mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 00:15 
Cytuj  
tu nie chodzi o polakow, a o brak funu podczas gry gdy wbija w pojedyncza jednostke kilkunasto osobowy zerg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 01:30 
Cytuj  
Wierzysz w to, że w SE wszyscy jednocześnie wbiją maxlvl i wszędzie będą chodzić razem, nie dzieląc się na frakcje? hehehe


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 01:38 
Cytuj  
Nie wszyscy - wystarczy że 1/5 z 500 członków będzie na tym samym "poziomie zaawansowania" i zdecydują się coś zzergować.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2011, 16:33 
Cytuj  
650 stukło.

Otworzyliśmy z chłopakami II Dywizje bo w pierwszej brakło miejsc na postacie mainowe (pomimo tego ze grupka osób musiała odejść za gnojstwo na gildyjnym :) ).


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2011, 17:40 
Cytuj  
Macie jeszcze slotty w gildi?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:25 
Cytuj  
A mi się całkiem miło od czasu do czasu "gankuje" sith empire i ludzi z raven'u ( gram republiką), choć muszę przyznać, że na Warzonach jak wchodzą w miarę dobrym składzie to jak gra raven i sith empire to niezłe zamieszanie robią. W sumie jak skończę grać 4 postaciami (50) po stronie republiki to chętnie zrobię coś mrocznego i zapukam do tych drzwi :] bo co by nie mówić nie którzy gracze z którymi miałem okazję już się spotkać (a raczej postacie) pokazują klasę.

Świetna gildia wam się udała, mimo wszystko będziemy się spotykać jak na razie po drugiej stronie.

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 22:33 
Cytuj  
Co aktualnie robią wasze 50-tki, słyszę na vencie często że kampicie spawny 30+ lvl republiki i chyba nie ma co robić w tej grze jednak na max lvl ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 23:15 
Cytuj  
No jeśli tak to zajebiście - wygląda, że gra albo szybko opustoszeje albo będzie to gra altów bardziej niż wow? Można walczyć z revenem jednak czy nie?

W Sumie co można robić na 50 lvl? Jak to z endgame Contentem wygląda?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 23:50 
Cytuj  
będziemy gankowac sith empire i royal legion, to tak mało?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 08:01 
Cytuj  
Niah napisał(a):
będziemy gankowac sith empire i royal legion, to tak mało?


Tak bo ja planuje bounty Hunterem grać.... A wy jak zwykle jasna strona moczu ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 08:27 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Niah napisał(a):
będziemy gankowac sith empire i royal legion, to tak mało?


Tak bo ja planuje bounty Hunterem grać.... A wy jak zwykle jasna strona moczu ...


z nimi to ty możesz co najwyżej questy robić, a pvp to z nami


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 08:39 
Cytuj  
Nie wiem czy po jasnej stronie moczu jest jakas klasa postaci dla mnie :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 08:46 
Cytuj  
No nie ma, musisz grac po stronie sithów nie ma wyjścia ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 11:09 
Cytuj  
zostań 651 członkiem ciemnej strony mocy ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 14:47 
Cytuj  
Jak na razie bardzo mi sie podoba w tej zerg gidlii, zawsze jest z kim pograc i na razie 99% osob z ktorymi gralem byly ogarniete. Bardzo dobrze sie to sprawdza w takim pve single mmo, questuje sobie sam a jakies heroiki/insty/worldbossy to z gildia. Jak ktos gra w godzinach nocnych to jak najbardziej sith empire sie sprawdza. W srodku nocy (4rano) srednio 40osob gra, ja ostatnio tak grywalem - od 23-24 do 4-5rano i robienie inst o tej 3-4 to normalka :)

Ciekawe kiedy bedzie pierwsza drama i pierwsze odejscia, bo przy takiej ilosci osob to sie po prostu nie da :)

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 16:13 
Cytuj  
Na razie jest 15 FP, oraz dwa raid wypady w tym podzielone na poziom normal/heroic w składzie 8 osób. Ta gra jest tak zrobiona, że tutaj każdy zobaczyć każdy FP i każdy zobaczy raid, bo 8 osób to całej nic. Fajnie wychodzi też PvP na Warzonach szkoda tylko, że jak na razie są 3 mapy w trzech zabawach + arena. Po ukończeniu chapteru 2 dochodzi nam jeszcze poziom legacy co ma być jakoś rozwinięte w dodatku (i wybór nazwiska rodu). Co można robić na 50 levelu, w sumie za dużo robić się nie da, i to jest problem. Bo jak już zobaczymy wszystkie FP i ogramy Raidy, (pewnie da się to zrobić dość szybko nawet na heroicku) to zostaje albo farmienie setów z PvP, co nie jest bardzo aż tak trudne, albo farmienie poziomu valor (pvp), czy też robienie zaległych questów. Na pewno BioWare musi w miarę szybko reagować z nowymi dodatkami, myślę, że bez przesady po 2-3 miesiącach tj. luty musi coś być nowego. Mimo to, że ja będę robił 2-8 postać, aby zobaczyć wszystkie fabuły unikalne to jednak wiele osób raczej nie będzie chciało bawić się pewnie wszystkimi postaciami,bawić się w farmera odznaczeń, czy też achievmentów. W sumie od tej gry się za dużo wymaga, bo jakby nie patrzeć wszystkie gry mmo były i są ułomne w endgame (może poza EVE), to że jest tam więcej raidów (inne mmo) niczego nie zmienia, bo czym jest raid, wyjście na spacer po itemy i biciem jakiegoś piksela ? Najlepiej wspominam open PvP z WoWa przed pierwszym dodatkiem, tutaj PvP wygląda nieźle, ale przez to, że nic nie ma to open PvP; bicie czerwonych jest tylko zabawą samą w sobie, ale ile razy można kogoś zabić ? Poza tym walki 1 na 1 to naprawdę przypadek, często jest niestety 1 na 2, i mimo, że jest podobno tak dużo złego sith nasienia, to ja widzę dużo częściej republikę niż złą stronę mocy, nawet w PvP na świecie to republika często biega w 2-3 gankując biednych sithków :]

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 20:58 
Cytuj  
Dlatego czekamy wszyscy na bioware i czy spełnia zapowiedzi o dodawaniu fabuły do gry na bieżąco, jeśli nie to gra upadnie szybko albo powoli, a na to bioware i tym bardziej EA sobie nie mogą pozwolić, zwłaszcza że sytuacja aktualnie na rynku gier mmo jest korzystna dla takiego produktu jak swtor.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 21:13 
Cytuj  
Ciekawe kiedy engine usprawnią i sam performance. Ostatnio jakas hora moda jest na to, że gra na starcie nie ma AA. Wygląda obrzydliwe niestety - trza przywyknąć...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 22:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ciekawe kiedy engine usprawnią i sam performance. Ostatnio jakas hora moda jest na to, że gra na starcie nie ma AA. Wygląda obrzydliwe niestety - trza przywyknąć...


w grze można spokojnie ustawić AA, i gra wygląda zdecydowanie lepiej, wystarczy wejść do:
/Users/(nazwa)/AppData/Local/SWTOR/swtor/settings
i zmodyfikować pliczek client_settings dodając wpis
AntiAliasingLevel = 8, ustawienie 16/32 nic wiecej nie daje

zapomniałem dodać wcześniej, że gra ma jeszcze ilum dla levelu 50 do PvP trochę fajniejszego :]

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 22:46 
Cytuj  
Ustawiłem i jutro przetestuje. Miejmy nadzieję, że zadziała.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.