mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 01:41 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
@Shp -> Healzorem grasz? Jak w pvp sie sprawuje? Nie dziwie sie ze przegrywacie ;]
Przedluzasz suba?
Od wczoraj 90% wygrywamy, bo w końcu więcej high lvli i ogarniętych ludzi po naszej stronie (a i u nas w gildii biega zwykle 2, 3 pełne pvp składy),
jak nie trafimy na full premade w battlemaster secie to jest do ugrania każda gra. Więcej ludzi z gildii nauczy się grać na huttballu to wszystko będzie instant win.
Gram hybrydą aktualnie, co do healera to tak - bez przynajmniej jednego ogarniętego healingu NIE DA SIĘ wygrać wz, więc jest miło.
Ale jak jesteś w full heal specu to masz mniej medali i punkcików niż dpsy/tanki ;F
Powiem tak, najlepiej mieć jeden z dwóch setupów - tank+healer którzy się od siebie nie odklejają i młócą miliardy medali za heal, defend i protection,
albo aoe healer+2dpsy żeby zjadać przeciwnych healerów w zerg fightach.
2xstealther też jest dobry do bronienia, czy dywersji i zakładaniu bomb na drzwiach jak reszta zerguje drugą stronę, ale wygrać samemu całe gry się nie da w takim zestawieniu.
Przedłużam na miesiąc. Na pewno jakiegoś alcika chcę do 50tki dociągnąć - może tanka. Jak mi się znudzi, to zobaczymy co będzie potem.

Jak masz grę zassaną, to niech Ci Alda da konto za dnia (bo on stosunkowo mało gra) i sobie sprawdzisz ;F Ja mam security key i bym Ci musiał co chwila kod jakoś podawać, więc to nie ma sensu.


edit: Pozdrawiam serdecznie gildię Różowa Landrynka (hi Piszpan), która w teamie 50tek dostaje regularny wpieprz od naszych lowlvli i zawsze łapie instant aggro na widok <Warcry> o/


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 06:15 
Cytuj  
Na widok <Warcry> ostatnio wszyscy łapią instant aggro i wyłuskują nas pośród tłumu na wf ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 08:51 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Na widok <Warcry> ostatnio wszyscy łapią instant aggro i wyłuskują nas pośród tłumu na wf ;)

Mnie tez wszyscy leja. No coz jestem dobrym feederem :e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 08:55 
Cytuj  
Że ciebie to się nie dziwię.

Ja tam się cieszę ostatnio wszyscy ganiali za moim low level altem a reszta mojego teamu ich ubijała, miałem 0 deaths na koniec :lol:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 09:36 
Cytuj  
oj tam oj tam jak mnie widza to tez c9 i warcry ma focusa na mnie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 09:42 
Cytuj  
shp napisał(a):
Jak masz grę zassaną, to niech Ci Alda da konto za dnia (bo on stosunkowo mało gra) i sobie sprawdzisz ;F Ja mam security key i bym Ci musiał co chwila kod jakoś podawać, więc to nie ma sensu.


No znajac zycie podkradne konto komus znudzonemu czy malo aktywnemu i oplace na miesiac. Ale teraz i tak nie bardzo mam czas - boje sie ze za miesiac nie bedzie nikogo sensownego albo przepasc gearu bedzie taka ze sie odechce zaczynac.

A co do focusowania Landrynek/Warcry, no to chyba o to chodzi zeby znac ludzi z serwera po przeciwnej stronie i na siebie polowac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 09:56 
Cytuj  
gear robi kolosalna roznice. ale co z geara jak takie melee clasy na 20 lvl bez geara potrafia cie zdjac w chwile (aka sin).


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:02 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
gear robi kolosalna roznice. ale co z geara..
Powiedz to lowlvlowi albo świeżej 50tce bez gearu jak staje na przeciwko powertechowi/juggernautowi w secie pve z 20k hp ;) biliśmy go w pięciu i ubić nie mogliśmy. I nie, nie miał healera ;F


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:07 
Cytuj  
tanki to przechuje. kazda klasa. ta gra wogole wywraca typowe klasy. wogole nie mam pojecia co przyswiecalo tym co projektowali klasy. Na ilum dopadlismy raz duo tank + cos. cos wracal na akcje ze 3 razy a tanka ubilismy chyba po 7 minutach cos. ale nawet widze jak taki laki z c9 (sin) ma przezywalnosc. tak jak na poczatku myslalem ze ranged clasy>melee w tej grze tak teraz widze jak sie mylilem (szczegolnie co do bh heh)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:12 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
gear robi kolosalna roznice. ale co z geara jak takie melee clasy na 20 lvl bez geara potrafia cie zdjac w chwile (aka sin).


RLY? Ja na 20 Jedi Shadowem "wchodzę" na plecy za ok 1.5k (critów nie widać :)) to się nawet przez barierkę od sorcerora nie przebijam. Następny GCD to już poniżej 1k.

"Najzabawniej" jest jak wchodzę na lvl50 operativa. Moj opener zjada mu jakies 20% życia, po czym on vanishuje, wchodzi na mnie i zjada mnie w 4 sekundy :D

Tak samo od drugiej strony. Moj Sage (lvl50) jest prawie niesmiertelny dla ludków < 50.

To był poroniony pomysł żeby zrobić wspólne WZ dla levelujących i 50tek.
Mam nadzieję, że dość szybko pojawi się patch 1.1

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:40 
Cytuj  
o teraz doczytalem. to kiedy shp dostajemy ten regularny wpierdol od waszych low lvl bo jakos nie zauwazam? ba jeszcze nigdy nie bylem na wz gdzie bylo od was wiecej niz 2 osoby takze te sklady na pvp to hmm nie wiem gdzie chodza moze na heroiki? :) serio zanim zaczniesz pisac jakie to z was zajebiste pvpery i co wy to nie robicie na wz odstaw to ziolo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:40 
Cytuj  
ja wczoraj 29lv guardianem tank specd wdeptałem w ziemię (dosłownie) 29lv inq assassina, pomimo łyknięcia przez niego medpaka nie zdołał mi nawet zadać pół hp obrażeń


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:46 
Cytuj  
Twigg napisał(a):
To był poroniony pomysł żeby zrobić wspólne WZ dla levelujących i 50tek.
Mam nadzieję, że dość szybko pojawi się patch 1.1


Dokładnie, temu co to wymyślił powinni kazać grać w nieskończoność levelem 10tym w wfach z samymi 50tkami.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:54 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Twigg napisał(a):
To był poroniony pomysł żeby zrobić wspólne WZ dla levelujących i 50tek.
Mam nadzieję, że dość szybko pojawi się patch 1.1


Dokładnie, temu co to wymyślił powinni kazać grać w nieskończoność levelem 10tym w wfach z samymi 50tkami.

Pewnie się nie spodziewali ,że tyle ludzi tak szybko (tzn. przed pierwszym wiekszym patchem) wbiję lvl 50 i jednocześnie zdobędzie pvp sety i inny najlepszy gear trolololo

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 17:03 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
ja wczoraj 29lv guardianem tank specd wdeptałem w ziemię (dosłownie) 29lv inq assassina, pomimo łyknięcia przez niego medpaka nie zdołał mi nawet zadać pół hp obrażeń


ja JK / Jedi Shadow , miele z 100% hp (sith sorcer) non stop snare , 2doty , ogolnie sorcer lighting jest zajebsity , w chuj utility do pvp

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 17:08 
Cytuj  
sula napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Twigg napisał(a):
To był poroniony pomysł żeby zrobić wspólne WZ dla levelujących i 50tek.
Mam nadzieję, że dość szybko pojawi się patch 1.1


Dokładnie, temu co to wymyślił powinni kazać grać w nieskończoność levelem 10tym w wfach z samymi 50tkami.

Pewnie się nie spodziewali ,że tyle ludzi tak szybko (tzn. przed pierwszym wiekszym patchem) wbiję lvl 50 i jednocześnie zdobędzie pvp sety i inny najlepszy gear trolololo

Niespodziewana to jest tylko Hiszpańska Inkwizycja:) całą resztę należy założyć, że może się wydarzyć:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2012, 10:09 
Cytuj  
shp napisał(a):
tomugeen napisał(a):
@Shp -> Healzorem grasz? Jak w pvp sie sprawuje? Nie dziwie sie ze przegrywacie ;]
Przedluzasz suba?
Od wczoraj 90% wygrywamy, bo w końcu więcej high lvli i ogarniętych ludzi po naszej stronie (a i u nas w gildii biega zwykle 2, 3 pełne pvp składy),
jak nie trafimy na full premade w battlemaster secie to jest do ugrania każda gra. Więcej ludzi z gildii nauczy się grać na huttballu to wszystko będzie instant win.
Gram hybrydą aktualnie, co do healera to tak - bez przynajmniej jednego ogarniętego healingu NIE DA SIĘ wygrać wz, więc jest miło.
Ale jak jesteś w full heal specu to masz mniej medali i punkcików niż dpsy/tanki ;F
Powiem tak, najlepiej mieć jeden z dwóch setupów - tank+healer którzy się od siebie nie odklejają i młócą miliardy medali za heal, defend i protection,
albo aoe healer+2dpsy żeby zjadać przeciwnych healerów w zerg fightach.
2xstealther też jest dobry do bronienia, czy dywersji i zakładaniu bomb na drzwiach jak reszta zerguje drugą stronę, ale wygrać samemu całe gry się nie da w takim zestawieniu.
Przedłużam na miesiąc. Na pewno jakiegoś alcika chcę do 50tki dociągnąć - może tanka. Jak mi się znudzi, to zobaczymy co będzie potem.

Jak masz grę zassaną, to niech Ci Alda da konto za dnia (bo on stosunkowo mało gra) i sobie sprawdzisz ;F Ja mam security key i bym Ci musiał co chwila kod jakoś podawać, więc to nie ma sensu.


edit: Pozdrawiam serdecznie gildię Różowa Landrynka (hi Piszpan), która w teamie 50tek dostaje regularny wpieprz od naszych lowlvli i zawsze łapie instant aggro na widok <Warcry> o/


widze shp ze trudno ci sie jakos zebrac na odpowiedz. to mam mala propozycje moze mala ustawka? powiedzmy 4v4. od was 4 tych koksow od nas 4 ustalmy dzien godzine i ustawka na ilum w jakims zacienionym miejscu. for fun. ok?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2012, 10:11 
Cytuj  
Round 1
FIGHT!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2012, 10:21 
Cytuj  
Zaproście Huragana żeby wam film nakręcił ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2012, 10:49 
Cytuj  
W tej chwili w pvp jeżeli nie masz biochemii to nie istniejesz, większość gildii pvp juz rollneła wszystkie postacie na biochemię, jest nawet obszerny topic o tym na forum swtor.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.