mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 20:55 
Cytuj  
IcE napisał(a):


przypomina mi to Bixe Mude

http://www.youtube.com/watch?v=bXFmNC3q4Es

:)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 09:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nigdy nie jest za dużo osób do (guild) chata :wink:


Przy ca 300 osobach to już jest spam gorszy niż na general imo ;)

Apropos mam pytanie, w tym topicu bo tu sie najwięcej ludzi udziela :)

Jak to jest z ty przydzielaniem przez BW gildii do serwerów HS, jak was przydziela do serwera XXX to nie będziecie już wy ani wasi zarejestrowani na stronie swtor członkowie iść gdzie indziej?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 19:26 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Niah napisał(a):
Nigdy nie jest za dużo osób do (guild) chata :wink:


Przy ca 300 osobach to już jest spam gorszy niż na general imo ;)



To już niebawem. Od wczoraj dołączyło kolejnych 26 osób a gildia zbliża się do 280 członków. Więc po premierze będzie okazja potestowac poziom spamu :D

Z drugiej jednak strony nawet gdyby większa grupa ludków po premierze zrezygnowała z dalszego giercowania - będzie z kim pohulać :)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 23:32 
Cytuj  
300 stukło :) Będzie zatem okazja sprawdzić poziom spamu o którym pisaliście :D


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 01:36 
Cytuj  
Tja sam jestem ciekaw jak to wyjdzie w praniu i czy nie trzeba będzie wyłączyć gchata :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 15:55 
Cytuj  
295 osób to randomy, które nie wiadomo czy w ogóle kupią pudełko tak więc nie obawiał bym się o gc :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 20:05 
Cytuj  
To bedzie ciekawe doswiadczenie, jeszcze nigdy w takim spedzie nie bralem udzialu. W sumie dobre miejsce by znalezc te 3 osoby do party ktore graja w podobnych godzinach :)

edit: no ja nie kupie pudelka ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 19:44 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
295 osób to randomy, które nie wiadomo czy w ogóle kupią pudełko tak więc nie obawiał bym się o gc :wink:


o LOL
Cholera, Vader nam nie nadąży z przyjmowaniem przeprosin od skruszonych kapitanów :D


Korzystając z okazji (by nie tworzyć kolejnego postu) w imieniu Rady Sith Empire mam zaszczyt poinformować, iż z dniem 3 grudnia, tj w ostatnim dniu III fazy formowania Gildii w SWTOR, nasza formacja zgromadziła ponad 330 członków ( 310 zarejestrowanych już na Bioware). Obecnie plasujemy się na 5 miejscu pośród wszystkich 6547 gildii PvP a w zestawieniu wszystkich 15420 imperialnych europejskich Gildii (PvP-PvE-RP) awansowaliśmy na miejsce 7.

Dzięki zainteresowaniu i woli wspólnej gry pod sztandarami Imperium Sithów ze strony tak dużej liczby naszych rodaków istnieje realna szansa na faktyczne zaznaczenie obecności w SWTOR nas - polaków jako narodu, reprezentowanego przez gildię nie odbiegającą rozmiarami od innych europejskich nacji - jak np anglików, niemców czy rosjan. W historii gier mmorpg - taka sytuacja dosyć rzadko miała miejsce, co tym bardziej zasługuje na odnotowanie.

Sith Empire jest otwarte na dalszą rekrutację i będzie kontynuowało ją również po dniu dzisiejszym (pomimo zakończenia III etapu co wiąże się z zablokowaniem możliwości dopisywania się członków na serwisie Bioware). Otwarci jesteśmy również na propozycje przyjęcia w nasze skromne progi całych imperialnych, istniejących już formacji (w ten sposób w ostatnich dniach dołączyły do nas 3 inne, mniejsze gildie). W tym miejscu przypomnę, że osoby, które zdążą dopisać się do naszej Gildii przed zakończeniem III fazy formowania otrzymają wraz z uruchomieniem early access automatyczną możliwość dołączenia swoich postaci do SE. Natomiast dla osób, które dołączą do nas po dniu dzisiejszym, wraz z early access uruchomiony zostanie na naszym forum specjalny topic, gdzie każdy nowy gildiowicz będzie mógł wskazać imiona swoich postaci (po ich utworzeniu). Postacie owe otrzymywać będą sukcesywnie zaproszenia od oficerów - już z poziomu samej gry.

Wszystkim, którzy dołączyli do SE raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie naszą formacją a wszystkich zastanawiających się serdecznie zapraszam.

Niechaj ciemna strona mocy wspiera Was zawsze i wszędzie.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 00:56 
Cytuj  
W earthrise w szczycie gralo mniej osob. ;p Zaiste ciekawe jak bedzie wygladac gc, na dzien dobry trzeba by bylo na jakichs schodach rodzinna fotke strzelic.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 17:38 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
W earthrise w szczycie gralo mniej osob. ;p Zaiste ciekawe jak bedzie wygladac gc, na dzien dobry trzeba by bylo na jakichs schodach rodzinna fotke strzelic.


Otworzą dla nich oddzielny serwer :) by padów nie było:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 18:42 
Cytuj  
Ice ile z tych 300 osob znasz? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 19:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Ice ile z tych 300 osob znasz? :)

Mendziu, tu nie chodzi o to, czy zna, tylko o probe stworzenia zorganizowanej polskiej spolecznosci w swtor.


X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 19:59 
Cytuj  
a ok.
to zycze mu powodzenia :)

ty tez grasz z nimi X?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 19:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ty tez grasz z nimi X?

Poki co, taki mam zamiar ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 21:00 
Cytuj  
Ja tam dobrze wspominam taki spęd randomów, jak ktoś ma na to w cholerę czasu i grupkę ludzi z podobnym zapałem to czemu nie, świetna zabawa tylko że to raczej nie ta gra bo jakie cele można sobie postawić dla ponad 300 ludzi w SWTOR co by nie było osiągalne dla 20-30 ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 22:02 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja tam dobrze wspominam taki spęd randomów, jak ktoś ma na to w cholerę czasu i grupkę ludzi z podobnym zapałem to czemu nie, świetna zabawa tylko że to raczej nie ta gra bo jakie cele można sobie postawić dla ponad 300 ludzi w SWTOR co by nie było osiągalne dla 20-30 ?

Może byłaby możliwość padów serwera jakby wszyscy stanęli obok:))))))))
Podobno krainki PvP mają być fajne. taką bandą można cała kontrolować:) nawet jakby się ich używało jako mięso armatnie;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 22:36 
Cytuj  
W rifcie nie dało się zebrać całego klanu 60 osób na open pvp, a Ty chcesz przejmować krainy w 300 luda.. GL.


_________________
Duh, winning

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 14:09 
Cytuj  
Na pewno będą zgrzyty, czesc sie obrazi wyjdą z kolegami i z gildii 300 osob zrobi sie gildia 120 + kilka małych. Zaleta tego że będzie sporo polaków na jednym serwerze


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 21:44 
Cytuj  
300 ludzi? Kto to towarzystwo ogarnie? Czy wy bierzecie wszystko co się rusza i ma dostęp do kompa?


_________________
LaMoon#2988

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 22:54 
Cytuj  
No mam nadzieje, ze ktos ogarnie (a roboty beda mieli kupe) - na razie jest spokoj wszyscy czekaja na swtor, w takim "cziterskim" rl to juz dramy maja i zdazyli sie poklocic piec razy. Osobiscie przewiduje, ze wiekszosc po prostu znudzi sie gierka zanim zdaza odejsc z gildii. Bedzie fajnie 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.