mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 20:17 
Cytuj  
nie ma to jak poczytac wypociny huragana odnosnie pvp :)
i serio nie masz pojecia co robilismy w rifcie, daruj juz wiec sobie te bajki po raz 100.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 20:21 
Cytuj  
Mnie tam wali czy większe skilzory są na PvE czy PvP - dla mnie ważne jest by devsi obydwie te rzeczy zrobili dobrze i żeby było ciekawie.
I żeby rajdy nie były jedyną drogą endgamowego progresu, bo rajdować nie lubię.

http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1226.html Za 15pln komiks ze świata gry, jak ktoś lubi komiksy. Edytorsko może być.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Ostatnio edytowano 8 gru 2011, 20:32 przez Isengrim, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 20:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ja nie psiocze na PvPerow, tylko uwazam, ze i do PvP i do PvE trzeba miec skilla zeby cos osiagnac.. ewentualnie duzo czasu by wytrenowac na pamiec timingi :)

No tak, tylko rozmowa zaczęła się od jakiegoś półgłówka, który się cieszy, że żeby mieć dobry sprzęt do pvp być może trzeba będzie iść na pve. A to jest głupie, bo każdy ma prawo grać jak chce. Już mnie to w WAR dobijało.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 20:42 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
No tak, tylko rozmowa zaczęła się od jakiegoś półgłówka, który się cieszy, że żeby mieć dobry sprzęt do pvp być może trzeba będzie iść na pve. A to jest głupie, bo każdy ma prawo grać jak chce. Już mnie to w WAR dobijało.


W.g. mnie najlepiej jakby sprzet PvP nie roznil sie niczym od sprzetu PvE a jedynie poprzez odpowiednie enchanty mozna by go tuningowac bardziej pod PvP czy bardziej pod PvE


_________________



**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:09 
Cytuj  
piszpan co do wowa są takie same rozwiązania i pewnie tak samo będzie tutaj dlatego podsuwam przykład wowa

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:11 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
morn a co mnie wow obchodzi?.


a powinien, bo SWTOR to klon wowa :) Malo tego... wedlug szefow Bioware WoW to najlepsze mmo ever, ktore wyznacza standardy.


_________________



**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:14 
Cytuj  
może nie klon ale niema co się oszukiwać że korzysta z podobnym rozwiązań co według mnie niema nic złego bo są to sprawdzone rozwiązania tak czy siak każdy znajdzie coś fajnego dla siebie, o ile wypali te pvp ffa i będą ludzie się prać to pewnie to rozwiną, czytałem coś też że ma być rvr na jakiejś planecie czyli też niema co narzekać

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:30 
Cytuj  
Morn napisał(a):
zato kurwa twoje posty mendol coś wnoszą lol a co do tematu to zgoda niech za pvp będzie dobry sprzęt ale nie za farmienie bgsów tak jak to młotki w wowie robili że za afkowanie w epaxach biegali


Chyba nie grałeś warzone w Stwor, tu musisz się wykazać bo inaczej dostaniesz punkcików blisko 0.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:40 
Cytuj  
grałem ale cały czas coś robiłem i nie wiem czy dają coś za małą aktywność

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:15 
Cytuj  
Przypominam, zgodnie z regulaminem dzialu wszelkie proby flamowania beda usuwane bez ostrzezenia.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 00:14 
Cytuj  
No akurat jezeli chodzi o WarZone'y to trzeba przyznac ze te bija na leb WoWowskie BG's , szczegolnie jezeli chodzi o huttball bo tam bez uzywania mozgu i taktyk cala jedna walka konczy sie wynikiem 0 - 0

Co do setow PvP one sa w pelni Modowalne , jedyne czego nie da sie (chyba) wymienic to stat Experise ,

Co z tego wynika ? ze nawet graczom pvp oplaca sie raidowac , bo w raidach wylatuja najlepsze mody z danymi statystykami , ciekawi mnie tylko czy z raid loota da sie odrazu rozbic item na modyfikacje i odrazu rollowac po graczach , wie ktos ? sprwadzal ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 00:19 
Cytuj  
nie nazwalbym tego 'oplacaniem' tylko niestety znowu 'zmuszaniem' do podazania jedna sluszna droga.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 05:27 
Cytuj  
Morn napisał(a):
grałem ale cały czas coś robiłem i nie wiem czy dają coś za małą aktywność


Warzone recommendations dostajesz zależnie od ilości "medali" które dostałeś w warzone, dostaje się je między innymi za killing blows, healing, overal damage, guard itd do tego na koniec warzone ludzie mogą głosować na osobę o której uważają że najbardziej zasłużyła się dla teamu i osoba ta dostaje bonus.

Imo zajebiste rozwiązanie żeby się pozbyć afkerów.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 08:39 
Cytuj  
@konieczność rajdowania
Nie wiadomo czy najlepszy sprzęt będzie tylko na rajdach, równie dobrze może być i do kupienia za tokeny pvp, z parametrem valor (to stat jak renown z war, ale bez bonusow. Za to trzeba się pomęczyć żeby nabić). Huragan wspomniał że sprzęt pvp i pve powinien być taki sam, a gracz powinien mieć możliwość dostosowania go do swoich potrzeb. Sprzęt modowalny taki jest, więc może devsi nie spieprzą tego i zachowają możliwość różnych dróg progresu.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 10:33 
Cytuj  
z tego co czytalem sprzet z raidow ma byc najlepszy pozniej pvp i craftowalny z procs. Ale pytanie o ile gorszy bo byc moze gorszy na pve ale na pvp juz nie. 9% do dmg resa i heala moze ta roznice zniwelowac. Jesli bedzie inaczej to znowu bedzie to chore bo graczy pvp beda zmuszac do raidowania.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 20:12 
Cytuj  
Star Wars: The Old Republic: PC Performance, Benchmarked
http://www.tomshardware.com/reviews/sta ... ,3087.html


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.