mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 00:30 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Krótkie pytanie...wraca ktoś do gry? Jak tak to na który serwer?


chyba sobie żartujesz


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 01:06 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze ta gra w koncu zdechnie i Disney wyda cos na poziomie :< :lol: ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 02:10 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Krótkie pytanie...wraca ktoś do gry? Jak tak to na który serwer?


Ja mam zamiar pograć z kumplami w swoim czasie (wcześniej nie grałem). Zapowiada się zajebisty materiał na coopa, p2p w tej grze to było nieporozumienie, zdecydowanie bardziej pasowałoby b2p. Na szczęście teraz dają za free i aż grzech nie zagrać, jak ktoś jest fanem SW.

EA kompletnie spierdoliła model biznesowy, powinni celować w coś ala Guild Wars 1 a nie w pełnoprawne MMO. Wydaliby pewnie mniej kasy a i sama gra byłaby taka bardziej "na miejscu".

Pograłem trochę dzisiaj i nawet wsiąkłem, więc jest dobrze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 04:07 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Mam nadzieje, ze ta gra w koncu zdechnie i Disney wyda cos na poziomie :< :lol: ...
T.

Na to bym nie liczyl.....
Wystarczy fakt, ze do pisania scenariusza EP7 zatrudnili goscia od "Mala Miss" i "Toy Story 3" :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 06:49 
Cytuj  
Niah napisał(a):
lamoon napisał(a):
Krótkie pytanie...wraca ktoś do gry? Jak tak to na który serwer?


chyba sobie żartujesz


Jest promocja 180 dni chyba za 24,99 pln czy jakoś tam :P


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 08:45 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Jest promocja 180 dni chyba za 24,99 pln czy jakoś tam :P

180 dni, ale w opcji 24.99 za miech :D

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 09:14 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Od wejscia f2p cena abonamentu w zlotowkach to 29.99 za miech.


Uaaa, thx za info. miałem kraj ustawiony na US. Cena w dolarach dalej zaporowa.

A za 30 dychy się skuszę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 12:23 
Cytuj  
Tomb of fred nadd czy jak to sie pisze .Dość spore community polskie ,zarówno po stronie repsów jak i imperium.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2012, 22:36 
Cytuj  
gram sobie spokojnie dla story line, ale te UI jest koszmarne, szczególnie dla Healera. Mam wrażenie ze UI stworzył ktoś kto nie ma żadnego pojęcia o tym.


_________________
Bishop - Teon

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2012, 23:25 
Cytuj  
UI w obecnej chwili jest standardowe, zwlaszcza jesli mozesz sobie dowolnie je ustawiac.
Problem polega na braku addonow do niego, zwlaszcza ulatwiajacych healowanie.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 00:15 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
UI w obecnej chwili jest standardowe, zwlaszcza jesli mozesz sobie dowolnie je ustawiac.
Problem polega na braku addonow do niego, zwlaszcza ulatwiajacych healowanie.


UI jest znacznie poniżej obecnego standardu. Wszystkie elementy można przesunąć czy zmienić rozmiar ale to wszystko. Przykładowo che wyłączyć mój portret i zmienić wymiary paska HP/Energy , nie mogę. Chce zmienić wielkość moich buffow i je przesunąć, także nie mogę ponieważ są na stale przypięte do mojego portretu, wtf. Party frame to dziwoląg, portrety postaci jest olbrzymie, pasek HP niewielki. Mogę grac w party mając raid frame włączone, super problem z czytelnością HP rozwiązany, ale za to DoT/HoT/buffy na postaci są wielkości 3 pikseli, wtf. To wszystko można jakość przeżyć, ale żeby nie było mouseover dla skilli, i tak ciągle muszę zmieniać target, a gra wyszła w 2011 czy 2010. Granie healerem a szczególnie levelowanie go kiedy trzeba ciągle leczyć siebie czy crew member i jednocześnie bić nie jest przyjemnie.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 11:10 
Cytuj  
Akurat się zgodzę. Wydawałem majątek na respec, bo levelowałem na balance, a do heroic/FP trzeba było się przestawiać na healera.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 14:36 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Wedge napisał(a):
UI w obecnej chwili jest standardowe, zwlaszcza jesli mozesz sobie dowolnie je ustawiac.
Problem polega na braku addonow do niego, zwlaszcza ulatwiajacych healowanie.


UI jest znacznie poniżej obecnego standardu. Wszystkie elementy można przesunąć czy zmienić rozmiar ale to wszystko. Przykładowo che wyłączyć mój portret i zmienić wymiary paska HP/Energy , nie mogę. Chce zmienić wielkość moich buffow i je przesunąć, także nie mogę ponieważ są na stale przypięte do mojego portretu, wtf. Party frame to dziwoląg, portrety postaci jest olbrzymie, pasek HP niewielki. Mogę grac w party mając raid frame włączone, super problem z czytelnością HP rozwiązany, ale za to DoT/HoT/buffy na postaci są wielkości 3 pikseli, wtf. To wszystko można jakość przeżyć, ale żeby nie było mouseover dla skilli, i tak ciągle muszę zmieniać target, a gra wyszła w 2011 czy 2010. Granie healerem a szczególnie levelowanie go kiedy trzeba ciągle leczyć siebie czy crew member i jednocześnie bić nie jest przyjemnie.

Po co sie męczyć? Nie graj w to gufno...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 15:40 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... -re-review

4/10


Przejdę Story i tyle. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 20:14 
Cytuj  
Ten sam portal niecaly rok wczesniej:
http://www.eurogamer.net/articles/star- ... lic-review
8/10
:D
Chuja warte te ich rewiusy sa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 20:28 
Cytuj  
Kasa.
Doszedł ktoś do ~40 i potrafi porównać f2p z p2p?
Bo ograniczenia w itemach i lokomocji to wyglądają na wielbłądy w tym całym f2p.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 20:32 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Ten sam portal niecaly rok wczesniej:
http://www.eurogamer.net/articles/star- ... lic-review
8/10
:D
Chuja warte te ich rewiusy sa.

Wszystkie gry, których "tryb story" jest przytaczany wyszły po poprzedniej recenzji, krytykowany jest świeży model f2p. Gra się zestarzała, a ostatnie zmiany zdecydowanie nie wyszły jej na dobre - co jest zaskakującego w obniżeniu oceny?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 20:40 
Cytuj  
Nie obnizenie jest dziwne tylko to ze poprzednio byla tak wysoka. Ni ma sie zreszta codziwic - recenzje na duzych portalach nie sa rzetetelne i sa kupowane a gry ktorych na to nie stac sa mieszane z blotem i oceniane wedlug innej skali. Szkoda na to tracic czas. Zreszta juz nawet na yt i w blogach nie ma zabardzo gdzie o grach posluchac/poczytac - sam sponsorowany crap.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 20:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie obnizenie jest dziwne tylko to ze poprzednio byla tak wysoka. Ni ma sie zreszta codziwic - recenzje na duzych portalach nie sa rzetetelne i sa kupowane a gry ktorych na to nie stac sa mieszane z blotem i oceniane wedlug innej skali. Szkoda na to tracic czas. Zreszta juz nawet na yt i w blogach nie ma zabardzo gdzie o grach posluchac/poczytac - sam sponsorowany crap.

Tak samo było i jest z gw2, przepraszam za offtopic

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 22:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie obnizenie jest dziwne tylko to ze poprzednio byla tak wysoka. Ni ma sie zreszta codziwic - recenzje na duzych portalach nie sa rzetetelne i sa kupowane a gry ktorych na to nie stac sa mieszane z blotem i oceniane wedlug innej skali. Szkoda na to tracic czas. Zreszta juz nawet na yt i w blogach nie ma zabardzo gdzie o grach posluchac/poczytac - sam sponsorowany crap.


Dokładnie. Dlatego oceniam sam pożyczając konto / grając w trial.
Pomijam fakt, że w mojej skali ocen przez ostatnie 10 lat niewiele mmo dostałoby więcej niż 6/10, a niektóre jak Mortal Online powinny zniknąć z rynku za karę ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.