mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2011, 18:35 
Cytuj  
Witam serdecznie.
Znajomi, z którymi miałem grać w SWTOR wybrali serwer Hex Droid i ciemną stronę mocy. Niestety od początku Sithowie nie byli mi przyjaźni. Jakoś nie odpowiada mi ich "arogancja" i "pogarda". Parę jednak osób udało mi się namówić, by grały jednak po Jasnej stronie mocy. Na serwerze Hex Droid troszkę ciężko jeśli chodzi o polskich graczy o gildii nie wspominając.

Z tego co widzę, to wiele osób wybrało serwer BASILSK DROID. Dlatego też chciałem zapytać osoby tutaj przebywające i czytające to forum - czy jest to serwer godny polecenia? Pytam, bo zapewne wiele z Was przesiadło się do TOR'a z WoW'a i wielu z Was pewnie pamięta, jak polacy atakowali serwer Burning Legion a potem jak była okazja z niego uciekali ;). W WoWie bardzo miło wspominam czas spędzony na serwerze Grim Batol z gildią Wielkie Baty u boku. Mili ludzie, świetna atmosfera (pozdrawiam Alchemę i Vinter'a ;), porządne zaplecze forumowe jak i gildyjny TeamSpeak. Szukam właśnie gildii na poziomie - czy ktoś z grających i ceniących sobie dobrą, miłą a zarazem dojrzałą atmosferę mógłby złożyć mi jakąś rekomendację?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pomoc!
Pozdrawiam
Quong.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 11:26 
Cytuj  
Gram na Basilisku i póki co serwer jest w porządku.

Plus:
-serwer jest pełen jest sporo graczy nie mam problemu ze znalezieniem kogoś do instancji czy questów.
-w sumie polskie komunity jest w miarę kulturalne nie ma spamu na generalu. Choć czasem się zdarzy.
-Jest sporo gildii do wyboru po złej jaki i dobrej stronie.

minus:
-kolejki! po południu około 500 osób


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.