mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 18:08 
Cytuj  
Sprawdz jeszcze czy przypadkiem antywirus nie narusza ci struktury pliku w trakcie skanowania.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 19:13 
Cytuj  
Cytuj:
Hi folks, I'm passing along a message regarding this issue from one of our developers:

To any users who have experienced English, French or German Assets 1 re-downloading constantly and/or saw the following lines in their launcher logs in the past 24 hours:

“ERROR Reliable source serving corrupt data”

We identified an issue with corrupt patch data being served from some download servers. We’ve corrected this issue. You should be able to patch normally at this time. If your launcher prompts you to Repair, please do so.

We’re aware that some users have made changes to their host files to point at specific download servers. We urge you to remove these host file changes going forward as the validity of those IP addresses cannot be guaranteed and you may be unable to patch in the future.

We will continue to monitor this situation and if you see a reoccurrence of this issue (and the launcher log entry above), please:

Open a command window (type cmd and enter in the Star Menu search box)
Type ping cdn-patch.swtor.com
Send us the IP address returned in 2) and your launcher log

We will immediately investigate and work with our distribution partners to correct the issue.

Mialem racje ze to EA cos zjebało.
Notabene widać nie naprawili wszystkich serverów. Huehue. Dobrze ze ktoś zuplodował pliki na FTP, chociaż wołabym torrenta.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 45
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 15:28 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jesli maja zasrane systemy niewiadomo jakim gownem i pewnie z milion trojanow, to i maja takie problemy. Pliki same z siebie sie nie psuja, co zreszta widac tutaj na forum. Ma ktos tu jeszcze problemy z psujacymi sie plikami? Reka w gore.

X.

tak tak, czyściutki dysk, jedyna gra jaka jest. instaluje z płyty, reinstalowałem już nawet 3 razy. zawsze zjebany plik. repair zaciąga już 3 raz, zawsze do innego pliku i wszystko z retailowej wersji z płyt. NA CHUJ WYPUSZCZAJĄ BUBEL SIĘ PYTAM ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 22:05 
Cytuj  
You are redeeming the following code:
...
By redeeming this code, you are now registered for the following:
STAR WARS(TM): The Old Republic(TM) Digital Standard Edition

klikam contiune i chce zebym jeszcze raz wpisal. WTF ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2011, 13:23 
Cytuj  
Wczoraj sciagnelo mi jakies 2 nowe assety i w ciagu 5 czy 6 godzin grania 3 crashe klienta do pulpitu, rofl....

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2011, 13:29 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wczoraj sciagnelo mi jakies 2 nowe assety i w ciagu 5 czy 6 godzin grania 3 crashe klienta do pulpitu, rofl....

Ciesz ze ci sciagnelo. Czesc osob znowu musiala sciagac 11GB Main Asset 1 :lol: :lol: :lol: :lol:

edit:
Pozatym co to za jaja ? support nie pracuje 24/7 !? Jak chcą sobie weekendy robić to niech zadbaja zeby wszystko od startu działało..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 45
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 sty 2012, 13:17 
Cytuj  
żeby tylko...już jest progress bo jestem w assecie 24 ale dalej nie idzie...11gb ściąga w kółko :p próbowałem wszystkiego co w necie + milion reinstalacji :) zajebiście jest jak sciąga się z patch serwerów popsute patche :)

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 1 sty 2012, 20:28 
Cytuj  
Nie chcę nikomu deptać po odciskach ale właśnie dlatego ja zawsze kupuję płytki. I jeszcze mi się nie zdarzyło żeby na płycie były jakieś żle wypalone pliki jak to komuś kto pisał wcześniej.


Posty: 45
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 sty 2012, 21:49 
Cytuj  
no to Pana zaskoczę i napiszę, że mam pudełkową wersje ;)
mają burdel z serwerami chłopaki straszny...patchuje już 4 dzień w kółko

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 06:27 
Cytuj  
Mi wszystko poszło bezproblemowo z płytkowej wersji:) musisz mieć pecha:)

Czy osoby zgłaszające problemy z wydajnością grafiki mają ten problem także z wyłączonym "bloom" ?

Ja miałem czasami, że grafa zamulała, wyłączyłem opcje i od tej pory zero przycięć czy problemów z wyświetlaniem czegokolwiek, WZ śmigają. Dodatkowo podkręciłem sobie configa:) i gra fajnie działa:) i wygląda.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 06:59 
Cytuj  
Jeśli ktoś ma problemy z grafiką, polecam spróbować włączyć wszystko na Maksa (ewentualnie wyłączyć bloom). U mnie na ustawieniach High gra chodzi szybciej niż na Low.
Staram się nie wnikać dlaczego, cieszę się że nie jest odwrotnie ;).

Ewentualnie jest taki knif, żeby ustawić preset na High, apply, Low, apply i z powrotem na High, podobno jest wtedy dużo lepiej ;).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 07:49 
Cytuj  
W becie był taki bug ze ustawienie paska na high dawało gorsza grafike niz ustawienie na low.
Stad ten lepszy performance na high.
Widocznie nadal tego nie fixneli dobrze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 10:13 
Cytuj  
Ale wyraźnie widać lepszą grafikę ;) Pomimo tego FPSy są wyższe o jakieś 30%.

Wyczytałem też gdzieś, że ręczne dodanie do pliku konfiguracyjnego AAX2 potrafi wyraźnie zwiększyć FPSy, ale to wypróbuje dopiero jak wróce z pracy do domu.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 10:47 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Ale wyraźnie widać lepszą grafikę ;) Pomimo tego FPSy są wyższe o jakieś 30%.

Wyczytałem też gdzieś, że ręczne dodanie do pliku konfiguracyjnego AAX2 potrafi wyraźnie zwiększyć FPSy, ale to wypróbuje dopiero jak wróce z pracy do domu.

Ja przerobiłem sobie całego configa na bazie przykładowego dla nvidii z downsamplingiem, który wygooglowałem. Widać różnice.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 10:52 
Cytuj  
Mozesz rzucic linikem do jakichs przykladowych configow? Moze z mojego compa jeszcze cos wycisne ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 11:00 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Mozesz rzucic linikem do jakichs przykladowych configow? Moze z mojego compa jeszcze cos wycisne ...

T.


To była chyba ta strona: http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=59145

Jak będę w domu to sprawdzę czy z tej brałem czy innej.


Posty: 45
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 11:52 
Cytuj  
nareszcie o 1 w nocy dnia dzisiejszego, po tygodniu zmagań i setkach ściągnietych gb udało mi się zpatchować! bałem się, że na moim lapku będzie padaka, ale wszystko na low, wyłączone cienie i śmiga narazie miodzio ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 13:30 
Cytuj  
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=114264

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 13:35 
Cytuj  
podrzucilby ktos jeszcze linka jak wymusic AA w configu?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2012, 14:01 
Cytuj  
@Mendol: Sidagel na podrzucic jak bedzie w domu ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.