mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 16:45 
Cytuj  
Jak to teraz u Was wyglada?

Nadal taka duza ilosc graczy? :) Jak ogolnie oceniasz social w Waszej gildii?

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 16:55 
Cytuj  
Obecnie około 760 graczy (ostatni tydzień to ostre porządki z osobami na których zachowanie były skargi w ramach gildii przy jednoczesnym uzupełnianiu wakatów o osoby które przeszły rekrutacje, poleciało też około 30 nieaktywnych osób).
Zaostrzona selekcja przystąpienia i przesunięcie oficerów na organizacje wypadów, pojawiły się kolejne grupy rajdowe.
Gówniarstwo wypleniane na bieżąco - głownie z własnej inicjatywy bo na forum PLC skarg na naszych póki co - nie ma (nie otrzymałem również skarg od przedstawicieli innych gildii w samej grze) :)

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek zastrzeżenia do zachowań naszych gildiowiczów zachęcam oczywiście do NIEZWŁOCZNEGO kontaktu poprzez formularz kontaktowy naszego serwisu thesith.org (lub whisper w grze) . Zapewniam, że dla potwierdzonych przypadków gnojstwa - tolerancji nie będzie.

Jeszcze co do rzekomych negatywnych opinii o SE. Sathorn i Brutalus zadali sobie trud i każdą osobę o której otrzymaliśmy info ze jedzie po nas - zapytali w grze o przyczyny takiej a nie innej opinii. Otrzymane odpowiedzi zawierały głownie fuck you, stfu itp itp. bez wskazywania czym kierują się poszczególni krytycy. Po dłuższej akcji - zaprzestali jej uznając ze jedynym powodem takich dram - jest nasza liczebność, bo z konkretami gorzej było.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 07:04 
Cytuj  
Wszystko na temat tej gildii mowi tekst jednego kolesia na Generalu :

LFM - 1 dps any beside guild Sith Empire

I wszystko jasne :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 07:21 
Cytuj  
Ten tekst nic nie mowi, jak wczesniej pisalem random debili nie brakuje ktorzy lapia aggro tylko z powodu liczebnosci danej gildii.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 07:23 
Cytuj  
Heh przyznam ze od mojego ostattniego posta pisanego 12 stycznia nie zagladalem do gry ani na stronke gidldi ale wchodze teraz i widze:

Obrazek

W magiczny (???) sposob tam gdzie 4 dni temu byl prawie 1k PLN jest teraz ZERO a lista pelna nickow donatorow jest wyczyszczona.

Obnizono tez "goal amount" z chyba 800 do "rozsadnych" 150 PLN.

Dodam ze serwis jak byl oplacony na ok. 70 dni tak jest tak samo.


Srsly... z czystej, ludzkiej ciekwawosci.... co sie stalo z tymi pieniedzmi? Fundneliscie ludziom prepaidy czy co (mile by bylo cos takiego w sumie)?

Przepatrzylem POBIEZNIE forum ale w tych pompatycznie (a raczej idiotycznie) ponazywanych dzialach nic nie moglem znalezc o w/w sprawie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 07:28 
Cytuj  
A sorry... znalazlem. WG rozpiski forumowej na koncie jest nadal ponad 800 zlotych. Ciekawe tylko czemu stronka pokazuje ze zero. :P Chyba az wplace Ice'owi z 50 zeta bo gidlia biedna uj biedna..


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 07:32 
Cytuj  
To u nich jest jak w radiu maryja :P

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 08:47 
Cytuj  
Cytuj:
Ten tekst nic nie mowi, jak wczesniej pisalem random debili nie brakuje ktorzy lapia aggro tylko z powodu liczebnosci danej gildii.


Przy takiej masówce bez selekcji macie pewnie kilkadziesiąt debili na pokładzie więc sytuacja wcale nie dziwi. Wystarczy, że paru będzie miało styczność z ludźmi z poza korpa i już się robi zła reklama, bo niezadowolony klient podzieli się z swoimi wrażeniami z kilkunastoma osobami gdy zadowolony na ogół tylko z jedną.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 09:47 
Cytuj  
Oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe, jak juz tu wczesniej pisalem. W kazdej gildii sa debile w naszej jest ich wiecej, ot statystyka. Osobiscie trafilem przez ten miesiac na dwoch - jeden osobnik ktoremu nie wytlumaczysz, ze needuje sie tylko to co sie potrzebuje a nie wszystko. Drugi to nieogar healer walacy focha w polowie lania bossa na fp. Wiem tez, ze byl u nas idiota ktory afkowal nieustannie na wz - nick Moc. Gralem z kilkudziesiecioma osobami z gildii 30-40? rozne fp/heroiki i na 2 idiotow trafilem.

Co do tych co placza na generalu, to wez sprobuj sie dowiedziec czemu? ja dwa razy probowalem i olalem, szkoda czasu. Raz bylem swiadkiem smiesznej rozmowy, zaczelo sie od gadania hiszpanow na generalu, nastepnie krzyki english pls itd itp, pozniej przeszlo ze na serwie jest za duzo polakow, a na koniec placz na zerg sith empire ;)

Zreszta jak gram w random party z talentem ktory needuje to czego nie potrzebuje to nie zakladam, ze cala gildia w ktorej gra to ninja. Raz mi sie taki zdarzyl z polskiej gildii.

Ps. Kabraxis mozesz wyjebac to rozowe migajace cos?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 09:56 
Cytuj  
Czlonkowie gildii daja laurke jej samej.Wiec nie dziw sie ze jak masz u siebie koleasi , ktory afkuje na BG , kolesia ktory ninjuje wszystko , kolesia ktory strzela fochy w polowie instacji , to ze ludzie oceniaja gildie jak oceniaja.Ja wiem jedno , znam pare osob z waszej gildii , jeden kolega od was przeszedl do nas i tylko z paru krotkich opinii moge sie domyslac co za syf tam jest :[ , o czym swiadcza teksty na generalu , ze do party szukaja kazdego tylko nie z sith empire.I myslisz ze powodem tego jest to ze macie 700+ ludzi w gildii?Wez ty sie zastanow....

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 10:04 
Cytuj  
Wg przepisów na forum sigi nie mogą być animowane .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 10:16 
Cytuj  
@Morgul
to musi być jakiś powód? ja nienawidzę lub nie Sith Empire w zależności od tego jaką - w tej chwili - gram postacią


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 10:18 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Czlonkowie gildii daja laurke jej samej.Wiec nie dziw sie ze jak masz u siebie koleasi , ktory afkuje na BG , kolesia ktory ninjuje wszystko , kolesia ktory strzela fochy w polowie instacji , to ze ludzie oceniaja gildie jak oceniaja.Ja wiem jedno , znam pare osob z waszej gildii , jeden kolega od was przeszedl do nas i tylko z paru krotkich opinii moge sie domyslac co za syf tam jest :[ , o czym swiadcza teksty na generalu , ze do party szukaja kazdego tylko nie z sith empire.I myslisz ze powodem tego jest to ze macie 700+ ludzi w gildii?Wez ty sie zastanow....


No ja gram w tej gildii wiec wiem jak jest, ofc nie gralem nawet z 1/10 osob jaka jest w se. Te teksty na generalu to sa od poczatu, porobowalem rozmawiac z retardami ktore to pisaly ale to jest kompletny beton intelektualny (szkoda ze nie mozna sprawdzic po nicku z jakiego klanu ktos jest). Jezeli ktos jest debilem wystarczy to zglosic, ci co sa wywalani z se gdzies tez trafiaja... te przyklady ktore podalem... to samo jest w innych gildiach, tam tez trafiaja takie osoby.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 10:20 
Cytuj  
Dyplomacja w themeparku haha. No i jeszcze nie przysłali skargi mailem na członka gildi brzydale.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 10:22 
Cytuj  
Jaka dyplomacja? wystarczy komus whispnac ze debil jest u was - jak z tym Moc, ludzie whispowali do naszych ze afkuje na wz. Jak to sie potoczylo to nie wiem, bo to nie moja brocha ale juz go nie ma w gildii.

Zreszta nie wiem po co sie tu produkuje :) Tak naprawde kogo obchodzi jakas ocena gildii przez inne anonimowe osoby.. jeszcze w takiej grze, gdzie tak naprawde inni mogliby nie istniec i niewiele by to zmienilo. Pierwszy raz gram w takim zergu i jest w miare ok (chujowe podejscie "wladz" do gildiowego czata przemilcze), mam karteczke gdzie zapisuje sobie z kim nie grac i reszta mnie wali :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 10:49 
Cytuj  
Jak zaczniecie być bici na Outlaw's Den no i chcieli wprowadzić GvG to inaczej będziesz gadać :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 11:40 
Cytuj  
Generalnie to takich co płaczą na generalu na początku próbowaliśmy przekonać aby dali sobie spokój albo wytłumaczyli o co chodzi abyśmy mogli zareagować... jak grochem o ścianę. Nawet nie raczyli odpisać. No cóż, po interwencji GMa ci najbardziej wytrwali zamilkli, mam nadzieję że na dobre.
Zawsze mnie haterzy irytowali jeśli nie potrafili nawiązać dialogu, ale z doświadczenia wiem że wszelkiej maści trolle oraz płaczki (forumowe oraz w grach) to najczęściej mocno zakompleksieni ludzie - a dialog z nimi jest albo niemożliwy albo nie ma sensu ("Microsoft jest zły, bo zły i chuj").
Wszyscy Ci którzy sprawiali nam problemy (bo jak ktoś słusznie zauważył zawsze się jakiś debil znajdzie w dużej gromadzie) zostali usunięci. Czy to wszyscy? Na pewno nie, przy takiej ilości ludzi tylko czas może kogoś negatywnie zweryfikować, mam paru co się proszą o kopa ale sam na własne oczy nie widziałem ich występów lub screenshota.
Jestem odpowiedzialny za porządek i nie patyczkuję się z nikim, przy takiej ilości ludzi mogę sobie pozwolić na "szybką" reakcję. Nikt nie zauważy różnicy.
A co do tych którzy odeszli/zostali wywaleni i którzy opowiadają jakieś opowieści... cóż zapraszam do środka i sami się przekonajcie - ja generalnie bym podchodził bardzo sceptycznie do kogoś kto przychodzi w nowe miejsce a pluje na stare. Bardzo zła cecha. Może kiedyś zacznie pluć na was.


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 12:04 
Cytuj  
jak ktos sie sugeruje generalem to chyba nie ma o czym dalej dyskutowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 16:01 
Cytuj  
W kwestii donacji wszystko jest ładnie rozpisane ( w miesięcznych raportach) na naszym forum. Każdy członek Gildii ma dostęp do tych danych stad dziwi mnie Twoje Kabraxis stanowisko. Jeżeli faktycznie jesteś członkiem naszej Gildii - jak to możliwe ze nie zauważyłeś wcześniej raportów do których odnośnik znajduje się na głównej stronie, które mają osobny dział na forum i o których publikacji informuję co miesiąc na głównej stronie???

Kwota 800 zł o której tu piszesz wynikła z ujęcie w niej sum celów z poprzednich miesięcy (od powstania gildii cel na każdy miesiąc wynosił około 100 - 150 zł a kwota miała charakter narastający) o czym w module - przed jego ostatnim zresetowaniem pisało. To, że co miesiąc donate goal nie był resetowany wynika wyłącznie z faktu, ze owe resetowanie szło w parze z pełnym resetem danych modułu w tym resetem osób które dokonały już wpłat. My zaś uznawaliśmy, że informacje takie zasługują na publikacje również na stronie głównej - na pewno dłużej niż miesiąc.

Około 2 miesięcy temu napisałem do Enjin maila z prośbą o modyfikacje modułu donacji tak by reset donation goal nie szedł w parze z wykasowaniem osób które dokonały wpłat i aby zmodyfikowano moduł tak by wskazywał on zarówno sumę wpłat w danym miesiącu jak i dane donatorów z okresów poprzednich. Modyfikacji o którą prosiłem - póki co - się nie doczekałem, nie mniej jak pisałem każdy gildiowicz ma wgląd w raporty z podaniem danych osób które wpłaty dokonały i poniesionych wydatków , a zakresy wydatków uzgadniane były na naszym forum.

Wot i cała tajemnica kwoty 800 zł, która żadną tajemnicą nie jest, co nie przeszkadzało jednak Tobie Kabraxis na własną Gildię publicznie nasrać. Gratz

Moduł zresetowałem aby poprawić Tobie nastrój skoro goal z dupy wzięty się Tobie zdawał. Gildiowiczów zaskoczonych takim obrotem sprawy pozwolimy sobie odesłać do Ciebie.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2012, 17:11 
Cytuj  
IcE napisał(a):
co nie przeszkadzało jednak Tobie Kabraxis na własną Gildię publicznie nasrać.


Taaa, bo akurat Kabraxis utozsamia sie z wasza gildia :) Juz to widze, hehe
Pewnie dolaczyl do zerga z nudow.. i tyle.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.