mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 14:36 
Cytuj  
Jak Xanth będzie chciał wywalić temat to wywali, nic ci do tego

http://www.swtor.com/guilds/7400/sith-e ... orum/43444
fajne, skąd to?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 15:30 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Nie wcześniej niż 01.07.2011 i nie później niż 31.12.2011 afair - tyle wiadomo obecnie.


Gra może wyjść w czwartym kwartale ale... tu są dwie wersje od ludzi z otoczenia producentów i wydawców gry, jedna mówi o czwartym kwartale rozrachunkowym czyli styczeń-marzec 2012 i druga wersja o tym "wydamy grę przed świętami w 2011 roku".
Nie ma oficjalnego info, a trzeba pamiętać o tym że mogą być przepychanki z datą między producent vs wydawca i konkurencja.

Co do tego kto pierwszy, no to nie wiem ale... ja byłem na premierze imperium kontratakuje, czyli WarCry otacza moc od 31 lat :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 17:23 
Cytuj  
embe napisał(a):

Co do tego kto pierwszy, no to nie wiem ale... ja byłem na premierze imperium kontratakuje, czyli WarCry otacza moc od 31 lat :)


Win :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 19:48 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
ja bym chciał zaznaczyć że jest to nadal dział swg więc gtfo z tym topic'iem

Dziwne. Bo ja w nazwie forum widze Star Wars :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 23:23 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
ja bym chciał zaznaczyć że jest to nadal dział swg więc gtfo z tym topic'iem

Przeczytaj nazwe dzialu dokladnie :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2011, 10:33 
Cytuj  
w tym dziale rozmawiamy na temat SW <- i tu link do starwarsgalaxies.station.sony.com


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2011, 21:08 
Cytuj  
Informuję zainteresowanych SWTOR, że z dniem dzisiejszym gildia Sith Empire stała się dysponentem domen:
thesith.org
sithempire.eu
sithempire.pl
Pierwsza domena stanowić będzie bazę naszej sieci i zostanie wykorzystana do tworzenia maili dla członków gildii wg klucza [email protected]
Dwie pozostałe - w ciągu 48 godzin - wstrzelone zostaną w adres naszego serwisu internetowego co umożliwi dostęp do strony z ich poziomu.
Oczywiście dostęp do serwisu możliwy będzie również z adresu thesith.org

Serwis internetowy zostanie uruchomiony wraz z potwierdzoną propagacją domen.


Ostatnio edytowano 3 lip 2011, 07:34 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2011, 21:49 
Cytuj  
Fajnie! Jedna gildia i 3 domeny! To jest cos!

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 15:03 
Cytuj  
W imieniu Rady Sith Empire mam przyjemność poinformować wszystkich członków i zwolenników Imperium, oraz zaprzyjaźnione i stowarzyszone formacje, iż w dniu dzisiejszym oficjalna liczba zadeklarowanych na stronie producenta SWTOR członków naszej Gildii, przekroczyła cyfrę 40.

Pragnę Wam Szanowni Gildiowicze - którzy trafiliście do nas poprzez mmorpg.pl - podziękować za to, iż to własnie naszą formację wybraliście jako swoją Gildię w SWTOR. Wasz udział w Imperium Sithów jest dla mnie jako Mistrza Gildii oraz całego składu Rady Imperium zaszczytnym honorem.

Dziękując za Wasz udział w naszej inicjatywie zapraszam jednocześnie wszystkich szukających własnej Gildii sympatyków świata Star Wars do zrzeszania się w Sith Empire i odwiedzenia oficjalnego serwisu Imperium pod adresem http://thesith.org


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 17:42 
Cytuj  
'gildyjny paypal' oraz 'urlopy i usprawiedliwienia' podobaja mi sie najbardziej.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 18:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
'gildyjny paypal' oraz 'urlopy i usprawiedliwienia' podobaja mi sie najbardziej.


pewnie irl ma tak samo inteligentny wyraz twarzy jak na awatarze :lol:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 18:47 
Cytuj  
Zarejstrowalem sie na tej stronce, po to aby zobaczyc kim jestescie zanim podejme decyzje czy chcialbym do Was dolaczyc.
Ku mojemu zdziwieniu po powrocie z urlopu zobaczylem slodkiego maila
"Your application to Sith Empire has been declined by Darth Fenris."
Ale ale, ja nie skladalem zadnej aplikacji... a dodatkowo dzis wchodze znowu a tutaj info na stronie:
"Your application for registration has been rejected, at this time you cannot register on this website"
Nie ma co, potraficie zachecic :)


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 18:49 
Cytuj  
Widzę, że wracają stare nawyki


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 19:13 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Ku mojemu zdziwieniu po powrocie z urlopu zobaczylem slodkiego maila


A usprawiedliwiles sie przed wyjazem na urlop? :> ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 19:16 
Cytuj  
Sathorn - w chwili obecnej mogę Ciebie tylko bardzo przeprosić za zamieszanie i odrzucenie rejestracji użytkownika forum. W tym miejscu pragnę wyjaśnić, że rejestracja na naszym serwisie przebiega dwutorowo.

1). Wypełnia się krótki formularz w dziale rekrutacji pod adresem http://thesith.org/recruitment (wcześniej kandydat może zapoznać się z treścią ogólnodostępnych obecnie działów forum dot m.in zasad organizacji Gildii, składu Rady, topicu w którym nasi członkowie się przedstawiają itp). Takiego Twojego zgłoszenia w systemie wogóle nie mamy, [piszesz o odrzuceniu aplikacji której de facto nie było - co tłumaczyć można jedynie błędem systemowym, który mógł powstać na etapie rekonfiguracji serwisu prowadzonej z początkiem tygodnia] .

2). Rejestruje się konto użytkownika na forum - takie Twoje zgłoszenie w systemie jest odnotowane.

System dwutorowej rejestracji - być może budzący zdziwienie - wynika z przyjętego przez nas schematu nadawania uprawnień w ramach SE ( rozdzielenia listy gildiowiczów i listy użytkowników z indywidualnym lub tytularnym przydziałem uprawnień/dostępów). Zdarza się bowiem np, że przedstawiciele zaprzyjaźnionych Gildii - tj. wyznaczeni ambasadorowie, którzy z oczywistych powodów aplikacji przyjęcia nie wypełniali mają dostęp do części forum by móc na bieżąco śledzić podejmowane u nas decyzje [na zasadzie wzajemności].

Każda z aplikacji opiniowana jest przez skład Rady Gildii, przy czym uzyskanie połowy głosów jej składu na tak = natychmiastowemu przyjęciu. Do dnia dzisiejszego Rada nigdy nie wypowiedziała się na nie. Nie ma u nas zatem jakiegoś specjalnego odsiewu - tym bardziej ze jak do tej pory wszystkie zgłoszone w dziale rekrutacji aplikacje prezentowały naprawdę przyzwoity poziom. Co więcej zdania osób opiniujących przyłączenie są widoczne dla autora aplikacji z możliwością składania własnych komentarzy.

Odrzucenie Twojej rejestracji na forum oraz dodatkowo jeszcze jednej osoby (rejestracja na forum opisana w pkt 2 bez wypełnienia aplikacji z pkt 1) nie pozostało bez dyskusji co zrobić by sprawy takie pchnąć do przodu. Wspólnie zdecydowaliśmy że obecnie w przypadku jeżeli któryś z użytkowników zarejestruje się na serwisie bez wypełnienia aplikacji w dziale rekrutacji - wysyłamy mu priv mail z prośbą o uzupełnienie braku. Wcześniej tego nie robiliśmy- za co przepraszam.

Posypując głowę popiołem raz jeszcze pragnę przeprosić za zaistniały stan i zapewnić o gotowości niezwłocznej zmiany statusu otrzymanego już zgłoszenia rejestracyjnego na forum gdy tylko Twoja aplikacja pojawi się w systemie.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 19:52 
Cytuj  
Brzmisz jak Jedi pussy a nie jak Sith :lol:

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 19:57 
Cytuj  
Funkcja zobowiązuje :) Osoba Sathorna, który w środowisku MMO (m.in z gry w SWG) jest znany - tym bardziej :)

Sathorn w razie jakichkolwiek wątpliwości / problemów na naszym serwisie - priv me.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 18:16 
Cytuj  
Niezmiernie miło mi poinformować, iż z dniem dzisiejszym liczba członków Imperium Sithów osiągnęła cyfrę 50. Tym samym SE dołączyło do grona najliczniejszych polskich gildii SWTOR - i to jeszcze przed premierą gry! Wszystko to stało się możliwe dzięki prawdziwemu zaangażowaniu poszczególnych członków Imperium w rozwój Gildii, co przełożyło się na utworzenie m,in. własnego wewnętrznego prawodawstwa, szerokiego zaplecza organizacyjnego, a nawet gildyjnego konta paypal, zasilanego hojnie przez członków Imperium co pozwala na intensywny rozwój naszego serwisu i zabezpiecza kolejne zamierzenia (np profesjonalny serwer TS).

Wszystkim Sympatykom dziękuję za udział we wspólnej inicjatywie a poszukujących własnej Gildii zachęcam już dziś do odwiedzenia naszego Imperialnego serwisu http://thesith.org .


[center]Obrazek[/center]

Nie czekaj! Dołącz do Sith Empire, profesjonalnej Gildii dojrzałych fanów świata Star Wars!


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Ostatnio edytowano 4 sie 2011, 18:27 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 18:21 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Brzmisz jak Jedi pussy a nie jak Sith :lol:

V.


ano tak to troszkę ciotowato zabrzmiało jak na sith empire ale co zrobić takie mamy czasy, jak się chce mieć dużo graczy "jeszcze przed premierą" to trzeba robić jak IcE lub jak Huragan ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 19:58 
Cytuj  
spoko Ice, fajnie ze robisz porzadna gildie. Embe ci zazdrosci bo jego WarCry juz sie do niczego nie nadaje i w zadnej grze sie nie zbierze :>


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.