mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 13:18 
Cytuj  
No ja pierdole. Z punktu widzenia postronnego obserwatora to wygląda, że wolisz pisać długie posty na forum z płaczem, zamiast poświęcić 5 minut i poprawić jebane podanie.

To, że nawet od członków innych sekcji wymagają minimum wysiłku a nie z automatu dają członkostwo - bo to "ziom" z innej sekcji - to raczej dobrze, a nie źle o nich świadczy.

Idź i napisz to podanie, albo skończ płakać bo się słabo robi.

No chyba, że taki "rebel" jesteś, że wolisz drzeć koty zamiast najzwyczajniej w świecie dopisać 5-10 zdań więcej :/

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 13:48 
Cytuj  
Jakkolwiek taki płacz w wątku rekrutacyjnym jest śmieszny, to po prostu trzeba zaznać na własnej skórze specyfiki tej gildii, żeby wiedzieć o co chodzi :D


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 14:00 
Cytuj  
Obrazek


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 14:14 
Cytuj  
Lol jaki zazdrosny. :)
To przez to, że nie zakwalifikowałeś się do RC jak graliśmy w rifta. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 14:25 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Lol jaki zazdrosny. :)
To przez to, że nie zakwalifikowałeś się do RC jak graliśmy w rifta. :)


a to do RC sa jakies kwalifikacje ? Widzialem, ze przyjmowaliscie wszystkich jak leci, h3h3... nawet Mendol sie zalapal :)


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 14:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
Lol jaki zazdrosny. :)
To przez to, że nie zakwalifikowałeś się do RC jak graliśmy w rifta. :)


a to do RC sa jakies kwalifikacje ? Widzialem, ze przyjmowaliscie wszystkich jak leci, h3h3... nawet Mendol sie zalapal :)


no był GM więc się załapał :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 14:30 
Cytuj  
no byly.
co najlepiej widac po tobie Huragan :)


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:19 
Cytuj  
Sula jak ci słabo to sobie weź krople. Podobnie jak Huragan (niezrażony dalej się tu udziela, choć głupka z siebie zrobił) nie potrafisz przeczytać i zrozumieć. Powtarzam - nie chodziło o mnie. Ja jestem członkiem IX Kohorty, choć z tego rezygnuję. Nie wiem więc dlaczego przy wystawieniu opinii o gildii atakowany jestem o płacz. Miałem osobny topic założyc żeby napisać co o nich myślę? A może forum nie jest od tego żeby pisać?
W każdym razie już więcej nie będę pisał bo brak zrozumienia ze strony pewnych osób udowadnia, że pisanie tutaj czegokolwiek to był raczej czas stracony.
W każdym razie dla mnie między VIII a X Kohortą nic juz nie ma :D


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.


Ostatnio edytowano 5 gru 2011, 15:22 przez ElPolaccoBandito, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:22 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
W każdym razie już więcej nie będę pisał


mamy taka nadzieje juz od 10 postow wstecz :)


_________________



**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:58 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
Nie wiem więc dlaczego przy wystawieniu opinii o gildii atakowany jestem o płacz. Miałem osobny topic założyc żeby napisać co o nich myślę? A może forum nie jest od tego żeby pisać?
W każdym razie już więcej nie będę pisał

Miałem coś odpisać merytorycznego, ale dałem sobie spokój. W sumie powtarzał bym swój poprzedni post.


Nie będziesz pisał? Fajnie.


Posty: 5
Dołączył(a): 12.11.2011
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 10:33 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
Napiszmy śmiało nick w Kohorcie w sekcji LOTRO mam Oldtaron. Nie boję się wykopania, zapewniam. Cenię sobie grę z ludźmi którzy szanują innych a nie przepisy.
Ja chciałem tylko zaznaczyć, że dla pewnych ludzi z sekcji SWTOR ważniejsze jest kilkanaście zdań (bo podanie kolegi zostało napisane tylko zbyt zwięzłe) od tego, że dał już się poznać w gildii. Kilka osób ostatnio prosiło mnie abym namówił go do powrotu nawet. Czyli był znany, lubiany, szanowany w gildii jako gracz. Ale za mało po raz drugi !!! napisał co prywatnie lubi, to go skreśliło. I nikt nie rozumie, że ważniejsze jest wspólne granie i rekomendacje innych od kilku zdań które przecież mogą być fałszywe. Jak to może wam lepiej pozwolić poznać człowieka niż wspólna gra, wielogodzinne rozmowy na TS?
To moim zdaniem świadczy o IX Kohorcie. I nie boje się tego powiedzieć jako jej członek. Na forum mam do tego prawo w sumie po to jest forum. Ludzie maja prawo poznać inne opinie o gildii. Zapewniam, że nie robię tego z rozpaczy bo z kolegą jesteśmy już w SWTOR w innej gildi.
PS. I co Huragan kolejny twój mit o rzekomej mojej słabej inteligencji upadł, popatrz przeszedłem rekrutację. Dziwny jest ten świat prawda?


Sam znam O z sekcji w ktorej razem gralismy. Czy byl znany w sekcji LOTRO IX Kohorty? Odpowiedz brzmi tak czy byl znany w calej IX tu jest juz troche gorzej. IX ma kilka sekcji i ponad 300 ludzi to ze ktos gra w jednej sekcji nie oznacza ze juz wszyscy go znaja. Gral z nami przez dlugi czas i odszedl pozegnal sie ladnie i dostal range uznaniowa przyznawana gdy ktos przestaje grac tak aby dalej mogl odwiedzac forum i swoich przyjaciol z gry. Jednak po pewnym czasie utracil ta range tylko i wylacznie dlatego ze nie logowal sie na forum czyli jednym slowem nie zalezalo mu na tym aby utrzymywac jakis kontakt z tymi ludzmi z ktorymi mu sie tak swietnie gralo ktorzy go tak bardzo lubili. Po jakims czasie pojawil sie bo zainteresowal go SWTOR sam sie ucieszylem bo jak napisalem wczesniej znamy sie z LOTRO. W momencie kiedy zostal poproszony o edycje podania a mial jakies obiekcje wystarczylo krotkie pw co i jak umowic sie na rozmowe zeby sobie ta sprawe wyjasnic - jednak lepiej bylo stawac okoniem i pisac dlugie posty na forum dlaczego tak a nie inaczej. IX Kohorta nie powstala tydzien temu czy nawet kilka miesiecy temu ale istnieje od kilku lat. Kazdy ma szanse dolaczyc w nasze szeregi jezeli spelnia wymagania. Jednak chcemy aby osoba ktora dolacza w nasze szeregi przedstawila sie jakos zeby osoby ktore juz sa w IX w jakis sposob ja poznaly. Napisaliscie ze mozna lac wode w podaniach i wszystko lykniemy i moze i macie racje ale zastanowcie sie czy to lanie wody ma sens w sytacji kiedy chcesz grac z ludzmi w jakas gre oszukujac od samego poczatku?


Posty: 1
Dołączył(a): 7.12.2011
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 08:27 
Cytuj  
Obrońcy republiki uciekają przed ruskami.
Ale jaja.
Najpierw polskie community wybiera serwer Chundar jako oficjalny a później zmienia decyzję pod naciskiem IX Kohorty bo Vivren robi w gacie przed rosyjskimi gildiami. Nawet wszystkich gildii z PC o tym nie powiadamiając. A apel na swoim forum od razu blokują. Fajni są.


_________________
Żonaty facet powinien zapominać o swoich błędach. Nie ma sensu, żeby dwie osoby pamiętały o tym samym.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 13:36 
Cytuj  
Ja z ruskimi też bym nie chciał grać, chołota i tyle.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 12:57 
Cytuj  
"Gildia Dojrzałych Graczy"?

"klimatyczny nick"? :-?

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 13:38 
Cytuj  
A oni graja na serwerze RP? Jesli nie, to sie czepiasz.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 14:32 
Cytuj  
Moze klimatyczne w tym sensie ze nie chca ludzi typu "NakurwiaczJediPL" :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 14:46 
Cytuj  
Ale to juz jest ich wewnetrzna sprawa przeciez. Nikt nikogo nie zmusza z pistoletem przy glowie do zlozenia tam aplikacji, wiec w czym problem?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 15:01 
Cytuj  
Ano dokladnie jak ktos woli gildie ktora invuje kazdego jak leci i nie trzeba sie wysilac to pelno takich jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 16:31 
Cytuj  
z kohorta jedynie poki co na wf sie spotykam i generalnie ogarniaja. Dzis na tatoine jakis sin chcial mnie pojechac ale sie odbil. Boska ta planeta normalnie jest.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 21:16 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A oni graja na serwerze RP? Jesli nie, to sie czepiasz.

X.



to 'co' się czepiasz X :wink:


a nie czepiam się tylko wrzucam screena jak zapowiedzi gildii z pierwszego postu mają się do rzeczywistości w kwestii 'klimatycznych nicków'

dwóm osobom z kochorty pomogłem ostatnio zrobić flashpoint, tamci byli całkiem normalni akurat


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.