę długo i jest mniej przejrzysty niż poprzedni. W końcu wykumałem co i gdzie jest. Skasowałem starą kartę i klikam przycisk aby dodać nową. Oto komunikat jaki mi wyskakuje:
No payment methods are available for your Country and/or Currency.

WTF?!


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 19:16 
Cytuj  
Pfft.... Już nie ważne. Dla potomnych, którzy będą mieli taki sam problem:
w account info zmieniłem miejsce zamieszkania na USA i walute na dolary. Postal code można dowolny wklepać. Potem już nie było problemu z dodaniem karty.


_________________
Obrazek


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 19:26 
Cytuj  
Mam e-kartę z mbanku (tą samą już od wiosny) - miałem w zeszłym tygodniu za mało kasy na niej, żeby mi pokryło opłatę subscrypcyjną, więc zwiększyłem środki na 120 zł (żeby mieć też "na zapas") - próbuję opłacić - chodzi wolno, a na końcu wyskakuje "error", i od nowa - parę razy spróbowałem, inni też mieli takie problemy. Ok, myślę - do jutra zrobią. Nazajutrz spróbowałem, nadal to samo. Wszedłem na stronę banku, sprawdzam stan karty, a tam tylko ok. 20 zł - no nie powiem, nie byłem zachwycone. :-? Ok, myślę - może mi wcześniej nie przesunęło środków. Dobra, jeszcze raz 120, sprawdzam - są? Są. Ok.
Próbuję odnowić subscrypcję - znowu error. Hm...
Ok, sprawdzam na stronie banku, i co widzę? Kwota na karcie zmniejszona do ok. 70 zł. Cóż, mniej więcej zajarzyłem, co się wówczas stało, i że nie ma mowy o pomyłce - wysłałem ticketa (z drugiego accounta), senior gm mi odpowiedział, że skierują sprawę do działu technicznego (w pon. na wieczór) - póki co, sobota wieczór, i nadal konto "nie zasubscrybowane", a i kasy nie ma. :roll:

Mam nadzieję, że jakoś to rozwiążą, ponieważ jakby nie patrzeć, ściągnęli mi równowartość 3 miesięcy subscr., a konto nadal nie chodzi. Póki co - radziłbym uważać, i sprawdzić historię operacji.


_________________
Eril Tens - cl90 Officer
Yemic Sengar - cl90 Dark Jedi
Mecan Ta'nas - cl90 Shipwright
Cedrax Farn - cl32 Bounty Hunter

Proud member of Dark Judges [Judge]

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 17:07 
Cytuj  
Bład w trakcie zamowienia standartowo jesli idzie o SWG blokuje srodki w wysokosci zamawianego towaru na okolo 5-7 dni... nie ma co sie przejmowac srodki zostana odblokowane

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 18:55 
Cytuj  
Silver napisał(a):
Bład w trakcie zamowienia standartowo jesli idzie o SWG blokuje srodki w wysokosci zamawianego towaru na okolo 5-7 dni... nie ma co sie przejmowac srodki zostana odblokowane


Oh dude... troche się necro-temat hmm ? ^^,


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 02:17 
Cytuj  
heh zdecydowanie aczkolwiek wczesniej tego nie widzialem

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 10:08 
Cytuj  
Silver napisał(a):
heh zdecydowanie aczkolwiek wczesniej tego nie widzialem


no worries, i tak ostatnio jakoś nikt tutaj nie zagląda


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 14:26 
Cytuj  
Byście sobie, cholera, na Chimaerze spróbowali pograć - ludu sporo się wszędzie kręci, a i sporo Polaków jakoś tak się pojawiło. :)


_________________
Eril Tens - cl90 Officer
Yemic Sengar - cl90 Dark Jedi
Mecan Ta'nas - cl90 Shipwright
Cedrax Farn - cl32 Bounty Hunter

Proud member of Dark Judges [Judge]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 14:40 
Cytuj  
Haamre napisał(a):
Byście sobie, cholera, na Chimaerze spróbowali pograć - ludu sporo się wszędzie kręci, a i sporo Polaków jakoś tak się pojawiło. :)


szkoda tylko, że coponiektórzy zaczeli grać na innych serwerach w sumie wieki już temu, i tam posiadają cały majątek.

A do tego charakter transfer w wersji SOE to IMHO kpina jakaś, nie powinni za to rządać żadnej zapłaty, ani w jakiś sposób limitować ilości przenoszonych przedmiotów.

Nam pozostaje poczekać na jakiś server merge.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 13:26 
Cytuj  
no i dodatkowy problem ze jakby sie przenosic to co poniektorzy straca trzeci slot:(


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW


Posty: 44
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 maja 2008, 23:44 
Cytuj  
giwera napisał(a):
no i dodatkowy problem ze jakby sie przenosic to co poniektorzy straca trzeci slot:(

Fakt, to jest największy problem (zaraz po opłatach za transfer).
W zeszłym roku chodziły słuchy o tym, że mają znieść opłaty, aby zmotywować ludzi z słabo zaludnionych serverów do przenosin na te bardziej zaludnione - i zrobienia jakiegoś porządku z tymi pustymi...ale na pogłoskach się w końcu skończyło. :-?

Ew. kto chce, może stworzyć po prostu nową postać, i zobaczyć, czy da radę/bedzie miał dość zapału, aby zacząć od początku. :)


_________________
Eril Tens - cl90 Officer
Yemic Sengar - cl90 Dark Jedi
Mecan Ta'nas - cl90 Shipwright
Cedrax Farn - cl32 Bounty Hunter

Proud member of Dark Judges [Judge]

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 10:25 
Cytuj  
Haamre napisał(a):
Ew. kto chce, może stworzyć po prostu nową postać, i zobaczyć, czy da radę/bedzie miał dość zapału, aby zacząć od początku. :)


probuje ale z zapalem jest roznie, niecierpie grindu itp.
ale narazie jest chyba niezle (w 2 tyg. - 90cl trader, 90 cl ent i 40 cl medyk :))


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:14 
Cytuj  
Pigeon napisał(a):
(w 2 tyg. - 90cl trader, 90 cl ent i 40 cl medyk )


Nie masz zycia?

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:32 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Pigeon napisał(a):
(w 2 tyg. - 90cl trader, 90 cl ent i 40 cl medyk )


Nie masz zycia?


zwykle gram 2h na tyg. dziennie, w soboty i niedziele po 3-4h
ent na afk + macro (90 cl w 2 dni w czasnie jak w pracy bylem)
trader makro + resy (90cl w 2 dni po 2h)
a combat to standard legacy + misje z terminala (oczywiscie wszystko z buffem enta +15% expa)


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.