mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 23:05 
Cytuj  
Mi nawet nie chodzi o MMO. MMO nigdy sie nie opieralem na recenzjach bo imho takich gier sie nie da zrecenzowac.

Nawet o 'zwyklych' grach nie ma gdzie poczytac i zamiast przeczytac recke kolesia ktoremu ufam musze sciagac warezy po 20gb. :/

Macie jakies fajne strony gdzie mozna poczytac w miare sensownie? Mnie sie ostalo jedynie: http://www.gamebanshee.com/

Recki maja ok, chyba glownie dlatego ze sa scoreless. Z tej stronki czerpie tez info o RPGach.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 23:12 
Cytuj  
Nie ma takich stron. Komuś podoba się minecraft - mi kompletnie nie. I co mi po obiektywnej stronie zawierającej recenzje z natury subiektywne? Demo/trial to jedyne wyjście. Słabo funkcjonujące w mmorpg.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 23:15 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Doszedł ktoś do ~40 i potrafi porównać f2p z p2p?
Bo ograniczenia w itemach i lokomocji to wyglądają na wielbłądy w tym całym f2p.

Nie umiem się przebić wyżej niz 5 level :/

W każdym razie nie trzeba imo być na wysokim levelu, żeby wiedzieć co i jak. Jeden rzut oka na tabelę pozwala stwierdzić, że jak chcesz nawalać dungi, arenki i rajdy grając sobie lobby end-game to bez suba nie podchodź ew. płać sporo kasy za pierdyliard unlocków z których sporą część trzeba odświeżać. Jak chcesz sobie posłuchać story za darmo to problemem jest to, że mało xp leci i trzeba robić zwykłe questy. Tylko komu się chcę grindzić głupawe questy w grzę, którą zostawi niedługo i która ma daremny sterylny "świat"?

Jak była słaba taka jest słaba i zaraz u mnie leci z dysku bo szkoda czasu tracić nawet kompletnie za darmo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 23:37 
Cytuj  
Heh, Sula tobie sie, kurde, ustrój nie podoba (btw ma ktoś linka do tej piosenki z kabaretu Pod Egidą?).
IMO ten system f2p kompletnie psuje przechodzenie story, bo w zieleniakach się nie przejdzie story(levelowo odpowiedniego), więc trzeba farmić - a to nieco zabija sens story.
Płatna to była gra na miesiąc, dwa, w porywie trzy. F2P to gra na nieinstalowanie imo.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2012, 11:19 
Cytuj  
a dużo się różni f2p z subem od wersji sprzed f2p?

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2012, 11:54 
Cytuj  
Jest tanszy sub w PLN.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2012, 14:51 
Cytuj  
no to o co chodzi w tym całym narzekaniu na f2p? Jak jest to samo tylko jeszcze taniej?

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2012, 17:17 
Cytuj  
Chodzilo mo o to, ze dla tych co placili suba i nadal placa nie zmienilo sie nic w zasadzie oprocz tanszych oplat.
Jak chcesz grac f2p to faktycznie sporo rzeczy jest ucietych. Pare postow wyzej bylo wklejane jakie sa dokladnie roznice.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 10:15 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Chodzilo mo o to, ze dla tych co placili suba i nadal placa nie zmienilo sie nic w zasadzie oprocz tanszych oplat.
Jak chcesz grac f2p to faktycznie sporo rzeczy jest ucietych. Pare postow wyzej bylo wklejane jakie sa dokladnie roznice.


Ta, wczoraj odkryłem, że nawet ukrywanie przedmiotów na postaci (np. head) muszę wykupić / opłacić abo. Genialne posunięcia ze strony EA...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 10:40 
Cytuj  
LOL.

Moim zdaniem powinni jeszcze zrobic tak ze placacy abonament moga uruchomic gre klikajac dwa razy na ikonke natomiast F2P graczy tylko z linii polecen, wpisujac cala sciezke recznie a potem przed login screenem przez 10 minut ogladajac reklamy Simsow od EA. Alternatywa powinno byc klikanie na ikonke 1569 razy :)

Abstrahujac od tego co jest lepsze F2P czy SUB to nigdy nie widzialem tak mocno zarysowanego podzialu playerbase w MMO. Co tylko po raz kolejny dowodzi, ze ani EA ani tym barzdziej Bioware zupelnie tego 'nie czuja" (gatunku).

Brakuje jeszcze zeby jako F2P graczowi nad postacia non stop lewitowal ci gigantyczny kutas albo czerwone dildo. ;) Wtedy bys dopiero poczul gdzie twoje miesce !


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 11:51 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
LOL.

Moim zdaniem powinni jeszcze zrobic tak ze placacy abonament moga uruchomic gre klikajac dwa razy na ikonke natomiast F2P graczy tylko z linii polecen, wpisujac cala sciezke recznie a potem przed login screenem przez 10 minut ogladajac reklamy Simsow od EA. Alternatywa powinno byc klikanie na ikonke 1569 razy :)

Abstrahujac od tego co jest lepsze F2P czy SUB to nigdy nie widzialem tak mocno zarysowanego podzialu playerbase w MMO. Co tylko po raz kolejny dowodzi, ze ani EA ani tym barzdziej Bioware zupelnie tego 'nie czuja" (gatunku).

Brakuje jeszcze zeby jako F2P graczowi nad postacia non stop lewitowal ci gigantyczny kutas albo czerwone dildo. ;) Wtedy bys dopiero poczul gdzie twoje miesce !

Gigantyczny kutas i czerwone dildo owned me:)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 12:08 
Cytuj  
Pograłem ostatnio i:
- grafika daje radę, głównie dzięki stylizacji
- questy dają radę, głównie dzięki VO
- ograniczenia związane z F2P to wielkie nieporozumienie
- system walki jest mocno średni
- kulawa współpraca miedzy graczami
- znośna optymalizacja
- można się wczuć w bohatera, to rzadkość w MMORPG
- gra się fajnie, ale cudów nie ma


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 17:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
LOL.

Moim zdaniem powinni jeszcze zrobic tak ze placacy abonament moga uruchomic gre klikajac dwa razy na ikonke natomiast F2P graczy tylko z linii polecen, wpisujac cala sciezke recznie a potem przed login screenem przez 10 minut ogladajac reklamy Simsow od EA. Alternatywa powinno byc klikanie na ikonke 1569 razy :)

Abstrahujac od tego co jest lepsze F2P czy SUB to nigdy nie widzialem tak mocno zarysowanego podzialu playerbase w MMO. Co tylko po raz kolejny dowodzi, ze ani EA ani tym barzdziej Bioware zupelnie tego 'nie czuja" (gatunku).

Brakuje jeszcze zeby jako F2P graczowi nad postacia non stop lewitowal ci gigantyczny kutas albo czerwone dildo. ;) Wtedy bys dopiero poczul gdzie twoje miesce !


Nic dodać nic ująć :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 13:51 
Cytuj  
Zmieniają trochę ograniczenia F2P.
Too little, too late.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 14:26 
Cytuj  
Raczej w sama pore, na serwerach wciaz gra masa ludzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 18:38 
Cytuj  
BioWare delivers:
http://massively.joystiq.com/2013/01/02 ... ce-more-e/

edit:
jeden z komentarzy na mssively mnie rozbawil:
Cytuj:
I can marry a same-sex wookie, but I can't bind jump to the right control key. No thank you. Unlock the keys and maybe I'll return ... but not to marry the wookie.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 02:12 
Cytuj  
No to znaleźli sposób by przekształcić swtor w giganta mmo że ja pierdole.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 13:45 
Cytuj  
Widac ze pozazdroscili chlopakom z Arenanet i wymyslili sobie swoj wlasny nowy model biznesowy - Pay2Gay. :)
Ciekawe co na to pogromca pedalstwa aka czczewiak. Taki cios i to od razu na poczatku nowego roku. : )

PS. Powaznego komentarza nie bedzie bo to jest kurwa tak zalosne i niesmaczne ze nie ma co komentowac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 21:49 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
BioWare delivers:
http://massively.joystiq.com/2013/01/02 ... ce-more-e/

edit:
jeden z komentarzy na mssively mnie rozbawil:
Cytuj:
I can marry a same-sex wookie, but I can't bind jump to the right control key. No thank you. Unlock the keys and maybe I'll return ... but not to marry the wookie.

Alien Lesbian Sex!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:10 
Cytuj  
Kurde, siostrzeńcowi dałem konto, siostra mnie zabije że jej dziecko pedalę...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.