mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 18:19 
Cytuj  
wejdziesz na pięć minut, posmucisz, że cię nie stać na grę i tyle


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 20:41 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Igluś, powiedz chlopakom, zeby nie zabijali ich tak ciagle bo sie jeszcze zalamia i quitna z gry :) Niah juz placze na vencie :>



Niah nie placze tylko haucze :) Poza tym i tak quitna po darmowym miesiacu


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 21:03 
Cytuj  
W grach mmo nie ma darmowego miesiąca :)
Czy quitniemy czy nie to już raczej nie problem, ważne że gra nie zanudza i po tygodniu od premiery nadal ludzie mają ochotę w to grać.

Co do płaczu, sam płacze na vencie bo jak tu nie płakać jak wchodzisz przez 2-3 godziny na warzony i nasza średnia lvl jest 20-30, a sithow 40-50 z przewagą 50lvl.
Sytuacja się wyklaruje troszkę i zbalansuje dopiero po paru miesiącach jak większość graczy to będzie max lvl.
Jednak warzony/bg/scenariusze to gówno w grach mmo i liczy się pvp na terenach contestet lub jak tu ( nowość ) ffa na jednej planecie, tam obawiam się że zerg sithow wygra zawsze.

edit:
Jak ktoś chce pograć razem bez wchodzenia do clanu to zapraszam na venta, często jest sporo ludzi i można coś zagrać razem, dane do venta na forum WarCry lub tu w dziale clanu mmorpg.pl


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 21:18 
Cytuj  
Bardziej chodzilo mi o to, ze gra nie ma kompletnie nic do zaoferowania takim weteranom jak my w perspektywie dlugiego czasu. Ot taka zabawa na chwile bo za miesiac zawieje nuda. Nie ma dobrego craftu, nie ma hausingu, nie ma siege, nie ma polityki - sam embe wiesz ze skonczy sie to tak szybko jak fabula.


_________________
OrleOko czuwa...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 21:31 
Cytuj  
Nie gralem ani w rifta ani w stworka. Odpuscilem sobie bo moj czas jest zbyt cenny by marnowac go na "uwstecznione" w stosunku do dawnych mmorpg produkcji. Jak mam w cos inwestowac czas to musi byc to lepsze badz bardziej rozwiniete niz w to co do tej pory gralem.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 21:34 
Cytuj  
No ty Atherius juz nie podskakuj tak, bo dla ciebie stare odgrzewane kotlety gier mmo to wielka rewolucja :)
W najnowszych mmo boty sa juz wbudowne w gre, radary tez :>


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 21:48 
Cytuj  
Pewnie takie ficzursy są w archage i jedyne co trzeba robić to opłacać abo ? :) Nareszcie będzie można pograć nie marnując czasu na granie, nextgen.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2011, 22:20 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Nie gralem ani w rifta ani w stworka. Odpuscilem sobie bo moj czas jest zbyt cenny by marnowac go na "uwstecznione" w stosunku do dawnych mmorpg produkcji. Jak mam w cos inwestowac czas to musi byc to lepsze badz bardziej rozwiniete niz w to co do tej pory gralem.


Taa w końcu multihack swoje kosztuje.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 00:21 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Bardziej chodzilo mi o to, ze gra nie ma kompletnie nic do zaoferowania takim weteranom jak my w perspektywie dlugiego czasu. Ot taka zabawa na chwile bo za miesiac zawieje nuda. Nie ma dobrego craftu, nie ma hausingu, nie ma siege, nie ma polityki - sam embe wiesz ze skonczy sie to tak szybko jak fabula.


Co mi z typowego mmorpg, wieczne klonowanie wow/eq style to nuda, dlatego ja i wielu liczy że bioware pokaże że można inaczej, jeśli nie to trudno bye bye.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 03:11 
Cytuj  
performance moglby byc lepszy , pozatym grze niewiele mam do zarzucenia , zobaczymy co bedzie na 50 , teraz mam 22

nawet jesli quitne po miesiacu to i tak gra dostarczy mi tyle rozrywki ze bede mial poczucie dobrze wydanych pieniedzy , a to najwazniejsze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 09:00 
Cytuj  
LOL !
Niah placze ze go noobki z RL leja hahaha no niesamowite ;) Osobiscie bije kazdego czerwonego taga jakiego spotkam, no merci ! Jak sie litowalem to mnie zabili jak moby lalem tak tez teraz leje i nie patrze :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 10:49 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
LOL !
Niah placze ze go noobki z RL leja hahaha no niesamowite ;) Osobiscie bije kazdego czerwonego taga jakiego spotkam, no merci ! Jak sie litowalem to mnie zabili jak moby lalem tak tez teraz leje i nie patrze :D


cool story bro.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 12:45 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Niah placze ze go noobki z RL leja hahaha no niesamowite ;)


wszyscy o tym piszą, a ja nie pamiętam tego :cry:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 12:48 
Cytuj  
to nie pij tyle.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 gru 2011, 15:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to nie pij tyle.


no w jaki sposób to pomoże, że się odwodnię?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2011, 15:13 
Cytuj  
Czyzby WarCry zmienil nazwe na WarCray ? Bo z tego co piszecie w poscie rekrutacyjnym to chyba tak :)

Cytuj:
Zainteresowani niech wpiszą /who warcray i whispną do kogokolwiek online.


http://swtor-online.com.pl/forum/gildie ... -droid%29/

aha, i o co chodzi z tym "rodzina wzywa"... czyzby mama wzywala na obiad ? :) Zanizyliscie przedzial wiekowy ? h3h3
To juz Tosiek kiedys pisal lepsze posty rekrytacyjne, lał wodę ale przynajmnij ze smakiem.


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2011, 16:15 
Cytuj  
Nie masz się już czego czepiać tylko literówek?


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2011, 16:32 
Cytuj  
Huragan ma racje. Literowki w poscie rekrutacyjnym gildii to brak szacunku dla czytajacych oraz wyraz chamstwa i buractwa


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2011, 16:44 
Cytuj  
A gm używający radaru jest wyrazem czego ? :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2011, 16:53 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
A gm używający radaru jest wyrazem czego ? :)


Powiedzial Atherius, ktory w WoWie uzywal cheatow :)


Obrazek

http://test.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=1 ... start=3180

Atherius Own3d 2 raz dzisiaj :>


_________________




Ostatnio edytowano 30 gru 2011, 17:31 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.