mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 15:44 
Cytuj  
Kab gdzie ty masz za przeproszeniem mozg? Kazda profa daje cos ciekawego, czy to bron/implant/potke. Tak juz jest. A dodam, ze te potki z biochemii wymagaja matsow z heroic flashpointow takze ktos kto je ma to juz sobie zasluzyl :)

slicing jako zrodlo kasy, dyplomacja jako zrodlo 5 poziomu light/dark (dobre relikwiarze sa za to np, no i samolocik)

w tym momencie mam grubo powyzej 1.5 kk. Tylko ze slicingu no i questowania. i troche mnie smiesza kolesie sprzedajacy 10k za 3 zl... jak moze zrobic 100k w okolo 1-1.5h po prostu grając. A dodam, że kasę którą mam to kasa nieoszczędzana - wydaje również na inne profki itd. I nie mam 50.


_________________
Obrazek

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 16:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
e tam ja robie slicing i nie wiem co z kasa robic mam ze 100k:) pozatym z warfrontow tez leci kasa jak manna. Gorzej ze robienie potkow i stimpackow wydaje sie useless ;/


No i chyba się skończy łatwa kasa po dzisiejszym patchu

Cytuj:
Slicing

Rewards from Slicing have been reduced to bring them into balance with other skills.
Adjusted incorrect values for medium slicing boxes.


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 16:19 
Cytuj  
Ta bo po to jest wlasnie crafting i profesje w MMO zeby je wziac i miec wyjebane na 99% recept i dostac jaiegos malego buffa w endgame (ala WoW) czy mounta albo inne scierwo na ktorym nawet nie moge zarobic bo nikt inny tego nie moze uzywac.

I nie mowie tu o misjach bo one z craftem nie maja nic wspolnego i sa takim zapeniaczem czasu tylko zeby bylo coz tymi companionami robic. Wiec nie wiem po co dajesz je jako przyklady.

A slicing jest megabroken atm wiec nie ma sie czym chwalic. Kazdy kto ma slicin am w uj kasy.

Wszystko z craftu powinno byc mozliwe do sprzedania i zarabiania na tym - inaczej to tylko jebanie punkcikow dla jebania punkcikow. I jak bede chcial uzywac tych potek to i tak bede uzywal bo sobie wezme biochem na 50tce i zadnych matsow nie musze zbierac bo sobei je kupie - wiec takie ograniczenia sa IDIOTYCZNE i niczemu nie sluza.

Tematu o PvP juz nawet nie kontuynuuje bo mam na PvP w takich grach serdecznie wyjebane to raz a dwa iniside wyjasnil wszystko bardzo ladnie.
Jak widze slowo "balans" to mi sie srsly rzygac chce.

PS. O fixuja slicing - great. Mam nadzieje ze mocno bo jet tak niesamowicie OP ze glowa boli. Zreszta sama idea skilla ktory poprostu przelicza czas na creditsy jest imho priceless. Jobla temu kto to wymyslil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 16:27 
Cytuj  
Z jednej strony craft powinien faktycznie promowac wolny handel, ale z drugiej strony fajnie miec z craftu takze cos tylko dla siebie. Kwestia odpowiedniego zbalansowania tych dwoch aspektow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 16:28 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Z jednej strony craft powinien faktycznie promowac wolny handel, ale z drugiej strony fajnie miec z craftu takze cos tylko dla siebie. Kwestia odpowiedniego zbalansowania tych dwoch aspektow :)

Jak chcesz miec tylko dla siebie to nie sprzedawaj.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 16:30 
Cytuj  
No tak, jest to jakies rozwiazanie :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 16:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. O fixuja slicing - great. Mam nadzieje ze mocno bo jet tak niesamowicie OP ze glowa boli. Zreszta sama idea skilla ktory poprostu przelicza czas na creditsy jest imho priceless. Jobla temu kto to wymyslil.


Gdzie? Nie widze nic w patch notes.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:03 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
PS. O fixuja slicing - great. Mam nadzieje ze mocno bo jet tak niesamowicie OP ze glowa boli. Zreszta sama idea skilla ktory poprostu przelicza czas na creditsy jest imho priceless. Jobla temu kto to wymyslil.


Gdzie? Nie widze nic w patch notes.

Crew Skills
Gathering Skills
Slicing
Rewards from Slicing have been reduced to bring them into balance with other skills.
Adjusted incorrect values for medium slicing boxes.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:19 
Cytuj  
Przeca slicing jest po to, żeby ludki nie ściubiły kasy, tylko kupowali na AH po normalnych cenach, bez RMT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:28 
Cytuj  
super. szkoda, ze nie wymyslili innego sposobu na zarabianie kasy.
bo z questow to cienko widze kupowanie skilli, gearu i upgrejdow do statku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:33 
Cytuj  
Spokojnie wystarczy. Jak będziesz robił trochę craftu i sprzedawał na AH, to bedziesz miał spore nadwyżki. Mały nerf slice nie zaszkodzi, imo z nodki powinno lecieć tyle, ile za 2-3 loty taxi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:35 
Cytuj  
a skad mam miec na craft?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a skad mam miec na craft?


ty chyba robisz coś źle, bo ja leweluje craft, nic nie sprzedaje jeszcze a mam w banku zalegające ponad 200k na 39 lvlu...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:40 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Spokojnie wystarczy. Jak będziesz robił trochę craftu i sprzedawał na AH, to bedziesz miał spore nadwyżki.


Tylko jak ludki nie będą miec kasy to nie będą kupowac ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:40 
Cytuj  
Ze zbierania nodek. Craf niebieskich jest dość tani, zarobisz na craft różowych. Z handlu na AH różowymi jest już calkiem niezły szmal.
chyba że ci się nie chce pierdzielić, to bierzesz slice i tyle.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:48 
Cytuj  
Ja np rozbiłem już jakieś 150 blue i nie mam żadnej fioletowej recki, a zrobienie tylu blue nieźle mnie kosztowało.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:54 
Cytuj  
Mi po ok.10 rozbiciach leci różowa, ale ja tylko mody robię lepsze, a i to nie wszystkie. Za składniki do blue dałem 5k, żaden majątek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 17:55 
Cytuj  
No to widocznie masz szczęście a ja nie, na matsy do blue poszło mi juz około 40k.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 18:20 
Cytuj  
Ta, teraz jak nie bedzie kasy ze slicingu to i mysle ze sprzedaze na AH beda raczej szly kiepsko, no ale zobaczymy. :)

Jako ze mam Slicing na 400, to zobaczymy o ile obcieli przychod. Jesli znacznie, to moze troche przedwczesnie (bo planowalem dopiero w okolicach 50) wezme sie za leveling jakiegos craftu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2011, 18:31 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
ty chyba robisz coś źle, bo ja leweluje craft, nic nie sprzedaje jeszcze a mam w banku zalegające ponad 200k na 39 lvlu...


moze. ale robilem armorki gunslingerem lvl14 i nie mialem kasy na skille, a craft dociagnalem do parudziesieciu punktow.
a nie mysle co bedzie na 39 levelu bo chce sie teraz pobawic craftem, a nie jebac levele po to zeby pobawic sie craftem.
misje kosztuja w uj jesli chce sie crafcic i miec materialy. a na ah szalu nie ma ze sprzedaza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.