mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 29.07.2011
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 19:37 
Cytuj  
Obrazek


IX Kohorta - gildia dojrzałych graczy - ogłasza nabór do sekcji Star Wars: The Old Republic.

IX nigdy nie podąża łatwą droga. Cenimy sobie przede wszystkim wyzwania, dlatego zdecydowaliśmy się na wybór trudniejszej ścieżki - obrońców Republiki.

Wszystkich, którzy lubią wyzwania - zapraszamy do gry po jedynej słusznej stronie!

http://www.youtube.com/watch?v=6_k0Hejx ... _embedded#]SWTOR - Gildia IX Kohorta - Pierwsze promo

Oferujemy:
- grę w doborowym towarzystwie i wesołej atmosferze,
- porady i pomoc w wielu aspektach gry przez doświadczonych graczy,
- udział w end-game'owych instancjach i rajdach,
- komunikację głosową na prywatnym serwerze Mumble,
- profesjonalne zarządzanie gildią,
- możliwość uczestnictwa w społeczności IX Kohorty,
- zloty i spotkania w realu.

Wymagania:
- ukończone 20 lat,
- zaangażowanie, zapał do gry i dobry humor,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- działający komunikator głosowy Mumble, słuchawki+mikrofon oraz w miarę możliwości częsta obecność na Mumble podczas gry,
- uczestnictwo w życiu Gildii,
- klimatyczny nick,
- przestrzeganie regulaminu forum i zasad rekrutacji.


Strona | Rekrutacja | Regulamin

PROSIMY REJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM POD NICKIEM Z GRY.[/center]

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 09:22 
Cytuj  
trzeba miec nasrane w glowie zeby z wami grac

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 09:53 
Cytuj  
anubis napisał(a):
trzeba miec nasrane w glowie zeby z wami grac


dokładnie
"dlatego zdecydowaliśmy się na wybór...obrońców Republiki." "zapraszamy do gry po jedynej słusznej stronie!"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Posty: 5
Dołączył(a): 29.07.2011
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 16:15 
Cytuj  
anubis napisał(a):
trzeba miec nasrane w glowie zeby z wami grac


No to kolega powiedział co wiedział, brawo za inteligencję :lol:


Posty: 5
Dołączył(a): 29.07.2011
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 19:05 
Cytuj  
Up


Posty: 5
Dołączył(a): 12.11.2011
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 19:23 
Cytuj  
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Chciałbym poinformować że na chwilę obecną IX Kohorte w świecie SWTOR będzie reprezentować 95 śmiałków a z dnia na dzień ich liczba rośnie. Zapraszamy wszystkich chętnych w nasze szeregi obronców Republiki.

Drugi filmik promujący IX Kohorte zapraszam do oglądania
http://www.youtube.com/user/IXkohorta#p ... 3o3PzbNQHs

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 19:56 
Cytuj  
Vivern napisał(a):

Wymagania:

- klimatyczny nick,




Hhahahhaha klimatyczny nick.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:21 
Cytuj  
hasło zmienione i przepraszam za obrazę ale to nie ja, ktoś musiał mi się na koto wpierdzielić tutaj bo miałem bardzo proste i zalogowałem się dopiero dzisiaj, zresztą nigdy na mmo nikogo nie obraziłem, także sorki raz jeszcze za kłopot


Posty: 5
Dołączył(a): 12.11.2011
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 19:20 
Cytuj  
Jak wszyscy wiemy w najbliższy weekend odbędą się beta testy. A siedząc z innymi na wspólnym komunikatorze głosowym zdecydowanie szybciej znajdzie się osoby do party, odpowiedzi na nurtujące nas pytanie (bo w tym czasie raczej nikt nie będzie czytał forum). Czy po prostu porozmawiać o tym co zaoferował nam BioWare, co nam się podoba i co wymaga poprawy? A co najważniejsze cieszyć się grą we wspólnym gronie!

Niestety nie wszyscy będą mieli takiej możliwości.
Więc chcielibyśmy wszystkich zaprosić na nasz komunikator głosowy. Na czas trwania bety będą stworzone odpowiednie kanały.

Żadnych wymagań co do wieku, co do strony. Żadnych podań, rozmów rekrutacyjnych, nikt nikomu nie będzie mówił z kim ma grać i gdzie. Jedyne czego oczekujemy od Was, to pokłady dobrego humoru

Wszystkie osoby chętne proszę o kontakt poprzez PW z: Virven lub Ballarum


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 08:19 
Cytuj  
Po odrzuceniu podania mojego znajomego w którym jeden punkt był zbyt mało rozbudowany stwierdzam, że trzeba mieć coś naprawdę nie halo, żeby grać w tej gildii.
Podanie do pracy pisałem krótsze...
Na dodatek jacyś nadęci goście rzucają teksty o prawdziwych wartościach, świeceniu przykładem i innych heroicznych wymaganiach oraz o wyższości podania nad świetami Bożego Narodzenia.
No i oczywiście zamykają wątek na forum, żeby im czasem nie odpisać co się o nich myśli.
Obrońcy Republiki, jedyna słuszna strona - już te slogany pokazują, że komuś fantastyka pomieszała się z rzeczywistością.
Chyba za dużo tam smutnych, zgorzkniałych nie radzących sobie w realu ludzi...
Republika to ich ostatnia nadzieja widać :D


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 18:16 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
Podanie do pracy pisałem krótsze...
Na dodatek jacyś nadęci goście rzucają teksty o prawdziwych wartościach, świeceniu przykładem i innych heroicznych wymaganiach oraz o wyższości podania nad świetami Bożego Narodzenia.


bo 9 Kohorta to gildia elitarna, tam nie przyjmuja kazdego randoma z glupawym nickiem nie potrafiacego nawet napisac profesjonalnego CV
Podanie to test IQ... widac nie przeszedles tego testu... Bycie w 9 Kohorcie to przywilej a nie prawo.
Oni powaznie traktuja kazda gre i nie ma tam miejsca dla randomow :)

Styl twojego posta tutaj swiadczy o tym, ze ich system rekrutacji dobrze sie sprawdza i plewy sa odrzucane juz na samym poczatku, h3h3


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 18:47 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
Po odrzuceniu podania ...

Przecież są inne klany, masz tu na forum nawet taki co bierze wszystkich jak popadnie, podobno maja już 300 ludzi, więc jaki problem ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:08 
Cytuj  
Wiesz Huragan trudno tu o większą głupawość niż twoja postawa.
Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.
Gdzie masz napisane, że chodzi o mnie?

Dodatkowo zaznaczę, że nie przyjęli kogoś kto rok grał w Kohorcie i był powszechnie tam znany. Więc rekrutację już raz przeszedł.

I rzeczywiście wielka to musi być inteligencja, pewnie o innych testach nie słyszałeś, skoro napisanie kilku zdań traktujesz jak wyzwanie. Nie da się ich zweryfikować, można lać wodę a oni traktują to jak nie wiadomo co. papier przyjmie wszystko. Ale od kiedy wypisane bzdury mogą być ważniejsze od stażu, od sprawdzenia się w gildii jako gracz.

Po tym nawet nie mam zamiaru grac z takimi ludźmi, ani mój kumpel. Tacy jedyni to oni w galaktyce nie są. Na dodatek mogę się założyć że wymyśle sobie jakieś imię i napiszę takie podanie, że się tam wszystkim spodoba. I co. To im dużo o graczu mówi? Trzymają się chorych, sztywnych przepisów jak jacyś smutni urzędnicy. Ale tak jest gdy tylko regułki zostają.

Co do mojego nicka to musi być głupi, żeby pasował na forum na którym ty Huragan się panoszysz. Jakie posty tu napisałeś, jakie historie przeszedłeś np. ze swoją gildią w WoW dużo lepiej świadczą o tobie niż o mnie mój nick.

Pozdrawiam i życzę abyś zdał kolejne arcytrudne testy IQ


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.


Posty: 5
Dołączył(a): 12.11.2011
Offline
PostNapisane: 4 gru 2011, 23:39 
Cytuj  
Wiem o jakim podaniu piszesz kolego Ol. (bo tak przecież zaczyna się twój nick w IX Kohorcie) - tak ta osoba grała przez rok w szeregach IX w innej sekcji i potem odeszła grać w inną grę teraz jak wrócił składał podanie nie do tej samej sekcji w której grał wczesniej co za tym idzie nie był tam osoba znaną. Faktem jest że został poproszony o edycje podania jednak się nie zastosował i podanie zostało odrzucone. Możesz składac podanie i lać wodę masz do tego prawo tylko po co? My chcemy chociaż trochę poznac osoby które składają podanie o przyjęcie w nasze szeregi jezeli komus nie odpowiada taki sposób rekrutacji droga wolna sa inne gildie z innymi wymaganiami.


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 08:00 
Cytuj  
Napiszmy śmiało nick w Kohorcie w sekcji LOTRO mam Oldtaron. Nie boję się wykopania, zapewniam. Cenię sobie grę z ludźmi którzy szanują innych a nie przepisy.
Ja chciałem tylko zaznaczyć, że dla pewnych ludzi z sekcji SWTOR ważniejsze jest kilkanaście zdań (bo podanie kolegi zostało napisane tylko zbyt zwięzłe) od tego, że dał już się poznać w gildii. Kilka osób ostatnio prosiło mnie abym namówił go do powrotu nawet. Czyli był znany, lubiany, szanowany w gildii jako gracz. Ale za mało po raz drugi !!! napisał co prywatnie lubi, to go skreśliło. I nikt nie rozumie, że ważniejsze jest wspólne granie i rekomendacje innych od kilku zdań które przecież mogą być fałszywe. Jak to może wam lepiej pozwolić poznać człowieka niż wspólna gra, wielogodzinne rozmowy na TS?
To moim zdaniem świadczy o IX Kohorcie. I nie boje się tego powiedzieć jako jej członek. Na forum mam do tego prawo w sumie po to jest forum. Ludzie maja prawo poznać inne opinie o gildii. Zapewniam, że nie robię tego z rozpaczy bo z kolegą jesteśmy już w SWTOR w innej gildi.
PS. I co Huragan kolejny twój mit o rzekomej mojej słabej inteligencji upadł, popatrz przeszedłem rekrutację. Dziwny jest ten świat prawda?


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 10:37 
Cytuj  
Zgadzam się z przedmówcą, trzeba lać wodę, bo dla nich im więcej naskrobiesz tym lepiej, świadczy to o twoim iq. Podania krótkie i zwięzłe świadczą o Twoim braku zaangażowania, niskim poziomie osobistym itp itd. Oczywiście nie omieszkają Ci tego wypomnieć, następnie, żebyś nie polemizował z ich zdaniem(jedynym i słusznym) ,zamykają Ci twój wątek. Jest wiele gildii z normalnymi graczami, szkoda marnować go na takich, co rozumy wszelkie pozjadali, a lanie wody w podaniach traktują jako przejaw dorosłości.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 10:48 
Cytuj  
Hehe, ale popłakać na forum to sobie lubicie, nie?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 11:30 
Cytuj  
Zapewniam, że łzy nawet nie uroniłem. Jest wątek to swoją opinię wydałem. Zobacz od którego roku jestem na forum a ile mam postów. Nie świadczy to raczej o mojej forumowej płaczliwości.


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.


Ostatnio edytowano 5 gru 2011, 11:52 przez ElPolaccoBandito, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 11:35 
Cytuj  
no z przecinkiem po 'nie' to faktycznie swiadczy o placzliowsci :)


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 11:52 
Cytuj  
Pisanie w pośpiechu nieraz zaskakuje i autora. W każdym razie dzięki, już poprawione :D


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.