mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 19:32 
Cytuj  
mhm, czyli nic :)

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 23:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty co robisz huragan?
czy tez zrobiles?

kupe


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 23:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty co robisz huragan?
czy tez zrobiles?

Już nie pamiętasz kto zownowal forum Twierdzy ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 4
Dołączył(a): 6.08.2011
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 11:14 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
fajna? rotfl

zapytaj kogokolwiek kto grał w swg z tym panem czy cokolwiek z tego będzie :lol:


10/10 Enhu. Wesprę cię tym, że na 6 lat jego gry ja grałem ostatnie 4 i oprócz administrowania Atlantis i spamowania członków gildii ofertą sprzedaży kredytów ( :evil: ) oraz resellignu nie osiągnął on w swg nic czego za te kredyty kupić nie mógł :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 21:52 
Cytuj  
Bardzo interesująca teza - user dzisiaj zarejestrowany - gratz inwencji :]

Patrzcie.. patrzcie :D Trzeba było założyć Gildię w TOR by po latach wyszło że prócz mojego udziału w skierowaniu Atlanis na słuszną imperialną drogę, są zawiścioki które skrycie zazdrościły mi dorobienia się w grze 5+ miliardowego valletu (z którego regularnie i nie małymi sumami dotowałem miasto w czasie gdy co niektórzy mieli to dupie), pewnie i mojej kolekcji rarów, sterty odznaczeń za osiągnięcia w grze, pierwszej złożonej lava crystal w gildii i tego, że zbyt długo piastowałem funkcję burmistrza (na którego sam się raczej - z każdą reelekcją - nie wybierałem).

Cry me a river :lol:


Posty: 20
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 22:30 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Bardzo interesująca teza - user dzisiaj zarejestrowany - gratz inwencji :]

Patrzcie.. patrzcie :D Trzeba było założyć Gildię w TOR by po latach wyszło że prócz mojego udziału w skierowaniu Atlanis na słuszną imperialną drogę, są zawiścioki które skrycie zazdrościły mi dorobienia się w grze 5+ miliardowego valletu (z którego regularnie i nie małymi sumami dotowałem miasto w czasie gdy co niektórzy mieli to dupie), pewnie i mojej kolekcji rarów, sterty odznaczeń za osiągnięcia w grze, pierwszej złożonej lava crystal w gildii i tego, że zbyt długo piastowałem funkcję burmistrza (na którego sam się raczej - z każdą reelekcją - nie wybierałem).

Cry me a river :lol:


Podsumuję to krótko: ROTFL.


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 22:31 
Cytuj  
Kazikus napisał(a):
IcE napisał(a):
Bardzo interesująca teza - user dzisiaj zarejestrowany - gratz inwencji :]

Patrzcie.. patrzcie :D Trzeba było założyć Gildię w TOR by po latach wyszło że prócz mojego udziału w skierowaniu Atlanis na słuszną imperialną drogę, są zawiścioki które skrycie zazdrościły mi dorobienia się w grze 5+ miliardowego valletu (z którego regularnie i nie małymi sumami dotowałem miasto w czasie gdy co niektórzy mieli to dupie), pewnie i mojej kolekcji rarów, sterty odznaczeń za osiągnięcia w grze, pierwszej złożonej lava crystal w gildii i tego, że zbyt długo piastowałem funkcję burmistrza (na którego sam się raczej - z każdą reelekcją - nie wybierałem).

Cry me a river :lol:


Podsumuję to krótko: ROTFL.


Nuff said


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 22:41 
Cytuj  
Podsumowując. Psy szczekają ... karawana jedzie dalej :)

Nowy plakacik rekrutacyjny SE.

Obrazek


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Posty: 20
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 22:50 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Podsumowując. Psy szczekają ... karawana jedzie dalej :)



I właśnie pokazałeś swój cały stosunek do ludzi, z którymi grałeś i których to tak "ciepło" wspominasz pisząc wcześniej "nasz GROM". Pozostaje mi życzyć powodzenia w skompletowaniu 100 graczy w guild w dniu premiery SWTOR'a, a później będę się przyglądał jak ta liczba matematycznie będzie dążyć do zera :). Życzeniem moim jest abyśmy się spotkali na tym samym serwerze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 23:26 
Cytuj  
Kazikus napisał(a):
I właśnie pokazałeś swój cały stosunek do ludzi, z którymi grałeś i których to tak "ciepło" wspominasz pisząc wcześniej "nasz GROM". Pozostaje mi życzyć powodzenia w skompletowaniu 100 graczy w guild w dniu premiery SWTOR'a, a później będę się przyglądał jak ta liczba matematycznie będzie dążyć do zera :). Życzeniem moim jest abyśmy się spotkali na tym samym serwerze.


Przeciwnie obnażyłem Waszą moralność Kalego - "kolego" z konkurencyjnej Gildii AoT.

Jak Kali kraść krowę to jest dobrze jak kradną Kalemu - żle... Jak członkowie AoT ujadają w tym topicu pod adresem moim i SE to dobrze. Ale jak ja napisałem - gdzie mam Wasze żale - to źle.

Daruj sobie.

Piszesz o moim braku szacunku. Zapytaj może najpierw obecnych członków Sith Empire czy aby ich nie szanuje i czy nie liczę się z ich opiniami i zdaniem.

Poczytaj może najpierw co nieco o zasadach organizacji SE a potem pisz ze tworzę Gildię wyłącznie pod siebie, że mamy słomiany zapał a mi osobiście nie chce się w to wszystko bawić.

Szacunek mój adwersarzu nie wiąże się z tym, by milczeniem znosić kolejne opluwające posty. Chcesz być szanowany - sam szanuj innych. Ale jak widać zbyt mało dostałeś od życia w dupę by to zrozumieć.
Dobrze się pyszczy zza klawiatury...

Podsumowując - jeżeli z powodu zwykłej gry potraficie wylewać takie sterty jadu to naprawdę żal mi Was. Ja wolę swoją energie - poświęcać na coś bardziej korzystnego dla Gildiowiczów. Np na parafowanie umowy z 3 innymi największymi polskimi gildiami o wspólnym wskazaniu oficjalnych wrogów/sojuszników - dzięki czemu wszystkie cztery największe polskie gildie trafią na wspólny serwer :)

Mimo niechęci AoT do mnie i mojej Gildii, życzę Wam udanego startu i satysfakcji w grze .


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 23:51 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 20
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 23:50 
Cytuj  
Cytuj:

Mimo niechęci AoT do mnie i mojej Gildii, życzę Wam udanego startu w grze .


Tu nie chodzi o niechęć do Ciebie ( nawet nie wiem kim jesteś w RL ), czy też do Twojej guild, ale o zły "marketing" "Twojej" guild.
Powołujesz się w nim na pewne osiągnięcia, których bez wspomnianej przez Ciebie wcześniej ilości "kasy" by nie było, podczas gdy inni zdobywali je w "pocie czoła". Nie zmuszaj mnie do opisywania ze szczegółami Twojego sposobu gry w SWG :). Znam go bardzo dobrze. Szanuję Twój zapał w SWG , który niestety trwał raptem 5 miesięcy ( żeby nie było : mówię tu o czasach NGE), niestety był to krótki zryw. Potem co się działo nie będę głośno mówił. Z mojego punktu widzenia: dla Ciebie liczy się przywództwo i kasa. To pierwsze widać po "dekretach" pisanych w SE ;).
A co do sojuszu to Ja osobiście nie widzę przeszkód. To ,żę sobie tutaj wymienimy parę grzecznych zdań nie powinno rzutować na losy innych w przyszłej grze jaką ma być SWTOR.

Pozdrawiam :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 00:06 
Cytuj  
A jednak nie przeczytałeś zasad organizacji SE:)

Decyzje w naszej gildii podejmuje Rada Gildii (obecnie 5 osób) po zasięgnięciu opinii Ministrów i najczęściej po konsultacjach z Gildiowiczami na forum. Dotyczy to zarówno spraw tak przyziemnych jak wydatki w gildyjnego paypal jak i np decyzji co do przyjęć do SE (gdzie decyzja należy do członków Rady).

Jedyny mój - jako Mistrza Gildii przywilej to decydujący głos przy równym podziale zdań członków Rady Gildii. Do tego dochodzi dane mi przez Radę prawo ustanawiania tytułow + ewentualne inne (być może nastąpi to w przyszłości) kompetencje o czym musi jednak zadecydować Rada.

Cytuj:

I.

Tworzy się Wielką Radę Imperium - jako organ inicjujący, organ uchwałodawczy Imperium i opiniodawczy Wielkiego Mistrza Imperium Sithów.

II.

Do głównych zadań Rady Imperium należy:
podejmowanie demokratycznych decyzji w kluczowych dla frakcji sprawach
wyznaczanie celów frakcji oraz czuwanie nad jej trwałością
przyjmowanie i wykluczanie oraz promowanie i odznaczanie członków Imperium w oparciu o osobne uregulowania
zatwierdzanie gildyjnych wydatków po uprzednim odbyciu konsultacji w ramach forum Imperium


(...)

Cytuj:
IV.

Pierwszą Radę powołuje w formie dekretu Wielki Mistrz Imperium. W jej skład wchodzi Wielki Mistrz oraz po jednym przedstawicielu każdej z profesji funkcjonującej w strukturach Imperium. Członkom Rady nadawany jest z urzędu dożywotni imperialny tytuł Lorda lub Lorda Sithów


(...)

Cytuj:
VII.

Rada Imperium, upoważnić może Wielkiego Mistrza, członka Rady lub inną wyznaczona osobę, do podejmowania w jej imieniu określonych działań i wykonywania czynności zastrzeżonych do kompetencji Rady.

VIII.

Rada Imperium postanowić może o zawieszeniu - na wyznaczony okres czasu - części swoich uprawnień przy jednoczesnym upoważnieniu Wielkiego Mistrza do wykonywania tych czynności w formie dekretów.



Dyktatura? Przywództwo trzymane twardą ręką? Chyba jednak nie.
Tylko nie piszcie proszę, ze cudujemy z jakimiś prawami - bo ten element SE akurat Gildiowiczom bardzo się podoba. Czyni zasady funkcjonowania Gildii jasne i czytelne (wbrew częstym przypadkom innych gildii gdzie Mistrz i oficerowie robią co i jak chcą nie pytając innych o zdanie).


Posty: 20
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 00:24 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Tylko nie piszcie proszę, ze cudujemy z jakimiś prawami ...

Ok. Już dobrze , nie będziemy (/pet IcE) :)


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 6.08.2011
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 00:36 
Cytuj  
Tak użytkownik zarejestrowany dziś a raczej wczoraj ma to jakieś znaczenie dla wartości posta ??
Cieszę się, że jednak nie polemizujesz zbytnio w temacie osiągnięć w SWG i nie prostujesz tego, że nachalnie próbowałeś wciskać nam kredyty :P

Ze swojej strony życzę szczęścia i powodzenia każdej polskiej gildii.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 01:41 
Cytuj  
a kto bedzie mial dostep do paypala i bedzie kontrolowal kwoty na koncie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 07:27 
Cytuj  
Qonik napisał(a):
Cieszę się, że jednak nie polemizujesz zbytnio w temacie osiągnięć w SWG i nie prostujesz tego, że nachalnie próbowałeś wciskać nam kredyty :P


Bo nie mam z czym polemizować. W grze osiągnąłem wszystko co mogłem jako sith. Dotyczy to zarówno samej postaci (stuff/badges/spaces/vehicles) jak i przedmiotów służących wyłącznie do lokowania kredytów, których w pewnym okresie miałem zwyczajnie więcej niż mogłem pomieścić w banku i na postaciach. Czynisz mi zarzut ze wykorzystywałem je od czasu do czasu i do umacniania postaci ? Czy nie jest to zwyczajny element gry - w szczególności właśnie gdy ktoś grał jedikiem/sithem, którego skończenie wymagało o wiele więcej zachodu niż jakiejkolwiek innej profesji ?

Nie raz słyszałem z ust graczy że mimo ze chcieliby machać latarką, to nigdy nie zdecydują się na grę tą profką bo na zrobienie dobrego jedika poświęcić trzeba zdecydowanie za wiele czasu, zachodu o kasie nie mówiąc. Wszak oczywiście można było przykładowo poświęcić pół roku (niektórym wychodziło dłużej) na zdobycie samego holo sitha 4/5 (z lootu). Z tą różnicą ze gdy człowiek pracuje i do tego np ma rodzinę i inne obowiązki nie zawsze ma się czas na siedzenie 6-8h dziennie dla zdobycia jednego wirtualnego itemku. Wierz mi jednak zarobienie środków pozwalających na operację rzędu billionów wzwyż też wymagało pracy i czasu. Taka kasa nie pojawiła się na moim koncie w grze z nikąd.

Wreście co do wciskania kredytów. Czy oferowanie kredytów w grze by potem z tej kasy płacić sobie abonament to coś zdrożnego (wszak nie raz o tym mówiłem)? Czy oferowanie ich przy odchodzeniu z gry to też szczyt bezczelności? Może Ciebie zaskoczę ale nie jeden nasz gildiowicz skorzystał z tej oferty (kto - to oczywiście moja i owych osób sprawa) i dzięki temu sam nie musiał tracić setek godzin na nudne ubijanie tych samych mobów w poszukiwaniu rzadkiego lootu. Miast tego - mógł szybciej cieszyć się z efektywnej gry.

Jeżeli moje wysyłane od czasu do czasu zapytanie Ciebie intrygowały - wystarczyło napisać mi o tym w grze. Szanuję swój i innych cenny czas i nie uwzględniałbym Ciebie na liście potencjalnie zainteresowanych osób.


Mendol napisał(a):
a kto bedzie mial dostep do paypala i bedzie kontrolowal kwoty na koncie?


Członkowie Rady, Minister Finansów. Kwoty wpłacone i lista darczyńcow widoczne są na serwisie w specjalnym module, do tego publikowane są miesięczne raporty by wiedzę o aktualnym stanie konta posiadał każdy Gildiowicz.

Kwestię obsługi gildyjnego paypal reguluje uchwała Rady Gildii. Każdy wydatek wymaga jej kontrasygnaty a dodatkowo w przypadku nowych - regularnych wydatków (np na opłacane miesięcznie usługi) kazdorazowego omówienia na forum i akceptacji większości Gildiowiczów.


Ostatnio edytowano 7 sie 2011, 08:28 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 08:21 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Podsumowując. Psy szczekają ... karawana jedzie dalej :)

Nowy plakacik rekrutacyjny SE.

Obrazek


"Come with me... i have a very small penis"

tak mi sie skojarzylo :D

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 08:49 
Cytuj  
IcE napisał(a):


Członkowie Rady, Minister Finansów.....



Co trzeba zrobić żeby zostać u was Premierem ? Ilu liczy wasz Rząd Ministrów ? Czy powołujecie Ministrów bez teki ?


Ten na plakacie u góry przypomina z twarzy jamnika...


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 08:54 
Cytuj  
jak co zrobic?
trzeba byc przyjacielem premiera.
przeciez obcymi stolkow nie obsadzi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 09:36 
Cytuj  
Jesteście zazdrośni że na waszych oczach tworzy się potęga i tyle !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.