mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 19:44 
Cytuj  
Siema, nie bylo mnie tu jakis czas, tak samo jak nie bylo mnie jakis czas w SWG. Ostatnio mi sie troche nudzi, wiec zaczalem sie zastanawiac czy nie sprobowac chwile pograc w SWG, ale przed podjeciem decyzji musze sie dowiedziec paru rzeczy:

- Jak wyglada frekwencja na Eclipse?
- Jak sie ma inflacja?
- Jak sie ma Restuss i stosunek sil Imp:Reb na Eclipse?
- Czy dalej jest ten system w ktorym gra 1on1 z 90CL-owym Rebel NPC nie nalezy do najlatwiejszych dla officera?
- Czy Collection System daje jakies konkretne nagrody, oprocz Badge'ow i wielu wycieczek?
- Czy w dalszym ciagu przewazajaca ilosc graczy to Jedi albo BH?


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 13:06 
Cytuj  
limaN napisał(a):
Siema, nie bylo mnie tu jakis czas, tak samo jak nie bylo mnie jakis czas w SWG. Ostatnio mi sie troche nudzi, wiec zaczalem sie zastanawiac czy nie sprobowac chwile pograc w SWG, ale przed podjeciem decyzji musze sie dowiedziec paru rzeczy:

- Jak wyglada frekwencja na Eclipse?

dosc slabo w porownaniu do tego co bylo keidys
limaN napisał(a):
- Jak sie ma inflacja?

tragedia:)
limaN napisał(a):
- Jak sie ma Restuss i stosunek sil Imp:Reb na Eclipse?

roznie ale z moich obserwacji z przewaga dla impow
limaN napisał(a):
- Czy dalej jest ten system w ktorym gra 1on1 z 90CL-owym Rebel NPC nie nalezy do najlatwiejszych dla officera?

oj nie wiem, nie probowalem officera, ale z tego co zauwazylem chyba nie powinno byc az takiego problemu, chyba zalezy od expertise
limaN napisał(a):
- Czy Collection System daje jakies konkretne nagrody, oprocz Badge'ow i wielu wycieczek?

tak!:)
limaN napisał(a):
- Czy w dalszym ciagu przewazajaca ilosc graczy to Jedi albo BH?

dalej jest duzo jedi ale z tego co ludzie mowia mniej niz jakis czas temu, zmojego puktu widzenia jest duzo ale ja patrze z punktu widzenia pre-cu :)

Jak cos wracaj, brakuje mi dpsow na heroiki:) Oficer przyda mi sie na stale do grupy:D


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 17:22 
Cytuj  
Ok dzieki.

Jakby to co uprzedzam: mam Expertise nastawiony na melee.


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 22:06 
Cytuj  
officer to nie jest profka do grania solo w pve. Jesli dwoch silver elite dasz rade spokojnie zjesc na sniadanie to jeden 90 CL gold elite moze CIe schrupac szybko.


Officer:


Najpotezniejszy DPS w grze. Z niskim defence


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 11:39 
Cytuj  
Ja próbowałem wczoraj i dzis sie zalogować na Eclipse po 2 latach przerwy ale mam co chwila con lost albo nie moge się dostac na login list heh.


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2008, 12:06 
Cytuj  
Może wrócę jako do "part-time MMO", ale...
Jeśli wracać to już tylko dla SW klimatów. Powrót oczywiście na Eclipse moim charkiem. No i tutaj pytaie... Khem khem. Nie pamiętam loginu ani hasła :D
Da się to odzyskać w rozmowie z jakimś supportem? Oczywiście numer seryjny posiadam...
Czy obecni następcy miasta Atlantis i "naszej" gildii roleplayują czasami czy ino czysty grindhouse?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2008, 17:00 
Cytuj  
haslo latwiej odzyskac ale bez hasla i loginu raczej ciezko sie lognac zeby pogadac z CSR :/ A co do RP to raczej nie. Ja moge sie pobawic w RP ale nie naleze juz ani do Atlantis ani do nastepcow RAZOR :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 01:03 
Cytuj  
Z punktu widzenia starych wyjadaczy (preNGE) jak to teraz wygląda? Widziałem, że Enhu wrócił - community odżywa, gra staje się grywalna?

Czy można zmienić joba na taki, który kiedyś się miało czy niezbyt? Chodzi mi już o joby postNGE.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 09:48 
Cytuj  
Enhu pogral i juz go nie widac. Giwera jest nadal za to, A co to profek to jest combat okreslona ilosc:

Jedi

Commando

Officer

BH
Medic,
Smugler,
Spy

4 rodzaje traderow, entertainer.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 11:51 
Cytuj  
Jakie profki są to wiem ;)

Już wyczytałem w postach sprzed roku, że można zrobić respec za kredyty. Gdzie i u kogo? :D
swg.wikia.com to jakaś kpina - istnieje jakaś bogatsza i bardziej kompletna baza wiedzy na temat postNGE?

No i teraz kwestia dla mnie najważniejsza. Community. Nie musi być dla mnie polskojęzyczne. Byleby jako wierny imperatorowi sługa kopać dupska tym niedorozwiniętym rebelom ;)

Jaki job jest przydatny w konflikcie. Powiedzmy, że w innych MMO robię jako happy caster - dużo dmg, szybka śmierć - do tego przywykłem. Jednak z tego typu jobem (profesją) w SWG kojarzy mi się ino Jedi. Tak jak przed NGE robiłem wszystko aby odblokować wioskę - teraz zdecydowanie w uniwersum SW4/5 nie chcę biegać z latarką.
W dobrych czasach byłem Teras kasi, a potem Riflemanem i BH.

Podejrzewam, że najbardziej do tego zbliżony jest commando (rifleman), ale czy nie jest to przypadkiem najprostszy, najmniej wymagający job, który szybko mi się znudzi. Zdecydowanie laskę kładę na PvP 1v1 - całkowicie mnie to nie interesuje - wolę się bawić w teamplayu. BH raczej też odpada, jako że nie wpasowuje mi się w konwencję wiernego żołnierza imperium. Czy oficer ma znaczącą rolę w group? Jak wygląda gra nim w instancjach PvE i jak sprawa gnębienia rebeli?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 12:26 
Cytuj  
Officer to najpotezniejszy DPS w grze. Jednak z nizszym niz pozostali defence. Mozna to dopracowac. Nauka ciuke trwa ale ta profka jest zajebista np dla mnie. Sueside Bomber ;) Jak nie masz medyka ze soba co Cie ratowac bedzie to padniesz szybko ale damage dasz potezny


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 13:27 
Cytuj  
Pierwsze wrażenie... No tak... maitenance... Cotygodniowy. Chyba było już lepiej jak robili w środy (tak było te 2-3 lata temu).

No dobra - oby było lepiej. Egze - jaki Ty miałeś nick ingame? Giwerę pomęczyłem już na gg i kupę rzeczy się dowiedziałem - teraz czas na Ciebie w grze :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 13:30 
Cytuj  
D'sarro, D'aro Lil-d aktualnie , a ty?


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 18:51 
Cytuj  
Ja mam takie pytanie odnosnie poczatkow gry. Costam kiedys slyszalem ze jak sie ma triala to tylko po jakiejs stacji sie lazi. Dzis troche pogralem i udalo mi sie dostac juz na planete.

Sa wiec jakies ograniczenia odnosnie triala czy nie?


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 19:20 
Cytuj  
ograniczenie ilosci slow na czacie. Po przekroczeniu limitu dostaniesz zagluszenie na 10 minut i mozesz pisac tylko tells


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 21:49 
Cytuj  
Egze napisał(a):
a ty?

a on "Blackhat"
bo koledze tczewiakowi "ktos" sprzedal konto 2 lata temu i od tamtego czasu na tym koncie gral moj kolega i znajomy z gry, wygrindowal postac od zera wykonal kawal roboty i wszystko poszlo sie ........ bo ktos przypomnial sobie o sprzedanym przez "kogos" koncie i postanowil je odzyskac.

Wiec sprawa wyglada w tej chwili tak ze kolega ktory gral z nami przez 2 lata nie ma konta.

imho bardzo nieladnie


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 21:52 
Cytuj  
bah czewik, mówiąc szczerze, to po tobie się tego nie spodziewałem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 23:59 
Cytuj  
Pigeon: Nie Blakhat, a Kamilus ;)
Sprawa już wyjaśniona i doszliśmy do jakiegoś consensusu. Bliżej sprawę znają osoby zainteresowane i Giwera jako rozjemca ;)
W praktyce - chłopaki pomogą mi się wygrindować gdybym chciał wrócić na stałe, a póki co sporadycznie będę się logować na Kamilusa (nigdy Blackhata) by polatać w space czy pozwiedzać ciekawe dla mnie lokacje.

W skrócie - ja konta nie sprzedawałem, za to dałem innej osobie do zabawy (co już jest złamaniem EULA >.>) gdyż quitowałem z gry po wprowadzeniu NGE pozostawiając sobie furtkę do powrotu. Wyszło bardzo nieładnie i wobec mnie i wobec obecnych użytkowników, ale osiągnęliśmy porozumienie.

Więc ja jeśli będę chciał wrócić muszę poświęcić getvet, a oni swój czas.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 00:09 
Cytuj  
furtke powiadasz....
a to co jest??
viewtopic.php?t=16938&highlight=


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 00:27 
Cytuj  
Powiem to samo co powiedziałem osobie, która operuje tym kontem - mieliśmy jakąś umowę, ale zaczęli od jej zerwania.
Dalej - Ty próbujesz mnie tutaj oczerniać. Więc poranek rozpocznę od usunięcia postaci Blackhat, a czy będę grał czy nie - to się okaże.
Konto nigdy nie zostało sprzedane, gdyż zainteresowanie SWG zawsze było znikome. Więc zostało oddane za darmo do czasu wyczerpania abonamentu.

Chciałem pójść im na rękę i pozwolić grać na MOIM (pod każdym aspektem prawnym) koncie - jako, że w sumie grali dłużej ode mnie. Próba oczerniania mnie jest jednoczesna z zerwaniem jakiegokolwiek układu. Może tak jak mówił ktośtam (brat Blackhata) - trzeba się z tym przespać i przemyśleć, a może rano także nie przejdzie mi ochota i po prostu nie swoje postacie z mojego konta pousuwam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.