mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 13:00 
Cytuj  
Zgodnie z zapowiedziami Bioware drugi etap tworzenia guild będzie polegać na wybieraniu gildii z którymi chcemy spotkać się na tym samym serwerze.

Pytanie jest następujące:

Czy polskie gildie które już tutaj się ogłosiły że rekrutują nowych członków chciałyby spotkać się na jednym i tym samym serwerze ????


Prosze Liderów o odpowiedź w tym topicu.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 21:28 
Cytuj  
Gra jest na tyle casualowa, że wystąpi w niej całkowity brak rywalizacji. Środowiska skupią się we własne grupy z nastawieniem na gre for fun. Nie liczyłbym raczej na jakąś inicjatywe wpólnego serwera w grze gdzie większość contentu prawdopodobnie będzie można zaliczyć w grupie kilku osób. Moje zdanie.


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 22:12 
Cytuj  
Niechętnie muszę się zgodzić z tym cheaterem


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 22:33 
Cytuj  
od pierwszych postów w tym temacie można było wywnioskować że gra idzie w kierunku multiplayera i bioware stawia na fabułę dla gracza solo i małej grupy, są podobieństwa do DDO i single kotor-a.
Teraz pytanie gdzie tu miejsce na sojusze, które raczej kojarzą się z zergowaniem czegoś na serwerze, są potrzebne to siege, mass pvp, kontroli terenu, surowców itp.

Chyba pierwsza gra gdzie tworzenie "polskiego" serwera będzie miało bardzo małe znaczenie, podobnie jak tworzenie clanów z bardzo duża ilościa random graczy.
Tu domyślnie trzeba się skupiać na grze w małej grupce, ze znajomymi, czerpać fun z tego co nam przygotuje bioware, czyli fabuła w universum star wars, jeśli kogoś to nie będzie bawiło to znudzi się bardzo szybko.

Przypuszczam że w tej grze typowe wyścigi szczurów nie będą miały happy end.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 22:41 
Cytuj  
Tutaj nie chodzi o tworzenie 'POLSKIEGO' serwera. Zadałem w imieniu swojej guild pytanie i prosiłem o odpowiedź . Wystarczyłoby proste TAK albo NIE.

Ale widze już że niepotrzebnie topic tworzyłem.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 00:23 
Cytuj  
Zapewne już w podstawówce Pani uczyła ciebie by uzasadniać odpowiedzi, a nie tylko TAK lub NIE, więc dlaczego takie zdziwienie i obrażanie się zwłaszcza na forum dyskusyjnym ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 09:13 
Cytuj  
ja pierdole jeszcze nie wiadomo jak dokładnie będzie co wyglądać a ci już tego się nie opłaca robić a to to a to tamto masakra poczekajcie jak gra wyjdzie i się zobaczy skoro chcą dać możliwość sokuszy to pocoś to będzie a raczej mają tam niegłupich ludzi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 09:17 
Cytuj  
Embe ma racje, gra jest ukierunkowana na male grupy i wspolpraca jest po prostu niepotrzebna miedzy gildiami. Jedyna "wspolpraca" jaka mi przychodzi do glowy a jeszcze miesci sie w jakichs ramach porozumienia miedzy glidiami to wspolne granie na jednym serwerze dwoch gildii z przeciwnych stron. Znac swoich wrogow to sama przyjemnosc - potem mozna sie wspolnie piwka napic po radosnym gankowaniu :)


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 09:26 
Cytuj  
To że pve jest ukierunkowane na small nie znaczy że i social musi taki być.
"polski" serwer na pewno nie zaszkodzi. Zawsze będzie można dobrać brakującego do party ze "swoich" pogadać czy co tam kto chce.
A jak ktoś gardzi polaczkami- to będzie wiedział jaki serwer omijać.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 09:38 
Cytuj  
Chodziło głownie o zebranie kilku polskich guild w jednym miejscu. Tak jak napisałem Bioware w Fazie 2 Guild programu ma dać taki "feature" ze guild liderzy będą mogli się zbierać.


Nie ma to jak powalczyc ze swoimi. Ale z drugiej strony wiadomo że nie zawsze to się dobrze kończy. W SWG w czasach SWG była zwykle jedna większa polska gildia i pojedyńcze osoby grały osobno. Niestety w większości przypadku nie przyznawały się do bycia z Polski. Cóż taki lajf ;)

I zbierając grupe np na Eternity Vault w pierwszej kolejności wolałbym dobrac Polaka z innej guild niz randoma który będzie miec problem z komunikacją z nami.


@ Embe: Nie obraziłem się. Odpowiedź TAK lub NIE też by mi wystarczyła :P


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 14:16 
Cytuj  
Egze napisał(a):
(...) pojedyńcze osoby grały osobno. Niestety w większości przypadku nie przyznawały się do bycia z Polski. Cóż taki lajf ;) (...)


to będę ja, giwera, wulfgar i gerrah :lol:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 16:29 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Egze napisał(a):
(...) pojedyńcze osoby grały osobno. Niestety w większości przypadku nie przyznawały się do bycia z Polski. Cóż taki lajf ;) (...)


to będę ja, giwera, wulfgar i gerrah :lol:


Hmm wiesz winny się zawsze tłumaczy ;) Nie nie chodzi o waszą czwórke :P Chodzi o ostatnie czasy późniego NGE 2010/2011.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 19:39 
Cytuj  
to w takim razie w czasach pre-nge chodzi o naszą czwórkę :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 20:35 
Cytuj  
nie było mnie pre-nge :P tak wogole to sie zapisz w koncu :P


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 01:09 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Egze napisał(a):
(...) pojedyńcze osoby grały osobno. Niestety w większości przypadku nie przyznawały się do bycia z Polski. Cóż taki lajf ;) (...)


to będę ja, giwera, wulfgar i gerrah :lol:
bo niestety za granica wstyd sie przyznac ze jest sie polakiem


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 08:28 
Cytuj  
Bo to taka nasza obsesja w stylu "co oni o mnie/o nas powiedzą/napiszą".
Inna sprawa że dajemy wiele powodów by tak było ale nie jesteśmy jakoś specjalnie wybranym narodem do tego celu.
Kolejna sprawa to ile razy można napisać w jednym poście pieprzone guild, guildie, guildia ?? litości.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 13:25 
Cytuj  
Ej, u mnie w IHC wiedzieli, że jestem z Polski 8). Byli u nas z bardziej egzotycznych krajów :).

Pytanie do dziadków z Eclipse - macie jakąś swoją gildię? Wyczytałem, że nie będzie można wybierać serwerów. Zamiast tego jest automatyczny przydział. Jedyne wyjście to należeć do tej samej gildii.

EDIT:
Dobra, znalazłem :).


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 15:51 
Cytuj  
Ja się tam nigdy nie kryłem z tym, że Polakiem jestem, ale też tego nie podkreślałem po prostu jak się ktoś spytał to mówiłem w mmo a zawsze z wyjątkiem jednego razu byłem w międzynarodowej gildii.

Rzeczywiście chyba niektórzy mają obsesję "co o nas pomyślą?".

Musiałbym chyba na łeb upaść, żeby kłamać że jestem z innego kraju :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 15:56 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ja się tam nigdy nie kryłem z tym, że Polakiem jestem

Ja tez ;)
http://www.xanth.eu.org/screeny/swg/screenShot0130.jpg

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 23:06 
Cytuj  
ja tez sie nie krylem :)

btw gdzie sie trza zapisywac i czemu po zlej stronie?:P


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.